Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jasiuz
Do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasiuz » 30.07.2003 18:57

Witam wszystkich którzy jadą i którzy już wrócili z Chorwacji. Jestem z tych którzy właśnie się tam wybierają po raz pierwszy. Moim celem jest niewielka mieścina pod Zadarem. Mam nadzieję, że spotkam tam kogoś z was - bywalców na tej stronie. Dla uściślenia informacji. Wyjeżdżamy 1 sierpnia. Pozdrawiam. Ciekawy jestem tej Chorwacji - poprzednie wakacje spędzałem trzy lata z rzędu nad Jeziorem Bodeńskim. Też jest co oglądać. Polecam.
grażka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 10.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) grażka » 30.07.2003 19:12

mnie juz nie spotkasz - bo wróciłam, a szkoda.
Życze ci udanych wakacji i wrażeń lepszych niż nad jeziorem Bodeńskim
Grazyna
Mariusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 19.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz » 30.07.2003 19:35

Cześć,
Też się niestety nie spotkamy, bo wyjeżdżam dopiero około 20-tego sierpnia. Na dodatek jadę sporo dalej na południe.
Ale wszystkiego dobrego i szerokiej drogi !!!
jasiuz
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasiuz » 30.07.2003 19:58

Dzięki za życzenia miłego pobytu. Choć jedziemy praktycznie w ciemno to mam nadzieję, że to nie przeszkodzi nam w udanym urlopie. I mamy nadzieję spotkać tam wielu przyjaznych ludzi. A wiem że Chorwaci tacy są....
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 30.07.2003 20:50

Szerokiej drogi.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone