Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dni i kierunki największego oczekiwanego natężenia ruchu

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bodek33
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 23.07.2006
dni i kierunki największego oczekiwanego natężenia ruchu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek33 » 23.07.2006 23:27

Witam,
mam pytanie gdzie moge znaleść rozkład dni i kierunki największego oczekiwanego natężenia ruchu drogowego ponoć taki istnieje, a powiem wiecej trafiłem na taki rozkład ze 3 lata wstecz.

Pozdrawiam
Bodek33
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek33 » 24.07.2006 08:27

Bodek33 napisał(a):Witam,
mam pytanie gdzie moge znaleść rozkład dni i kierunki największego oczekiwanego natężenia ruchu drogowego ponoć taki istnieje, a powiem wiecej trafiłem na taki rozkład ze 3 lata wstecz.

Pozdrawiam

I cisza ? NIKT NIC NIE WIE???
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 24.07.2006 08:28

Bodek33 napisał(a):Witam,
mam pytanie gdzie moge znaleść rozkład dni i kierunki największego oczekiwanego natężenia ruchu drogowego...


Witaj !

Aktualne oficjalne informacje znajdziesz tu. Możesz ściągnąć lub zamówić w postaci tradycyjnych informatorów.

Pzdr
Tomek
aGGi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 27.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 24.07.2006 08:39

[quote="Tomek
Aktualne oficjalne informacje znajdziesz tu. Możesz ściągnąć lub zamówić w postaci tradycyjnych informatorów.
[/quote]

Zobacz broszurkę Information 2006. Na 11 stronie jest tabelka z natężeniem ruchu w poszczególnych dniach.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
dni i kierunki największego oczekiwanego natężenia ruchu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone