Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cro 2006 Zivogosce Porat i wyspa Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 29.12.2010 23:03

Już nie ma parkingu na dachu. Od tego roku Ante wystawił dodatkowe piętro i parking poszedł się ... :lol: Na dzień dzisiejszy a w zasadzie stan na lato 2010 był taki że parkuje się na dole przy przystani. Od Ante dostajesz karteczkę upoważniającą Cię do bezpłatnego tam parkowania, czyli wygląda to tak. Zatrzymujesz się na drodze przy schodach, wypakowujesz manele do kwaterki i jedziesz z autem na dół. Jedynie co upierdliwe to schodki do pokonania (125 szt). Ja jak zaparkowałem 1 dnia tak do auta nie zaglądałem przez 2 tygodnie więc dla mnie to bez znaczenia. Jak ktoś będzie 3 razy na dzień potrzebował z auta korzystać to może to być jakaś upierdliwość :)
baak4
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 01.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) baak4 » 30.12.2010 11:52

dzięki, czy to nowe piętro to też apartamenty ? może wiesz jakie ? masz
jakieś aktualne zdjęcie :lol:
baak4
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 01.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) baak4 » 30.12.2010 12:04

Jeszcze gdyby ścieli (przycieli) te trzy drzewa był by super widok :lol:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.12.2010 12:44

Gdyby ścięli te 3 drzewa to byłby najbardziej idiotyczny pomysł na jaki mogliby wpaść. Widoku z tarasu jest w zupełności dość za to cień od tych 3 pinii jest zbawienny jak siedzisz na tarasie (przynajmniej na 1 piętrze tj app. 8+1).

Co do apartamentów na górze, niestety nie pytałem Ante jakie to będą. Jak byłem tam w sierpniu 2010 to jeszcze nie były oddane do użytku - stan zamknięty surowy. Zdjęć też niestety na budowie nie robiłem :wink:
baak4
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 01.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) baak4 » 30.12.2010 15:20

ok :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Cro 2006 Zivogosce Porat i wyspa Hvar - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone