Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DUBROVNIK - od innej strony...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 15.01.2013 18:38

Venom555 napisał(a):Jak już ktoś będzie w Dubrowniku proponuje wejście na góre Srd. Wspaniała panorama.
Kolejna wycieczka to zbombardowany luksusowy hotel zaraz obok miasta o którym dosyć często wspominają przewodnicy. Warto wspomnieć o Kupari - niecałe 5 km za Dubrovnikiem - kompleks 5 zniszczonych hoteli , które wiją pustkami do dzisiaj.
Poz

To chyba normalka nie być na Srd to świętokradztwo.Kupari i Srebreno tam też jest hotel i kilka ,miejszych willi z czasów Tito.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 15.01.2013 21:55

Venom555 napisał(a):Kolejna wycieczka to zbombardowany luksusowy hotel zaraz obok miasta o którym dosyć często wspominają przewodnicy.


W którym to dokładnie miejscu jest?
Gochna
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 19.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gochna » 05.02.2013 00:10

Słuchajcie kochani, że tak powiem "przeryłam" już pewnie wszystkie strony chorwackie z kwaterami w Mlini, Srebreno, Cavtat, całą Żupę Dubrovacką. Potrzebuję nocleg na 4 noce dla 5 dorosłych osób (2 sypialnie) od 24 do 27 lipca, dalej mam już zaklepaną Podacę.
Wszystko zajęte. Kilka osób mi odpisało, że przyjmują na 7 nocy, słuchajcie co jest? przecie to dopiero początek lutego (szukam od ponad miesiąca). :(
Liczę, że nie wszyscy mają strony internetowe, może ktoś podeśle mi jakiś sprawdzony adres i ew. jaką fotkę.
Upatrzyłam sobie ten rejon, bo chcemy zobaczyć choć troszkę Czarnogóry, Cavtat, Konavle no i ponownie Dubrownik, może nocą. :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Szymon1277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 10.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon1277 » 05.02.2013 01:17

czekor68 napisał(a):
te kiero napisał(a):To się wątek przerodził w:... czekor podaj namiar :mrgreen:

Dokładnie ,muszę sie skontaktować z włascicielem czy ma jeszcze wolne miejsca :D



Witam,
ja również chciałbym sprawdzić czy są wolne miejsca :smo: , jesli można to pls o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Z góry dzięki :)
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 14.05.2014 11:07

witajcie!!
w tym roku planujemy zobaczyc wyspe Lokrum. Powiedzcie mi jak długo się płynie na wyspę, bo nie wiem czy moja 15miesieczna cora to wytrzyma ;)
I jeszcze pytanie kojarzycie jakas restauracje w ktorej bylby jakis kacik dla maluchaw okolicach dubrownika?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.05.2014 11:25

weSoLuTka napisał(a):witajcie!!
w tym roku planujemy zobaczyc wyspe Lokrum. Powiedzcie mi jak długo się płynie na wyspę, bo nie wiem czy moja 15miesieczna cora to wytrzyma ;)


Z wiatrem czy pod wiatr?
:mrgreen:

Coś około 15-20 minut. Chyba da radę.
Stateczki wypływały kiedyś co 30 minut.

Pozdrawiam
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 14.05.2014 11:49

Szymon coś nie tak z tym twoim mailem.
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 14.05.2014 12:24

Vjetar napisał(a):
weSoLuTka napisał(a):witajcie!!
w tym roku planujemy zobaczyc wyspe Lokrum. Powiedzcie mi jak długo się płynie na wyspę, bo nie wiem czy moja 15miesieczna cora to wytrzyma ;)


Z wiatrem czy pod wiatr?
:mrgreen:

Coś około 15-20 minut. Chyba da radę.
Stateczki wypływały kiedyś co 30 minut.

Pozdrawiam


Podziekowala :)
czy da rade okaze sie na miejscu - może zaśnie na falach.... albo :oops: :roll: ;)))
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
DUBROVNIK - od innej strony... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone