Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do TYCH co wrócili Z HR 2005 r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002
Do TYCH co wrócili Z HR 2005 r.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 19.07.2005 06:46

Witam.
Wybieram sie 30 lipca sobota do HR,mysle o wyspie Krk,ale moze byc inne miejsce.Napiszcie jak wyglada sytuacja z apartamentami w ciemno,jakie sa ceny-jade z synem 13 lat.W zeszlym roku widzialem jak miejscowi stali przy drogach z ofertami apartamentow i bylo to tez na poczatku sierpnia.Czekam na info.Pzdr.
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 19.07.2005 08:35

Chyba nic się nie zmieniło. Ja akurat miałem coś nagranego ale póki wyglądałem na "świeżego" to byłem zaczepiany przez tubylców.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 19.07.2005 08:51

Ja byłem w czerwcu więc nie było kłopotu ale nie w tych rejonach co Ty chcesz jechać. Sądzę, że mogą być małe kłopoty tradycyjnie w połowie sierpnia.
Pozdrawiam
janek23
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 05.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek23 » 19.07.2005 09:10

Witam,

Ja z kolei wracałem na początku lipca (02-03.07) i widziałem po drodze tzn. wzdłuż magistrali adriatyckiej mnóstwo wystawionych ofert jak również chorwatów proponujących kwatery. Taka sama sytuacja była na Hvarze. Gdy tylko ktoś miał aparat foto od razu do niego podchodzili i proponowali "rooms, sobe, pokoje".
Co prawda ja byłem na początku sezonu, ale myślę że jadąc teraz w ciemno nie zostaniesz na lodzie, albo pod mostem (na Krk).
Gdybyś jednak nie znalazł nic na Krku, to po drugiej stronie Kanału Velebitskiego czyli przy magistrali adriatyckiej na pewno coś się znajdzie. Zwłaszcza teraz gdy większość turystów gnających na południe do Dalmacji wybiera autostradę w tej części HR jest naprawdę pusto.
My z żoną, w tym roku mieszkaliśmy na bardzo przyjemnym kampie w Sv. Juraju (Autocamp "Rača") w pobliżu Senja i mimo że namiot był rozbity w pobliżu drogi to było bardzo spokojnie bo ruch na niej jest znikomy, a w nocy zupełna cisza.

Pozdrawiam,
Janek

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Do TYCH co wrócili Z HR 2005 r.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone