Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Drasnice, Crowakacje 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwwoj
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 15.06.2014 08:55

Dorotaa napisał(a):Piękne zdjęcia i fajna relacja. Również w tym roku mam zamiar wybrać się do tej miejscowosci. Jeżeli to możliwe to proszę o namiary na apartamenty. Meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję, odpisałem na e-maila'a ;-)
Pozdrawiam, udanych wakacji.

misiabela.75 napisał(a):Zwielką przyjemnością przeczytałam i obejrzałam tą relację, tak jak i Dorotaa prosiłabym o namiary na kwatery w Drasnice. Mój meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dziękuję i pozdrawiam Aśka

Co prawda późno, ale odpisałem na podany adres, pozdrawiam i życzę udanego urlopu w Cro. :papa:

Dziękuję za miłe komentarze. W tym roku "zdradzam" Cro na rzecz Francji, ale dlatego by powrócić tu z jeszcze większą przyjemnością.
- Wojtek :lol:
lawenda80
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 15.06.2014 09:34

[quote="iwwoj"]Jeszcze jeden rzut oka na Jadran w drodze z Veprica.

_DSC9187.JPG

Przepiękne zdjęcie...cudowne bardzo proszę o info jak dotrzeć to tego miejsca :D
iwwoj
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 15.06.2014 14:53

lawenda80 napisał(a):
iwwoj napisał(a):Jeszcze jeden rzut oka na Jadran w drodze z Veprica.

_DSC9187.JPG

Przepiękne zdjęcie...cudowne bardzo proszę o info jak dotrzeć to tego miejsca :D

Z tego co pamiętam, to parking przy Jadrance między Vepricem a Drašnicami. Trzeba uważnie patrzeć, parking jest spory, toalety i miejsca ze stołami. Dużo ludzi tam się zatrzymuje.
Z pewnością będąc na miejscu nie przeoczysz tego ujęcia. Pozdrawiam. Wojtek :papa:
lawenda80
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 15.06.2014 15:02

Wojtku bardzo dziękuje za wskazówki to kolejny cel na tegoroczne wakacje Pozdrawiam :D
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.06.2014 20:22

Nie czytałem wcześniej tej relacji. Ale teraz nadrobiłem zaległość. :)
Piękne zdjęcia.

Pozdrawiam,
Wojtek
iwwoj
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 16.06.2014 08:05

Franz napisał(a):Nie czytałem wcześniej tej relacji. Ale teraz nadrobiłem zaległość. :)
Piękne zdjęcia.

Pozdrawiam,
Wojtek

Dziękuję, to bardzo miłe. "Pozdrawiam, Wojtek" :oczko_usmiech:
iwwoj
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 21.08.2014 18:50

:hut: Właśnie wróciliśmy z Europejskich Wakacji - stolice "dwóch wież" zaliczone.
Paryż i Berlin pod namiotem. Zapraszam na relację - już wkrótce początek. :lol:
Pozdrawiam, Wojtek :papa:
iwwoj
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 20.01.2015 10:06

Zapraszam do działu "Jak nie Chorwacja to ...". Rozpocząłem właśnie relację z "zeszłorocznych" wakacji pod namiotem w Paryżu i Berlinie.
Pozdrawiam - Wojtek :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Drasnice, Crowakacje 2013 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019