Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czerwiec czy Wrzesień "+" i"-"

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 29.03.2014 20:14

maniust napisał(a):
Wrzesień jest zarąbisty nad Jadranem , cisza , spokój i taniej , w tym roku przetestuję czerwiec.


Dlatego jadę we wrześniu :)

Ale rzeczywiście ten szum "oceanu" niepowtarzalny :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 29.03.2014 20:19

kadetdudi napisał(a):Ale rzeczywiście ten szum "oceanu" niepowtarzalny :)

..........ehhhh i te rekiny w "oceanie" Adriatyckim.....niepowtarzalne. :)
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 29.03.2014 20:40

maniust napisał(a):
kadetdudi napisał(a):Ale rzeczywiście ten szum "oceanu" niepowtarzalny :)

..........ehhhh i te rekiny w "oceanie" Adriatyckim.....niepowtarzalne. :)

Hehehehe
Rawka85
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 25.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rawka85 » 30.03.2014 01:16

maniust napisał(a):
Rawka85 napisał(a):Ja byłem tylko w na początku września w tamtym roku w okolicach Breli i powiem że na 7 dni 2 popadało z 2-3 godziny a później patelnia 30-35 stopni jak i pozostałę dni tak samo ludzi trochę mniej ale w zupełności słoneczka wystarczało jak o 9 rano było ponad 27 ;) co do cen czerwiec-wrzesień to zależy od apartamentu/ domku są podobne niższe :) noce cieplutkie z lekkim wiaterkiem :) można siedzieć całą noc pod palmami pijąc piwko i słuchając szumu oceanu :)

W Breli szum oceanu ......Hmmm........ :lol:

Wrzesień jest zarąbisty nad Jadranem , cisza , spokój i taniej , w tym roku przetestuję czerwiec.


Tak przy przypływie :) :lol: :papa:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4712
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 04.04.2014 19:30

W zeszłym roku byłam w Makarskiej na przełomie maja i czerwca, ale jest to trochę za wcześnie. Pogoda była fajna do zwiedzania - około 24-25 stopni. Kilka razy pokropiło, ale tylko przelotnie. Burza trafiła się w nocy. Nie było patelni z nieba, bowiem szybko przesuwające się chmury przysłaniały słońce. Najbardziej bolesne było jednak to, że temperatura wody była niska (około 20 stopni) i nie nadawała się kąpieli. Ja kilka razy się zamoczyłam, ale mój mąż nie zaryzykował. Ale i tak uważam wyjazd na bardzo udany. Ponieważ był to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji, to jak harpagony rzuciliśmy się na zwiedzanie. Pogoda do tego nadawała się wspaniale, bowiem upał nie męczył.
W tym roku jedziemy w czerwcu.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 04.04.2014 21:18

dhmegi napisał(a):temperatura wody była niska (około 20 stopni) i nie nadawała się kąpieli..

e tam, my nad Bałtykiem to się cieszymy jak jest woda 20 stopni :lol:
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 04.04.2014 21:51

Lechoo napisał(a):
dhmegi napisał(a):temperatura wody była niska (około 20 stopni) i nie nadawała się kąpieli..

e tam, my nad Bałtykiem to się cieszymy jak jest woda 20 stopni :lol:

Dlatego nie jeździmy nad Bałtyk :)
Pampalini
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pampalini » 18.05.2014 00:19

Wiele ludzi jeździ kąpać się nad Bałtyk. Wystarczy zobaczyć w sezonie na kamerki internetowe na plażach jakie są tłumy. Ja się wybieram na riwierę Makarską 22 czerwca, więc myślę że woda będzie jak najbardziej odpowiednia do kąpieli.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.05.2014 05:50

W czerwcu popatrzysz na piękne, bezpruderyjne, długonogie i z dużym biustem Panie, a we wrześniu na stare, przechodzone, zwiędłe ....... niemieckie albo francuskie Emerytki. Wybór należy do Ciebie.
Pampalini
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pampalini » 18.05.2014 08:10

Dla mnie to nie ma znaczenia. Jadę tam z żoną na wypoczynek i zwiedzanie a nie oglądanie plażowiczek.
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 18.05.2014 20:47

Pampalini napisał(a):Dla mnie to nie ma znaczenia. Jadę tam z żoną na wypoczynek i zwiedzanie a nie oglądanie plażowiczek.

Brawo! Odpowiednia riposta :) Tylko czy dasz radę nie oglądać się?:) Podobno każdy zdrowy mężczyzna "powinien" obejrzeć się za "inną"... :)
Szklanka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szklanka » 18.05.2014 21:24

Witam, zamierzam pierwszy raz wybrać się autem za granicę na wakacje ( Makaraska Chorwacja ) Po przeczytaniu kilka wątków uważam że dla młodych osób to chyba jedno z lepszych miejsc Chorwacji. Zamierzam jechać z nawigacją i mam kilka pytań odnośnie podróży. Czy wypali podróż jadąc " w ciemno " tzn bez zarezerwowania pokoi a próbując znaleźć coś na miejscu (planowany wyjazd 24 sierpień na ok 10 dni) w cenie do 120zł za osobę? I czy w języku rosyjskim i polskim można tam się dogadać? Bo słyszałem że dużo osób tam zna polski pod turystów?
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 18.05.2014 21:38

W tym terminie można jechać w ciemno,dogadasz się w każdym języku,w cenie też się wyrobisz.
Przed wyjazdem poczytać trochę forum.
Powodzenia.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 18.05.2014 23:56

kadetdudi napisał(a):
Pampalini napisał(a):Dla mnie to nie ma znaczenia. Jadę tam z żoną na wypoczynek i zwiedzanie a nie oglądanie plażowiczek.

Brawo! Odpowiednia riposta :) Tylko czy dasz radę nie oglądać się?:) Podobno każdy zdrowy mężczyzna "powinien" obejrzeć się za "inną"... :)

Własnie, tak chocby na urlop jechalo sie tylko po to aby patrzec na zgrabne albo nie zgrabne ciala kobiet które za kilka lat i tak beda nadgryzione przez czas... :(
Ostatnio edytowano 19.05.2014 13:14 przez karin74, łącznie edytowano 1 raz
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 19.05.2014 08:47

Byliśmy w Cro w lipcu, byliśmy i w sierpniu...
W zeszłym roku czerwiec - oj, było gorąco jaki diabli,
w tym być może będzie wrzesień - liczę na mniejsze upały, żeby móc zobaczyć coś więcej, poza tym dzieć się buntuje przeciw skwarowi :mrgreen:
Pożyjemy - porównamy :)
... choć Cro nawet w szczycie sezonu, z tłumami jak w Międzyzdrojach też jest cudna :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Czerwiec czy Wrzesień "+" i"-" - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone