Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO PS-oty

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011
CRO PS-oty

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 10.01.2013 22:25

Witam wszystkich pasjonatów Chorwacji i fotografowania. Zakładany wątek, po części związany z fotografowaniem, po części z obróbką, a raczej zabawą w programach graficznych. Jeżeli macie jakieś ciekawe zdjęcia z wypraw, jednak byliście na nich sami, a chcielibyście być w towarzystwie celebrytów - cóż stoi na przeszkodzie. Tylko Wasza wyobraźnia, no i niekiedy przepisy prawa w zakresie wizerunku i praw autorskich. Tych zasad należy się trzymać, iż wykorzystujemy do zabawy własne zdjęcia lub osób za ich zgodą.

Zapraszam do zabawy z Chorwacją w tle oczywiście, tych którzy chcieliby pokazać własną Chorwację w nieco inny sposób, może niekiedy mocno przesadzony i nie zawsze prawdziwy. To także sposób na poprawienie własnych umiejętności retuszerskich. Pozdrawiam i mam nadzieję na jako taki ruch w interesie :)
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 10.01.2013 22:37

Jako zakładający wątek postaram się coś wstawić na zachętę :)

Wszyscy lub może większość podróżujących po Cro, z pewnością znają ten widok:

Obrazek

jednak wędrując ścieżkami można natrafić na takie stworzenia ;)

Obrazek

Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2013 20:33

To i ja dorzucę coś od siebie
Obrazek

Obrazek
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 12.01.2013 12:23

[quote="misiekmb1"]To i ja dorzucę coś od siebie

Witam super że dorzuciłeś coś od siebie, jednak w tym wątku chciałem żeby wklejać fotki w stylu fotomontaży, fotek nie do końca prawdziwych i najlepiej w ujęciu PRZED i PO, w celu pokazania jaki efekt się uzyskało. Chyba że na Twoich fotkach coś było robione, ale nie do końca mogę wyłapać co.

Pozdrawiam
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 12.01.2013 12:59

nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 14.01.2013 00:05

atak krabów


Kraby mutanty są niezłe :)
Makar.....
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makar..... » 14.01.2013 00:36

:P
Załączniki:
PhotoFunia-2cd4ed2_s.jpg
Hajduk Split :-)
nikiel
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikiel » 17.01.2013 00:52

Kolejny lew, a raczej lwica na znanym szlaku ;)

Obrazek

Pzdr
yanopodkivano
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2118
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanopodkivano » 20.01.2013 18:29

A u wybrzeża Korčuli...

P1030552 [a1].jpg

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone