Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dom RADIC-KALEBOVA LUKA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mdmix
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.03.2009
Dom RADIC-KALEBOVA LUKA

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdmix » 07.07.2009 23:07

Czy ktoś tam był??
Dom znajduje się w miejscowości Kalebova Luka. Prosiłabym o info i jak da radę jakieś fotki.
Pozdrawiam
Kriskaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kriskaz » 08.07.2009 04:27

Witam
Byłem tam w tamtym roku super miejsce bardzo spokojne,prywatna plaża do morza około 10m,miejsce na wypoczynek idealne.
Ja mieszkałem w apartamencie 2+2 na parterze jest też apartament na piętrze chyba na 8 osób.
:)
mdmix
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdmix » 08.07.2009 08:09

Bardzo sie cieszę za informacje :lol: , uspokoiłam się. My zajmujemy cały dom, jedziemy większą grupą. Pytanko jeszze o bieżącą wodę. Czy nie ma problemu, czy byłaby szansa na jakieś zdjecia z tego miejsca. I proszę o cenne uwagi: co trzeba zabrać jeśli chodzi o wyposazenie np. kuchni czy łazienki??
Bedziemy zwiedzać czy jest to dobry punkt wypadowy??
Pozdrawiam i zekam na info :D
Marta
Kriskaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kriskaz » 09.07.2009 00:14

Apartament jest w pełni wyposażony,oczywiście woda bierząca jest,toaleta ,prysznic wszystko co trzeba jest.Kuchnia w pełni wyposażona talerze ,garnki itp.Jest tam bardzo fajny taras dach obrośnięty winoroślem tam spożywaliśmy posiłki super.Widok z tarasu i balkonu na morze,bardzo sympatyczni właściciele.Cała posesja jest ogrodzona jest dużo przestrzeni,napewno jeszcze tam wrócę.Super miejsce wypadowe do Primosten,Śibenika ,Splitu,Wodospady Krka.Proszę o podanie maila to wyślę pare fotek :)
mdmix
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdmix » 14.07.2009 05:47

Witam,
dziękuję za info :D .
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będę wdzięczna :)
Jeszcze 4 tygodnie i urlop :P
M.
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 15.07.2009 16:08

w domu Radic zwolnil sie apartament w terminie od 23.07 do06.08,prywatna posiadlosc nad samym morzem,apartament typ 2+2 czyli idealny dla rodziny z dwojka lub jednym dzieckiem.Cena apartamentu za dzien wynosi 55 euro.W cenie sa wliczone oplaty klimatyczne.
Dla zainteresowanych szczeguly podam na priva; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrav:)))
Bozena
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 16.07.2009 17:27

Apartament w domu Radic jest juz zarezerwowany!!!
Pozdrawiam:)))
Bozena
mdmix
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdmix » 20.07.2009 06:21

Kriskaz napisał(a):Apartament jest w pełni wyposażony,oczywiście woda bierząca jest,toaleta ,prysznic wszystko co trzeba jest.Kuchnia w pełni wyposażona talerze ,garnki itp.Jest tam bardzo fajny taras dach obrośnięty winoroślem tam spożywaliśmy posiłki super.Widok z tarasu i balkonu na morze,bardzo sympatyczni właściciele.Cała posesja jest ogrodzona jest dużo przestrzeni,napewno jeszcze tam wrócę.Super miejsce wypadowe do Primosten,Śibenika ,Splitu,Wodospady Krka.Proszę o podanie maila to wyślę pare fotek :)



Czy zdjęcia Pan wysyłał, bo ja nic nie otrzymałam. :)
Kriskaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kriskaz » 20.07.2009 17:25

Zdjęcia wysłane :D
mdmix
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdmix » 21.07.2009 09:07

Kriskaz napisał(a):Zdjęcia wysłane :D


obejrzałam :)
Dziękuje bardzo :lol:
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 22.11.2009 10:44

Kriskaz napisał(a):Witam
Byłem tam w tamtym roku super miejsce bardzo spokojne,prywatna plaża do morza około 10m,miejsce na wypoczynek idealne.
Ja mieszkałem w apartamencie 2+2 na parterze jest też apartament na piętrze chyba na 8 osób.
:)


A jak z parkowaniem samochodów?
Czy rozliczenie przebiega bez problemowo?
Gdzie mieszka właściciel?
Jeśli duży apartament jest na pietrze na dole mały co z drugą połową dołu?
Jak blisko są sąsiedzi?
mdmix
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdmix » 22.11.2009 19:36

A jak z parkowaniem samochodów?
Czy rozliczenie przebiega bez problemowo?
Gdzie mieszka właściciel?
Jeśli duży apartament jest na pietrze na dole mały co z drugą połową dołu?
Jak blisko są sąsiedzi?[/quote]


Byłam tam w sierpniu 2009 r.
zajmowaliśmy cały dom 8 osób w apartamencie na górze + małe dziecko (łóżeczko przywiezione ze soba turystyczne) i rodzina 4 os. na dole (2+2).
Miejsce parkingowe jest, samochody stoją na podwórku zamknięta brama. Rozliczenie bezproblemowe, w dniu przyjazdu. Warto mieć odliczoną sumę.
Właściele mieszkają w drugim domu. który znajduje sie na posesji. Posesja jest bardzo duża jak na chorwackie warunki. Sąsiedzi po drugiej stronie ulicy.
drugą połowe domu na dole zajmują właściciele. Jakieś schowski lub coś w tym stylu. Nie dociekaliśmy.
jest to miejscowość gdzie bardzo dbają o ciszę szczególnie nocną a chyba najbardziej nasi rodacy .......... Na głośne imprezowanie nie należy sie nastawiać. Siedzenie w nocy i grillowanie tak ale bez głośnej muzyki.
Jak cos to słuze jeszcze informacjami :)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 22.11.2009 20:13

Heee żona się zaśmiała że o śpiewie "Ułanów" można zapomnieć oczywiście w formie żartu. A że w końcu jest ktoś z tematem spytam o takie rzeczy:
1 Na jednej ze stron znalazłem informacje, że w pobliżu znajduje się sklep zaprzyjaźniony sklep który nawet dowozi zakupy około 9 rano. Natomiast Pani Bożena pisze że sklep i wszystkie inne potrzebne usługi znajdują się w Rogoźnicy wypada wierzyć oczywiście Pani Bożenie ale spytać warto. 2.Następna sprawa czy na terenie posesji jest miejsce aby rozstawić dmuchany basen dla 2 brzdąców? (oczywiście nie mówię tu o dziesiątkach metrów 2 czy ktoś będzie krzywo patrzał na wlewanie słodkiej wody?)
3. Czy to właśnie tam Pani Bożena mieszka w tym domu obok?
4. Właśnie napisałem o swojej rezerwacji teraz czekam na potwierdzenie i dalsze kroki ze strony Pani Bożeny, ale moje pytanie jest takie ceny są podawane w euro rozumiem że resztę już na miejscu mogę dać w euro ale jak z wpłatą zaliczki?
5. Wiem o te sprawę muszę zapytać już Panią Bożenę, ale spytam jeszcze tu jak wygląda sprawa np leżaków na tych betonowych pułkach przy wodzie i ewentualnie parasoli, czy trzeba zabrać ze sobą?
mdmix
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mdmix » 23.11.2009 09:12

consett0805 napisał(a):Heee żona się zaśmiała że o śpiewie "Ułanów" można zapomnieć oczywiście w formie żartu. A że w końcu jest ktoś z tematem spytam o takie rzeczy:
1 Na jednej ze stron znalazłem informacje, że w pobliżu znajduje się sklep zaprzyjaźniony sklep który nawet dowozi zakupy około 9 rano. Natomiast Pani Bożena pisze że sklep i wszystkie inne potrzebne usługi znajdują się w Rogoźnicy wypada wierzyć oczywiście Pani Bożenie ale spytać warto. 2.Następna sprawa czy na terenie posesji jest miejsce aby rozstawić dmuchany basen dla 2 brzdąców? (oczywiście nie mówię tu o dziesiątkach metrów 2 czy ktoś będzie krzywo patrzał na wlewanie słodkiej wody?)
3. Czy to właśnie tam Pani Bożena mieszka w tym domu obok?
4. Właśnie napisałem o swojej rezerwacji teraz czekam na potwierdzenie i dalsze kroki ze strony Pani Bożeny, ale moje pytanie jest takie ceny są podawane w euro rozumiem że resztę już na miejscu mogę dać w euro ale jak z wpłatą zaliczki?
5. Wiem o te sprawę muszę zapytać już Panią Bożenę, ale spytam jeszcze tu jak wygląda sprawa np leżaków na tych betonowych pułkach przy wodzie i ewentualnie parasoli, czy trzeba zabrać ze sobą?



no niestety nocnych śpiewów być nie moze :lol: :lol: :lol:
1. codziennie rano ok. 9.00 przyjeżdza busik z pieczywem, jogurty, mleko, słodkie bułki (bardzo dobre) i gazety jak toś lubi czytać po chorwacku :); wszystkie inne zakupy np. mięso, warzywa, ryby środki czystości itp. w rogoźniy lub trogirze (troche dalej) ale bazar warzywno-owocowy zynny chyba całą dobę. ok.23,00 robiliśmy zakupy no i taniej niz w rogoźnicy i wiekszy wybór.
2. jest masę miejsca na rozstawienie baseniku dla dzieci. w zwiazku z tym, że woda tam jest dowożona beczkowozami do ogromnych zbiorników wiec proszą zeby dbac o wodę, ale nikt nam nigdy nie zwrócił uwagi w sprawie wody. Jest jeszcze taki basenik z kamiennym dnem, słoną wodą, mój młodszy syn uwielbiał ten basenik.
3. mieszka tam ciotka p.Bożeny z mężem. starsze małżeństwo, ale bardzo miłe. mozna od nich kupić pyszne wino własnej roboty, i chyba orzechówke ale ja tego nie kosztowałam. Jesli są jakiekolwiek problemy p. Bozena przyjeżdża (chyba) bo my takich nie mieliśmy. dodatkowo pomogła nam załatwić busa na wycieczke dla naszej grupy do Dubrownika.
4. ceny w euro, zaliczke wpłacała moja siostra i wysyłała pieniżdze listem poleconym , wartościowym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Ma to związek z podatkami czy coś w tym stylu.
5. Parasole są leżaków brak, my leżeliśmy na dmuchanych mataracach i fotelach, kołach. Troche tego mieliśmy i w zupełności wystarczyło.

W miejscowości nic nie ma poza kwaterami. Jest tylko szkoła nurkowa (j. niemieki, angielski i chyba włoski) Mieszkało tam sporo naszych rodaków czasami dało sie słuszec jakieś przekleństwa. Bylismy tam 2 tygodnie. Rewelacyjne miejsce jako baza wypadowa i tak też robiliśmy. 1 dzień plaza - 1 dzień zwiedzanie.
Pzdr.
Marta
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 23.11.2009 11:42

Potwierdzam opinię Marty.
Byliśmy tam 4 lata temu na trzytygodniowy turnusie :-)w 8-osobowej obsadzie. Od tej pory co roku przynajmniej jeden raz w sezonie odwiedzamy tych wyjatkowych gospodarzy w przekonaniu, że napewno kiedys tam wrócimy. BO WARTO :-).
z pozdrowieniami ZoOle
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dom RADIC-KALEBOVA LUKA
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone