Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Coś dla romantyków- plus.........

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 01.12.2012 00:10

Użytkownik usunięty
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.12.2012 00:42

wpadne jutro... :smo:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 01.12.2012 00:44

agapi napisał(a):wpadne jutro... :smo:


przybądź.....nie wpadaj :oczko_usmiech:
no chyba, że.....chcesz :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 01.12.2012 14:07

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109223
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.12.2012 18:10

Użytkownik usunięty
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.12.2012 20:44

Miecia napisał(a):
agapi napisał(a):wpadne jutro... :smo:


przybądź.....nie wpadaj :oczko_usmiech:
no chyba, że.....chcesz :wink:



:lol: przybylam zatem.. :wink:

ps
cztery szczescia starcza :wink:
Użytkownik usunięty
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.12.2012 20:56

ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 01.12.2012 22:44

Kasia.....czwórka w zupełności wystarczy :wink:

OTVORI VRATA
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 02.12.2012 00:15

CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4953
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.12.2012 01:08

agapi napisał(a):
Miecia napisał(a):
agapi napisał(a):wpadne jutro... :smo:


przybądź.....nie wpadaj :oczko_usmiech:
no chyba, że.....chcesz :wink:



:lol: przybylam zatem.. :wink:

ps
cztery szczescia starcza :wink:


Kasia witaj :!: przyjemnie znów Cię "widzieć" :papa:
Luda u Asi coraz więcej.....przy dobrej muzyczce możemy wirtualną "falę stworzyć"

P.S.
Szczęścia nigdy za wiele.......pamiętaj :wink:


Na dobranoc
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 02.12.2012 01:11

Ja na dobranoc też Wam zafunduję coś zmysłowego :wink:

Kiss Me - Ed Sheeran
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 02.12.2012 01:12

Robercie ....miło, to Ciebie znowu tutaj powitać :P

a im nas więcej....tym lepiej :D

:papa:


PETERENZO napisał(a):Ja na dobranoc też Wam zafunduję coś zmysłowego :wink:




i Ciebie też dawno nie widziałam :wink: :papa:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 02.12.2012 01:28

Miecia napisał(a):i Ciebie też dawno nie widziałam :wink: :papa:


...mało czasu... :(
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 02.12.2012 01:40

Żeby nadrobić zaległości dodam jeszcze coś pięknego :wink:

James Morrison - I Won't Let You Go
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009
Re: Coś dla romantyków - muzycznie

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 02.12.2012 01:57

Płytkę właśnie załadowałem do odtwarzacza w aucie, a tu kawałek... :wink:

Edyta Bartosiewicz - Skłamałam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Coś dla romantyków- plus......... - strona 212
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone