Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Duce niedaleko dlugiego ratu i omisa

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Majusia
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.07.2005
Duce niedaleko dlugiego ratu i omisa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majusia » 31.07.2005 16:24

We wrześniu wybieramy sie w cztery osoby do apartmanetu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Był tam z Was moze kiedyś ?
Albo czy był ktoś w tej miejscowości i moze napisać jak tam jest ??
dziękuję za odpowiedzi z góry.
Jesli ktoś był i miałby jakieś fotki z tego miasteczke (jest ono duże? ) to proszęprzesłać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :) dzieki
WoYo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 26.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WoYo » 31.07.2005 18:21

Majusia napisał(a):We wrześniu wybieramy sie w cztery osoby do apartmanetu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Był tam z Was moze kiedyś ?
Albo czy był ktoś w tej miejscowości i moze napisać jak tam jest ??
dziękuję za odpowiedzi z góry.
Jesli ktoś był i miałby jakieś fotki z tego miasteczke (jest ono duże? ) to proszęprzesłać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :) dzieki


Witam.

Jade tam w przyszłą niedziele (7.08) i nawet do tego samego domu ;-)
Wracam około 25.08. Zdam relacje ;-)

Pozdrawiam
Majusia
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majusia » 31.07.2005 19:10

A jak to załatwiałeś , przez internet ??
wpłacałeś jakieś pieniądze rezerwacyjne ??
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 31.07.2005 20:26

Dwa lata temu bylismy w Duce , było super . Wybralismy tę miejscowość ze względu na piaszczyste plaże . Piechotką można dojść do Omisa , piękne miasteczko z ujsciem rzeki Cetina . Dobra baza wypadowa na wycieczki.
Jedynym mankamentem jest biegnaca przez centrum Duce i Omisa Jadranka , ale ten temat był juz omawiany na forum . Wzależności co kto lubi , nam to nie przeszkadzało.
WoYo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 26.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WoYo » 31.07.2005 22:49

Majusia napisał(a):A jak to załatwiałeś , przez internet ??
wpłacałeś jakieś pieniądze rezerwacyjne ??


Tak. Załatwiłem wszystko przez internet oraz przez maile. Prowadzę bardzo miłą korespondencje mailową adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wpłaciłem zaliczkę w kwocie 50E

Pozdrawiam :-)
Majusia
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majusia » 31.07.2005 22:53

WoYo no to życzę żeby wczasy się udały :)
a jak wrócisz to mam nadzieję, że zajrzysz na forum albo moze zapisz sobie mojego maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i prześli mi potem wiadomość jak było, moze jakieś fotki :)
bedę bardzo wdzieczna za późniejsze informacje :D
WoYo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 26.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WoYo » 02.10.2005 02:41

Witam po bardzo długiej przerwie :wink:
Oczywiście nie spedziłem wakacji w miejscowości Dugi Rat :evil:
Gdy tam dojechaliśmy i gdy ujrzałem to zardzewiałe i śmierdzące cudo powiedziałem do żony "sp.... stad". Człowiek nie po to ora cały rok żeby oglądać takie widoczki :wink: A tak ogólnie dlaczego nikt z mnie nie przestrzegł przed wyjazdem tam :twisted:
Oczywuście bez zastanawiania powiedzieliśmy PRIMOSTEN a dokładnie BILO gdzie byliśmy w tamtym roku i zawiązaliśmy więzi z gospodarzami u których mieszkaliśmy. Oczywiście jak pech to pech. U nich było PUNA i u sąsiadów też. Co zostało? Agencja. Było już raczej wieczorowo, 18 godzin za kółkiem, deszcz lał strmieniami i w sumie było wszystko jedno. Ale trafiliśmy bardzo, super fajnie (tzn. ludzie u których mieszkaliśmy), cena była dużo wyższa. Ale człowiek raz żyje. Mieszkaliśmy w Primosten Dolac. Duże aparatmencisko z klimą. I znowu poczuliśmy że jesteśmy w CRO. Gospodarze sprawiali że kilkadziesiąt razy byliśmy zakłopotani nie wiedząc jak się odwdzieczyć za to co nam dawali codziennie: figi, pomidorki, słodycze dla córki, wino, orechowicka a nawet kolacja dla nas itd. itp. Sprawiło to że spedziliśmy kolejne CUDOWNE wakacje.
Taki jest skrót wakacji.

Pozdrawiam wszystkich :D
WoYo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 26.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WoYo » 02.10.2005 02:46

Majusia napisał(a):We wrześniu wybieramy sie w cztery osoby do apartmanetu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Był tam z Was moze kiedyś ?
Albo czy był ktoś w tej miejscowości i moze napisać jak tam jest ??
dziękuję za odpowiedzi z góry.
Jesli ktoś był i miałby jakieś fotki z tego miasteczke (jest ono duże? ) to proszęprzesłać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :) dzieki


Mam nadzieję że tam nie zostaliście.
Jeśli ta to bardzo proszę o wrażenia :roll:
Majusia
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majusia » 02.10.2005 13:19

Nie my jednak tam nie pojechalismy, no i z tego co czytam to dobrze :)
Wkońcu pojechaliśmy tylko do dubrovnika na dwa dni, a reszte urlopu spędziliśmy w przeslicznej czarnogórze :)
nigdy tych wakacji nie zapomne. Nie załatwialismy wkoncu żadnych noclegów wczesniej tylko szukaliśmy prywatnych kwater. W dubrovniku spaliśmy w domku takiej miłej pani za 10 euro od osoby, miasto jest naprawde sliczne. Potem pojechaliśmy już do czarnogóry do kotoru też na dwa dni , płaciliśmy 7 euro , również śliczne miasteczko, a na koniec na 7 dni pojechaliśmy do bardzo urokliwej miejscowoś Petrovac na Moru i płacilismy od osoby 5 euro !! za śliczny pokój z kuchnią i łazienką i widokiem na morze :D
Było poprostu bajecznie :) całą drogępokonaliśmy w tamtą stronę na stopa i busikiem , a z powrotem tez na stopa i pociągami. Moge powiedzieć że cały wyjazd ze wszsytkim, włacznie z dojazdami, wyżywieniem, noclegami i prezentami, jak i trunkami ;) wyszedł nam dokładnie 200 euro, nie do uwierzenia , a jednak :)
To były najpiękniejsze moje wakacje, czarnogóra jest piękna i warta zobaczenia :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Duce niedaleko dlugiego ratu i omisa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone