Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czarter

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Madalena
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.01.2004
czarter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madalena » 22.01.2004 10:22

Chcemy jechac na rejs po adriatyku ale nie wiemy skad najlepiej (i najtaniej) wyczrterowac jacht ale ze skiperem. Mozecie mi cos polecic?
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 22.01.2004 11:45

Jasne.
Rok temu mieszkałem u b.fajnych chorwatów, którzy robią rejsy po adriatyku. Ich łajba jest stosunkowo duża i wygląda tak: http://www.adriareisen.at/Kreuzfahrten2 ... .asp?ID=20 ale podejrzewam, że mają szerokie kontakty i w małych łódkach.
Są tam linki.
Madalen
problemy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madalen » 23.01.2004 10:04

dzieki serdeczne za rade, nestety nie moge otworzyc tej strony, moze ona juz nie istnieje albo pojawily sie inne problemy. bede probowac dalej. dziekuje i pozdrawiam
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 23.01.2004 10:13

Hmmm...A mnie sie ona otwiera bez problemu.
Ta firma to spólka ok. 10 chorwackich rodzin z łajbami, które działają głównie pod niemców, ale oczywiście zabierają każdego.
Mają kilkanaście ustalonych rejsów, włącznie z trekkingiem, raftingiem i rowerkami. Np. łajba przypływa z jednej strony wyspy, a wieczorem oczekuje po drugiej stronie wyspy. A pasażerowie całą wyspę pokonują np. na rowerach.
Całkiem fajne pomysły mają.
8)
Junior

Nieprzeczytany postnapisał(a) Junior » 17.02.2004 19:18

Madalena napisał(a):Chcemy jechac na rejs po adriatyku ale nie wiemy skad najlepiej (i najtaniej) wyczrterowac jacht ale ze skiperem. Mozecie mi cos polecic?



Witam
Sam miałem podobny problem. Polecam pewną Łódzką firmę, która organizu rejsy m.in. po adriatyku. Odwiedż stronę www.horn.ultra.pl Bardzo fajni ludzie i czarterują dobry francuski jacht bo bardzo niskiej cenie. Ewentualnie możesz kontaktować się telefonicznie (6337422) - właściciel nazywa się Igor Okoński. Polecam, bo sam miałem okazję z nimi pływać i byłem bardzo zadowolony. Poza tym zauwarzyłem że jesteście z tego samego miasta
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002
czarter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 01.06.2005 08:13

Cześć!
Zobacz tu: http://republika.pl/chorwacja2004/czarter_info.htm
Pozdrawiam
Kawa.
Korala
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korala » 01.06.2005 22:06

Madalena napisał(a):Chcemy jechac na rejs po adriatyku ale nie wiemy skad najlepiej (i najtaniej) wyczrterowac jacht ale ze skiperem. Mozecie mi cos polecic?

W Polsce:
Master Yachting: http://www.masteryachting.pl/
NSLOG: http://www.nslog.pl/

Ciekawą opcją (pod warunkiem znajomości jakiegoś "popularnego" języka jest wynajęcie jachtu z chorwackim skiperem.
Kosztuje trochę drożej, ale za to z regóły oszczędza się na kosztach postoju, no i tubylec napewno zna rejon najlepiej.
Więcej info o tej drugiej opcji mogę podac na życzenie.
Wanda
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wanda » 11.06.2005 17:39

kawa napisał(a):Cześć!
Zobacz tu: http://republika.pl/chorwacja2004/czarter_info.htm
Pozdrawiam
Kawa.


Witaj, mam pytanie, jak skontaktować się z tymi Chorwatami od tego czarteru z podanego przez Ciebie maila, na stronie, która sie otwiera nie ma żadnych namiarów.
Pozdrawiam
Wanda
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 12.06.2005 08:50

Napisz na maila podanego na www. stronie.
Wanda
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wanda » 12.06.2005 21:35

kawa napisał(a):Napisz na maila podanego na www. stronie.


Dzięki, napisałam i czekam na odzew!
Wanda

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone