Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarnogóra? (wiem, wiem, ale...)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartekz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 08.05.2002
Czarnogóra? (wiem, wiem, ale...)

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekz » 15.06.2003 21:10

Wiem, ze nie wszyscy lubia jak sie pisze o innych miejscach niz HR ale ja i tak zapytam :P :
Jak jest z kempingami n Czarnogórze (w gorach tez, jesli ktos cos wie)?
Dzieki wielkie!
Gajus.ems
Wiem,wiem ale

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 18.06.2003 17:11

Campingi w Czarnogórze ! :oops:
Jestem zdecydowanym zwolennikiem campów i nie jestem zbyt wymagający , chorwackie zdecydowanie mnie zadawalają,ale te Czarnogórze naprawdę są fatalnie wyposażone. W ubiegłym roku długo szukałem dostatecznie wyposażonego. W końcu po minięciu Budwy w mjsc. Milocer trafiłem na camp który w ulotce reklamował sie jako najlepszy na wybrzeżu czarnogórskim /CERVONA GLAVICA/. Super położenie, cudowna plaża z widokiem na wyspę Św Stefan, ale sanitariaty a właściwie ich brak, bo trudno nazwać tak rozwalające się budy z dziurawymi drzwiami, brudne skocznie z uszkodzonymi spłóczkami, prysznice bez jakichkolwiek osłon na świeżym powietrzu, kiosk słabiutko zaopatrzony czynny 2-3 godz. dziennie, lodówki ledwo chłodzące. Trzeba przyznać że obsluga b. się starała, ale to nie wina tych ludzi że żyją w kraju ciężko doświadczonym przez historię. Zapomniałem koszt tego luksusu 2 os dorosłe +dziecko, namiot, pojazd, lodówka 20 euro. Były campy za 10 euro ale szkoda je opisywać. Miałem szereg propozycji kwater za 3 osoby 15-20 euro. Jeszcze jedno w nocy z gór schodzi do namiotów duża b. nieprzyjemna wilgoć którj w Chorwacji nie spotkałem. Jednak muszę przyznać, że najpiękniejsze zdjęcia z wakacji mam z Czarnogóry. W tym roku tylko CRO. :hut:
Oksanka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 18.06.2003
Re: Wiem,wiem ale

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oksanka » 18.06.2003 20:39

Gajus.ems napisał(a):Campingi w Czarnogórze ! :oops:
Jestem zdecydowanym zwolennikiem campów i nie jestem zbyt wymagający , chorwackie zdecydowanie mnie zadawalają,ale te Czarnogórze naprawdę są fatalnie wyposażone. W ubiegłym roku długo szukałem dostatecznie wyposażonego. W końcu po minięciu Budwy w mjsc. Milocer trafiłem na camp który w ulotce reklamował sie jako najlepszy na wybrzeżu czarnogórskim /CERVONA GLAVICA/. Super położenie, cudowna plaża z widokiem na wyspę Św Stefan, ale sanitariaty a właściwie ich brak, bo trudno nazwać tak rozwalające się budy z dziurawymi drzwiami, brudne skocznie z uszkodzonymi spłóczkami, prysznice bez jakichkolwiek osłon na świeżym powietrzu, kiosk słabiutko zaopatrzony czynny 2-3 godz. dziennie, lodówki ledwo chłodzące. Trzeba przyznać że obsluga b. się starała, ale to nie wina tych ludzi że żyją w kraju ciężko doświadczonym przez historię. Zapomniałem koszt tego luksusu 2 os dorosłe +dziecko, namiot, pojazd, lodówka 20 euro. Były campy za 10 euro ale szkoda je opisywać. Miałem szereg propozycji kwater za 3 osoby 15-20 euro. Jeszcze jedno w nocy z gór schodzi do namiotów duża b. nieprzyjemna wilgoć którj w Chorwacji nie spotkałem. Jednak muszę przyznać, że najpiękniejsze zdjęcia z wakacji mam z Czarnogóry. W tym roku tylko CRO. :hut:


Mam pytanie. Te kwatery, które Ci proponowano to był jakiś pokój, czy może tz. apartamenty? Czy były daleko od morza? W jakim terminie byłeś w Czarnogórze.
Wybieram się w tym roku do Czarnogóry z mężem i dwójką dzieci i jestem na etapie planowania podróży w ciemno :idea:
Chorwację zwiedzaliśmy w zeszłym roku dwukrotnie, ale niestety na północy. W tym popadliśmy w skrajność i jedziemy na samo południe. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam.
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 18.06.2003 21:14

Oksanka ta strona napewno Cię zainteresuje jest tam sporo zdjęć.
http://strony.wp.pl/wp/czarnogora/
http://www.turinter.wroc.pl/pol-adria/czarnogora.html
http://users.cg.yu/ulcinj/pol.htm
Ja dwa lata temu za super wrunki w miasteczku Petrovac płaciłem ok.35DM za pokój z aneksem kuchennym ,łazienką,balkonem z pięknym widokiem na morze dla 3 os.W tym roku ceny za osobe kształtują się od 5-7euro im dalej na połódnie tym taniej.Najtaniej jest pod samą Albania w miejscowości Ulcinj.Jest to miasteczko które zamieszkuja w 80%Albańczycy.Byłem tam od 25.06.
Oksanka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 18.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oksanka » 19.06.2003 10:14

Dzięki Darmar za info.
Strony, które mi podałeś obejrzałam ze wszystkich stron.
Zdjęć jest sporo, a i informacji ogólnych nie brakuje.
Nie ma niestety opisów usytuowania apartamentów, jedynie enigmatyczne 500 lub 2000 metrów od morza. Brak informacji ile (tak w przybliżeniu) jest miejc w apartamentach w Ulcinj. Ilość ogólna pozwala na wyobrażenie sobie szansy na znalezienie czegoś dla siebie za rozsądną cenę. Wiem, że na wyspie Ada Bojana nie ma wogóle prywatnych, a jednie rozległe kompleksy w zabudowie szeregowej lub pseudoszeregowej.
Kusi mnie przyroda i piaszczysta plaża tylko coraz częściej zastanawiam się, czy nie lepiej jechać na południe CRO.
Pozdrawiam.

Powrót do Kempingi



cron
Czarnogóra? (wiem, wiem, ale...)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone