Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DVB-T w Cro MPEG-2 / MPEG-4?

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.05.2008 16:20

Noooo.
W Cro już ze dwa razy mistrzostwa oglądałem.....
W każdym apartmani jest TV z kanalem (niejednym), w którym mozna oglądać mecze.
Kasia popieram!

Ogladanie zawodow tej rangi w konobach, BEZCENNE!!!!!!!
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 17.05.2008 16:59

FUX napisał(a):Noooo.
W Cro już ze dwa razy mistrzostwa oglądałem.....
W każdym apartmani jest TV z kanalem (niejednym), w którym mozna oglądać mecze.
Kasia popieram!

Ogladanie zawodow tej rangi w konobach, BEZCENNE!!!!!!!


Popierac Kasie mozesz, a fakt jest taki, iz nie wszystkie apartamenty maja telewizory.Ja w ubieglym roku pojechalem w ciemno i trafila mi sie kwatera bez TV. Skoro ludzie zabieraja ze soba laptopy ( z roznych wzgledow), to co im szkodzi dokupic tuner TV i ogladac meczyk lezac na plazy pod drzewkiem ;).
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.05.2008 17:13

Lubuszanin napisał(a):
FUX napisał(a):Noooo.
W Cro już ze dwa razy mistrzostwa oglądałem.....
W każdym apartmani jest TV z kanalem (niejednym), w którym mozna oglądać mecze.
Kasia popieram!

Ogladanie zawodow tej rangi w konobach, BEZCENNE!!!!!!!


Popierac Kasie mozesz, a fakt jest taki, iz nie wszystkie apartamenty maja telewizory.Ja w ubieglym roku pojechalem w ciemno i trafila mi sie kwatera bez TV. Skoro ludzie zabieraja ze soba laptopy ( z roznych wzgledow), to co im szkodzi dokupic tuner TV i ogladac meczyk lezac na plazy pod drzewkiem ;).

W takim razie antenę także musisz zabrać...
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 17.05.2008 17:29

Antenka ma okolo 20 cm wysokosci. Nadajniki DVB-T na riwierze Makarskiej sa wysoko i czesto, wiec z odbiorem TV, posiadacze laptoptow i innych wynalazkow nie powinni miec problemow ;).W ostatecznosci zostaje knajpa ;).
FortArt
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) FortArt » 08.07.2010 02:53

Reaktywując jakże słuszny temat, czy telewizja DVB-T jest dostępna w całym nadmorskim paśmie?

Znalazłem taką mapkę nadajników:
Obrazek
i nie wiem czy to stan faktyczny czy koncert życzeń.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 08.07.2010 07:28

W wielkim skrócie:
Od początku roku (od 1 stycznia br.) zaczęto wygaszać na terenie RH analogowy sygnał tv (poczynając od Istrii...); do jesieni cała hr będzie miała tylko cyfrową tv. (w sierpniu wygaszenie analogowego sygnału w Dalmacji).
info

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 20.09.2010 07:51 przez Katarzyna Głydziak Bojić, łącznie edytowano 1 raz
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006
Htv1

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 29.08.2010 12:21

Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć wiadomości w chorwackiej TV, to można online.
http://htv1.hrt.hr/
Jarko1
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarko1 » 20.09.2010 00:19

Potwierdzam, w drugim tygodniu września w Dalmacji wyłączono analogowy sygnał HRT, gospodarze byli przygotowani i tuner sat zaprogramowany.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.09.2010 08:05

Żeby było inaczej ....... jak świat światem, TV na wczasach nigdy nie oglądałem i znając życie - ogladał nie będę.
Jak wracam do domu - to aż chce się TV włączyć. :P
Poprzednia strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
DVB-T w Cro MPEG-2 / MPEG-4? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone