Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Divas

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002
Divas

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 20.09.2002 08:51

czy ktos wie cos na temat muzycznej formacji DIVAS rodem z chorwacji?
dla ułatwienia dodam ze spiewaja tam cztery sliczne blondynki, zreszta od jednej dostałem autograf z serduszkiem (od tej najładniejszej) - Nadia...jakos tak, chyba sie zakochałem. moze zna ktos jakas strone oficjalna tego bandu...? jakies mp3...eh...serce nie sługa... 8O
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 20.09.2002 10:40

Coś ostatnio zawodzisz. Otwierałem wiadomość z zaciekawieniem czego teraz się czepisz a tu nic.
A co do namiarów jak coś ciekawego znajdziesz to się podziel. Też jestem zainteresowany.
mac1
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 29.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac1 » 20.09.2002 14:30

Pimpek napisał(a):czy ktos wie cos na temat muzycznej formacji DIVAS rodem z chorwacji?
dla ułatwienia dodam ze spiewaja tam cztery sliczne blondynki, zreszta od jednej dostałem autograf z serduszkiem (od tej najładniejszej) - Nadia...jakos tak, chyba sie zakochałem. moze zna ktos jakas strone oficjalna tego bandu...? jakies mp3...eh...serce nie sługa... 8O


Chociaż mnie wkurzyłeś kilkoma tekstami pomogę Ci :
http://www.grupa-divas.com/
Pzdr. Maciek
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 20.09.2002 15:36

dziekis

sa na tym forum jacys fani Divas?
a moze Pan Admin założy specjalny odnośnik czy jak to tam...

8O
dominika
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 06.10.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominika » 06.10.2002 21:13

pimpek dla twojej info one juz nie sa blondynkami :)
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 11.10.2002 12:53

ale szkoda
8O

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone