Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Duga Uvala, Hotel Croatia

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tom_407
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2013
Duga Uvala, Hotel Croatia

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_407 » 08.06.2013 14:01

Witam z początkiem Września wybieram sie do Dugiej Uvali jedziemy z biura podróży mamy wykupione APARTAMENTY LADONJA i ULIKA jest to albo w Hotelu Croatia albo gdzies obok mam pytanie do ludzi którzy tam byli te apartamenty są ze Śniadaniem i obiadokolacją czy ktoś tam był może powiedzieć jak z tymi posiłkami, jak to wygląda (ogolnie ten wyjazd kosztuje 950zł wiec nie spodziewam sie super rewelacji) druga sprawa jak wygląda sytuacja w Dugiej Uvali ze sklepami czy są tam markety typu konzum lub jakies sklepy podobne cenowo (zastanawiam sie czy brać jedzenie z Polski czy nie ? ) oraz gdzie najlepiej uderzyć po swojską rakije :) co do rozrywek oto sie akurat nie martwie bo bedzie tam ponad 300 studentów z całej Polski w tym okresie więc będzie wesoło

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
tom_407
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_407 » 16.06.2013 12:14

Odświeżam,

czy to serio taka dziura ,że nikt tam nie był :P
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 16.06.2013 12:20

Byłem zobaczyć Hotel Croatia jadąc z Rabaća do Puli. Moim zdaniem okolica niezbyt ciekawa jak na Wybrzeże Adriatyckie w Chorwacji. Sama miejscowość mało ciekawa. Ja pojechałbym tam tylko przy bardzo atrakcyjnej cenie pobytu, traktując miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania i plaż w okolicy Puli. Oczywiście samochód jest niezbędny.
tom_407
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_407 » 17.06.2013 16:51

Dzieki TJL za odpowiedź jeżeli możesz jeszcze odpowiedzieć jak w tej miejscowości z marketami itp. to byłbym wdzięczny pozdrawiam
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 18.06.2013 00:02

Na 100 % nie umiem odpowiedzieć, byłem jedynie przejazdem. Dużego marketu nie widziałem. Na pewno są w Puli, to najbliższe duże miasto. Poza tym dojazd tam nie jest najlepszy - od drogi 66 boczne drogi, kilka lat temu nawet częsciowo bez asfaltu.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 18.06.2013 02:03

Jak macie śniadania i obiadokolacje, to raczej nie trzeba brać jedzenia z Polski :)
tom_407
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_407 » 18.06.2013 17:33

witia napisał(a):Jak macie śniadania i obiadokolacje, to raczej nie trzeba brać jedzenia z Polski :)


Raczej jestem z tych osób które lubią pojeść więc raczej chyba wezme skoro niema tam większych sklepów :P
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 18.06.2013 17:42

Jeśli chodzi o pobyt w ośrodku Croatia, to myślę, że lepiej skorzystać z opcji z wyżywieniem np. w wersji HB. Będąc 7-8 razy w różnych hotelach w Chorwacji wyżywienie HB zawsze było bardzo przyzwoite typu bufet lub ostatnio tzw. talerzówa z uwagi na niski sezon. Wychodzi to zawsze korzystniej niż chodzenie codziennie do knajpy. Żonie też się na urlopie należy wypoczynek a nie stanie przy garnkach. pozdr
tom_407
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_407 » 27.07.2013 11:35

TJL napisał(a):Jeśli chodzi o pobyt w ośrodku Croatia, to myślę, że lepiej skorzystać z opcji z wyżywieniem np. w wersji HB. Będąc 7-8 razy w różnych hotelach w Chorwacji wyżywienie HB zawsze było bardzo przyzwoite typu bufet lub ostatnio tzw. talerzówa z uwagi na niski sezon. Wychodzi to zawsze korzystniej niż chodzenie codziennie do knajpy. Żonie też się na urlopie należy wypoczynek a nie stanie przy garnkach. pozdr


taką też własnie opcje wybrałem ;)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone