Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cronkursso Edycja V 06'11 - do roboty! - Uwaga, zmiany!

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]

Cronkursso Edycja V 06'11 - propozycje tematów

Ankieta wygasła 09.06.2011 07:14

1. Z żabiej perspektywy
5
11%
3. Światła nocy odbite w Jadranie
8
18%
4. Niebo w roli głównej
3
7%
5. To zdjęcie mi wyszło!
7
16%
6. Małe jest piękne
1
2%
7. Podwodny świat
2
4%
8. A to Polska właśnie...
5
11%
9. Sjesta
2
4%
10. Drzwi, bramy, przejścia.
8
18%
11. Słońce i wiatr
1
2%
12. Lady in ...
3
7%
 
Liczba głosów : 45

weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.06.2011 18:48

jan_s1 napisał(a):
weldon napisał(a):PS zdjęcia wysyłacie na adres: croncursso(maupa)wp(kropka)pl,


A czy przypadkiem nie cronkursso... itd? :wink:

Możliwe. Nie pamiętam :lol:

Zgadza się ... Zaraz poprawię :D
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 16.07.2011 21:00

Witam Cię Piotrku!
Zdaję się, że masz teraz kupę roboty, ale jeśli trwasz przy zamiarze dalszego prowadzenia cronkurssów (zresztą znakomitego prowadzenia :D ), to mam pare konkretnych propozycji:

1. Wspominałeś coś o przedłużeniu obecnego konkursu do września z powodu wakacyjnych wyjazdów. Można by napisać jedno zdanie zawierające ostateczny termin głosowania.

2. Jest teraz sporo czasu, żeby machnąć jakieś fotki na następny konkurs. Czy jest możliwe, żeby w ciągu 10-12 ogłosić stosowne głosowanie? Bo się nudzimy! :lol:

3. Wydaje mi się, że w przypadku zwycięstwa dwóch tematów lepiej zrobić krótką dogrywkę (trudniej), lub drugi temat przesunąć automatycznie na następny konkurs (łatwiej).

Martwi mnie trochę dość mizerna frekwencja, a przecież fotografów na forum, jak mrówków. Mój apel: jeśli chcecie Piotrkowi zrobić przyjemność, a sobie dostarczyć fajnej zabawy, to weźcie udział w następnych konkursach.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.07.2011 21:28

Hej ... Na rozruchu jesteśmy :D

Pewnie, że możemy pokombinować, nawet chodzi mi po głowie coś na zasadzie szybkich pojedynków - ktoś rzuca temat, ktoś podnosi rękawice, dwie fotki, szybkie głosowanie ... Chyba incognito. Jak sądzisz? Sądzicie o czymś takim?

Fotek wysłanych sporo, ale, faktycznie okres urlopowy pewnie nie sprzyja ...

Ja wracam gdzieś koło 12- 14 sierpnia, więc głosowanie można by przesunąć gdzieś do 20 - 21 sierpnia.
Wtedy też można by rozpisać nowe głosowanie na edycję wrześniową, która, pewnie, zaistniałaby gdzieś w połowie miesiąca.

Jak pasuje, to mogę pozmieniać.

A z robotą to bez przesady :D Po prostu - staram się nie nudzić i nie gnuśnieć.

Park odkrywców dziś pojechałem obejrzeć, a skończyłem na rajdzie przez Starówkę i pokazywaniu dziewczynom dziwnych zakamarków.

Zresztą, nie byliśmy sami :D

Obrazek
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 16.07.2011 21:51

weldon napisał(a):...głosowanie można by przesunąć gdzieś do 20 - 21 sierpnia.
Wtedy też można by rozpisać nowe głosowanie na edycję wrześniową, która, pewnie, zaistniałaby gdzieś w połowie miesiąca.



Chodziło mi przede wszystkim o to, żeby głosowanie na edycję wrześniową zrobić już teraz. Będzie więcej czasu na zdjęcia, to może i frekwencja nieco się poprawi. Może dobrze by było tak to na stałe ustawić, żeby w czasie wysyłania zdjęć był już znany temat na następną edycję?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 17.07.2011 14:58

Hej, gdzieś mi zginęła ta rozmowa ... :D

Teraz, na wrzesień, nie zagłosujemy, bo, po pierwsze nie mam tematów, więc ich ilość będzie zubożona wobec braku niektórych propozycji, po drugie, nie wszyscy, z tego samego powodu zagłosują, więc trzeba by przesunąć termin finału głosowania też, gdzieś na drugą połowę sierpnia, więc nie będzie za bardzo czasu.

Ja bym sugerował coś takiego, żeby spróbować, już teraz, przewidzieć co może być tematem w kolejnych miesiącach i klikać, ile wlezie, fotki :D
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 17.07.2011 19:36

weldon napisał(a):... spróbować, już teraz, przewidzieć co może być tematem w kolejnych miesiącach i klikać, ile wlezie, fotki :D


Czy ja już Ci mówiłem, że jesteś genialny? :lol:
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Cronkursso Edycja V 06'11 - do roboty! - Uwaga, zmiany! - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone