Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dylemat z wyboredm miejsca

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
EdiSk8
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 28.04.2009
Dylemat z wyboredm miejsca

Nieprzeczytany postnapisał(a) EdiSk8 » 28.06.2012 11:49

Witam, początkiem lipca wybieram się z 3 znajomymi do Chorwacji, jesteśmy młodzi więc szukamy atrakcji jak i pięknych plaż z krystaliczną wodą, dwa lata temu byliśmy na Pag'u w Novalja byliśmy zachwyceni tą wyspą lecz nie chcemy tam znów wracać, chcemy coś innego zwiedzić, doświadczyć, znajomy nie chce za daleko jechać, więc co byście polecali dla młodych ludzi, którzy lubią życie nocne, jak i odpoczynek na pięknych mniejszych plażach max do okolic wyspy Pag

Myślałem o miejscowości Primosten lecz to troszkę dalej, lecz ta miejscowość jest na lądzie, więc się nie straci czasu na prom, co myślicie o tej propozycji ? chyba że polecacie coś innego i bliżej ?
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 28.06.2012 12:03

Primosten może być, sporo imprez i dyskoteka. Inna opcja to Makarska tam to już mega imprezownia ale jeszcze dalej.
EdiSk8
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 28.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) EdiSk8 » 28.06.2012 12:08

Makarska to już jednak daleko, Primosten mi się spodobało i jak jest co robić to by była bardzo dobra opcja, czy bliżej są jakieś inne alternatywy ?
EdiSk8
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 28.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) EdiSk8 » 05.07.2012 12:26

Wracam jeszcze raz do tematu, śmigamy w tą sobotę, stwierdziliśmy, że chyba wylądujemy gdzieś w okolicy Splitu a na plaże będziemy dojeżdżać w okolicy i tutaj pytanie - co polecacie w okolicy Splity wartego uwagi jeśli chodzi o plaże ? w Splicie chcemy spędzać wieczory
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.07.2012 12:41

W tym rejonie niczego nie polecam, bo w większości miejsc nad plażą leci Jadranka.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Dylemat z wyboredm miejsca
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone