napisał(a) golibroda » 27.08.2013 00:13
Dzięki, dzięki ... ale ja dopiero świeżo zakochany

.... w Chorwacji

po pierwszym pobycie .... nieprawdopodobne
Ale finał Splitski festival 2013 był niezły .... mogą być nagrodzone na jutro

Ostatnio edytowano 27.08.2013 00:16 przez
golibroda, łącznie edytowano 1 raz