Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Do powracajacych

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
limonka
Globtroter
Do powracajacych

Nieprzeczytany postnapisał(a) limonka » 11.07.2005 01:26

Na jakie muzyczne 'plazowe hity' bedzemy skazani w tym roku? Czy w Chorwacji rowniez rzadzi Crazy Frog? :?
Stefek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefek » 11.07.2005 07:34

limonka napisał(a):Na jakie muzyczne 'plazowe hity' bedzemy skazani w tym roku? Czy w Chorwacji rowniez rzadzi Crazy Frog? :?

8O Mam bardzo, ale to bardzo wielką nadzieję, że NIE :twisted:
HERU
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) HERU » 12.07.2005 00:09

Stefek napisał(a):
limonka napisał(a):Na jakie muzyczne 'plazowe hity' bedzemy skazani w tym roku? Czy w Chorwacji rowniez rzadzi Crazy Frog? :?

Wiesz jak jest z nadziejami :!: :D :D :D
Stefek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefek » 12.07.2005 07:33

HERU napisał(a):
Stefek napisał(a):

Wiesz jak jest z nadziejami :!: :D :D :D

Więc dlatego chcę jechać nad Adriatyk a nie nad Bałtyk. Może tam to gówno jeszcze nie dotarło. :twisted:

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019