Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy w Breli jest targ rybny ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bubbba
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 04.05.2006
Czy w Breli jest targ rybny ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) bubbba » 29.06.2015 09:50

Witam
Mam dwa pytania:
1. Czy w Breli jest coś w rodzaju targu rybnego, gdzie rano można kupić świeże ryby i owoce morza przywiezione praktycznie prosto z łódki ? Widziałem taki targ w Makarskiej i nie raz korzystałem, ale czy coś takiego znajdę w Breli ?
2. Czy w Breli jest targ warzywno-owocowy ?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.06.2015 10:42

1/Nie ma
2/ Nie ma.
Są stoiska z warzywami i owocami, ale ceny kosmos.
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 29.06.2015 10:46

najblizej bedziesz mial do omisia, maly targ ale rybka swierza codziennie rano, mozna jeszcze poprosic gospodarza jesli bedziesz wynajmowal u takiego ktory mieszka tez w czasie waszego urlopui moze ci zakupic, a jak nie to wycieczka do splitu i tam masz mega targ rybny i zaliczysz split
bubbba
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bubbba » 29.06.2015 11:37

patelka12 napisał(a):najblizej bedziesz mial do omisia, maly targ ale rybka swierza codziennie rano, mozna jeszcze poprosic gospodarza jesli bedziesz wynajmowal u takiego ktory mieszka tez w czasie waszego urlopui moze ci zakupic, a jak nie to wycieczka do splitu i tam masz mega targ rybny i zaliczysz split

Bliżej będę miał do Makarskiej, tym bardziej, że wiem gdzie jest Ribarnica. Dzięki za info.
patelka12
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) patelka12 » 29.06.2015 13:54

no tak Makarska bizej,pozdrawiam
Mała_Mi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mała_Mi » 29.06.2015 13:57

Na pewno jest mini targ (a raczej budka) z rybami w Baskiej. A tuż obok jest targ z owocami i waryzwami. W zależności od tego, gdzie będziesz w Breli, to baska chyba jest najbliżej. Rano można spacerkiem sobie podejść ;)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Czy w Breli jest targ rybny ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone