Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy przejście Ásotthalom/ Bački Vinogradi jest czynne?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dodi79
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 19.06.2015
czy przejście Ásotthalom/ Bački Vinogradi jest czynne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodi79 » 02.06.2017 10:05

Witam... Czy przejście Ásotthalom/ Bački Vinogradi jest obecnie czynne? bo jak planuję trasę przez google to usilnie nie chce mnie puścić na to przejście... jechał ktoś może tamtędy ostatnio albo ma jakieś info na temat tego przejścia?
czerwony
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) czerwony » 02.06.2017 10:37

Ja jechałem nim w zeszłym roku lipiec 2016 .
Pamiętaj ,że ono jest otwarte 7:00-19:00 i tylko dla samochód do 3.5 t.
dodi79
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodi79 » 02.06.2017 10:42

czerwony napisał(a):Ja jechałem nim w zeszłym roku lipiec 2016 .
Pamiętaj ,że ono jest otwarte 7:00-19:00 i tylko dla samochód do 3.5 t.


te informacje znam kolego... chodzi mi o to, ze wcześniej jak planowałem trasę to google nie miało problemu z tym przejsciem ale teraz cały czas unika/omija to przejscie podczas planowania... dlatego pytam czy moze sie cos zmieniło odnosnie tego przejscia...
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 02.06.2017 14:46

Jechałem przez to przejście w sobotę 29.kwietnia około południa na majówkę. Kolejka na ok. 10 samochodów. Odstałem godzinę. Celnicy węgierscy ruszali się jak muchy w smole, ale to standard. Wracałem w sobotę 6.maja wieczorem już przez Horgos/Roszke. Dużo więcej samochodów zeszło 45min.
czerwony
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) czerwony » 02.06.2017 19:01

w tym linku masz na biezaco wszystkie przejscia i czas oczekiwania na Wegrzech
Take wiec przejscie dziala
http://www.police.hu/hirek-es-informaciok/hatarinfo
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2023 09:04

Czy ktoś orientuje się czy w tym sezonie letnim to przejście będzie dłużej otwarte?

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
czy przejście Ásotthalom/ Bački Vinogradi jest czynne?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone