Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dom dla 9-12 osób

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mala_7
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.01.2013
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) mala_7 » 17.01.2013 10:38

Witam. Tez szukam domu w Chorwacji dla 5 rodzin - 10 ludzi dorosłych. Najlepiej okolice Makarskiej, Baska Voda lub Tucepi :))) Będę wdzięczna za namiary - mój mail - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
OlaLA
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 12.07.2012
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaLA » 20.01.2013 22:04

Witaam ja poszukuje dla 4 doroslych plus 3 dzieci mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
IwonaT
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.01.2013
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) IwonaT » 20.01.2013 22:45

Witam,
czy ktoś może przesłać mi namiary na fajny apartament blisko plaży z widokiem na morze w cichym i spokojnym miejscu. Najlepiej w okolicach makarskiej, ale niekoniecznie.
Szukam i nic ciekawego nie mogę znależć. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
akimoo12
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.02.2013
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) akimoo12 » 17.02.2013 23:48

Proszę o namiary na apartament / domek dla minimum 8 osób, planujemy wybrać się koniec sierpnia / pocztąk września, aktywny wypoczynek, fajnie jakby była możliwość wyporzyczenia rowerków i ciekawe okolice pozwiedzania właśnie na jednośladzie :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 18.02.2013 00:29

u mnie ceny bez zmian-10 euro za doroslego,5 euro za dziecko.Zubovici na wyspie Pag,stary,kamienny dom,jeszcze duzo wolnych terminow!!!mozna wynajac caly dom dla 10-12 osob za 80-100 euro na dobe.zapraszam na email!!!
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 18.02.2013 07:58

To ja poproszę o szczegóły wraz ze zdjęciami, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
benm323
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.06.2012
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) benm323 » 18.02.2013 23:12

Witam. Szukam apartamentu w południowej Dalmacji, najlepiej Orebić, dla trzech rodzin w terminie 21.07.2013-02.08.2013, lub tydzień wcześniej lub tydzień później po tym terminie.
1. 2 dorosłe+3 dzieci (18 lat, 17 lat, 7 lat);
2. 2 dorosłe+2 dzieci (22 lat, 14 lat);
3. 2 dorosłe+2 dzieci (9 lat, 5 lat);
Proszę o odpowiedź: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
mazilis
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.03.2012
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) mazilis » 24.02.2013 15:33

Witam, też spróbuję, o namiary proszę
Dom/Apartamenty na 4 rodziny 2+3
najlepiej na peljesacu
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję, pozdrawiam
Korana
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.02.2013
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korana » 26.02.2013 21:48

Witam wszystkich!
Klikałam już po Necie w poszukiwaniu czegoś dla nas ale ni jak mi to idzie. Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc? Poszukuję domu do wynajęcia na lipiec, od 7 -19 lipca. Jest nas 11 osób. 2, 2, 2+1, 2+2. Najlepiej północa lub środkowa część Adriatyku. Co jest dla mnie bardzo ważne, to aby do morza było bardzo blisko i by wejściedo wody było łagodne, bo mam niepełnosprawne dziecko. Dobrze by było też mieć trochę cienia na samej plaży by było gdzie się schować kiedy wyjdzie się z wody, bo dziecek nie lubi opalania. Poza tym w samym domu musi byc możliwość gotowania, prania i klimatyzacja, no i najlepiej jak najmniej schodów, chociaż do tego jednego pokoju 2+1. Jeśli ktoś może coś polecić, to poproszę o namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki serdeczne!
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 27.02.2013 19:42

Sprawdź maila
ania.mor
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 11.02.2009
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.mor » 27.02.2013 19:54

Adam66 napisał(a):Sprawdź maila



to i ja poproszę, tym bardziej że też jestem z Kań :-)
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 27.02.2013 20:48

O witam krajankę. A skąd konkretnie? Co cię interesuje?
Jak wiesz nie można zamieszczać linków do apartamentów (Rysio nas pogoni), więc musisz dać maila.
Pozdrawiam
Baru
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 29.05.2008
Re: dom dla 10-11 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baru » 27.02.2013 22:23

Cześć wszystkim!
Po przewertowaniu we wszystkie strony netu - z leksza zdołowana powoli się poddaję. Nie mogę znaleźć domu/apartementów dla dwóch rodzin 5 + 6. Zależałoby mi na południowej Dalmacji - dwa razy byliśmy na Korculi i chętnie bym tam wróciła, ale stały ląd też mógłby być.
Nie potrzebujemy sklepów, knajp i innych turystycznych atrakcji w pobliżu, natomiast odległość od wody powinna być minimalna :oczko_usmiech: - nasze dzieci najchętniej nie wychodziłby całymi dniami z wody.
Potrzebujemy dwóch łazieniek, dwóch kuchni - niekoniecznie, natomiast dwóch lodówek - a i owszem. Bardzo mile byłaby widziana zmywarka i pralka - w końcu ja tez chciałabym mieć urlop, a nie stać w kuchni.
Internet z kolei jest potrzebny mężowi - pracoholikowi :) .
Termin: 6-19 lipca.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ania.mor
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 11.02.2009
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.mor » 28.02.2013 09:30

Adam66 napisał(a):O witam krajankę. A skąd konkretnie? Co cię interesuje?
Jak wiesz nie można zamieszczać linków do apartamentów (Rysio nas pogoni), więc musisz dać maila.
Pozdrawiam


mieszkam przy Strefowej

szukam namiarów na apartamenty w południowej i srodkowej Dalmacji wraz z wyspami dla dwóch rodzin 2+2

mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

a Rysia baaardzo proszę o uruchomienie koperty w moim profilu....
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: dom dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.02.2013 09:42

ania.mor napisał(a):a Rysia baaardzo proszę o uruchomienie koperty w moim profilu....


Rysia nie ma.

Kopertę?
Wpisz swój adres w profilu.
Panel użytkownika :arrow: profil :arrow: szczegóły rejestracji

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dom dla 9-12 osób - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone