Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co z cenami w CRO ?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 04.11.2004 21:05

Jurek , ziomalu ! Byłem w wojsku w Gnieźnie ! Na ul. Sobieskiego był taki pułk kiedyś.... Daaaaawne czasy !
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 04.11.2004 23:09

jacol8 napisał(a):Jurek , ziomalu ! Byłem w wojsku w Gnieźnie ! Na ul. Sobieskiego był taki pułk kiedyś.... Daaaaawne czasy !

ceny w cro trochę poszły do góry,jakieś 20%.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 05.11.2004 00:03

Jureczku, Ty chyba na prezesa, choć bez walki nie obędzie się :-)
Jacol8 musisz ostro trenować, bo na wiosennym zlocie planujemy wybory Mistera Tłustego Podkoszulka :lol:
Jacku G. mam nadzieję, że wszelakie urazy załatwimy przy... niejednym na zlocie :lol: O ile oczywiście są. Najwyżej będziemy pić bez powodu :)
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 05.11.2004 00:07

volumen napisał(a):Jureczku, Ty chyba na prezesa, choć bez walki nie obędzie się :-)
Jacol8 musisz ostro trenować, bo na wiosennym zlocie planujemy wybory Mistera Tłustego Podkoszulka :lol:
Jacku G. mam nadzieję, że wszelakie urazy załatwimy przy... niejednym na zlocie :lol: O ile oczywiście są. Najwyżej będziemy pić bez powodu :)

gruby .............jakie urazy :) wiesz o tym ze ludzie lekko powtarzam lekko;) przy ciele sa z reguly bardziej weseli :lol: a co do picia hmm juz zaczynam trenowac
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 05.11.2004 00:11

a zreszta volumen zaraz dostaniemy zjebki od pozostalych forumowiczow ze gledzimy nie w temacie TU MIALO BYC O CENACH A NIE O WADZE :) jak cos to watek wagi zawsze mozna przenisc do forum zimowego - wiadomo niedzwiedzie przybieraja na wadze na zime no nie ?
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 05.11.2004 00:17

jacek gryczewski napisał(a):a zreszta volumen zaraz dostaniemy zjebki od pozostalych forumowiczow ze gledzimy nie w temacie TU MIALO BYC O CENACH A NIE O WADZE :) jak cos to watek wagi zawsze mozna przenisc do forum zimowego - wiadomo niedzwiedzie przybieraja na wadze na zime no nie ?

E tam, darczyńca wątku przymyka oko, bo się chce wkupić, a ze swoimi 88 kg to cieniutko :lol:
Jacol8 ma jeszcze trochę czasu, jakby co, to codziennie rano szklanka gorącego smalcu i na wiosnę na prezesa może startować.

A żeby było w temacie: zastanawiała mnie duża rozpiętość cen w Sukosanie. Ten sam chleb potrafił kosztować przy naszym kampie 6,50 kuny, a przy centrum 5,50. A np. w Zadarze na targu koło rybarnicy to i 4,50 kosztował. to dość spory rozrzut.
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 05.11.2004 00:34

volumen napisał(a):
jacek gryczewski napisał(a):a zreszta volumen zaraz dostaniemy zjebki od pozostalych forumowiczow ze gledzimy nie w temacie TU MIALO BYC O CENACH A NIE O WADZE :) jak cos to watek wagi zawsze mozna przenisc do forum zimowego - wiadomo niedzwiedzie przybieraja na wadze na zime no nie ?

E tam, darczyńca wątku przymyka oko, bo się chce wkupić, a ze swoimi 88 kg to cieniutko :lol:
Jacol8 ma jeszcze trochę czasu, jakby co, to codziennie rano szklanka gorącego smalcu i na wiosnę na prezesa może startować.

A żeby było w temacie: zastanawiała mnie duża rozpiętość cen w Sukosanie. Ten sam chleb potrafił kosztować przy naszym kampie 6,50 kuny, a przy centrum 5,50. A np. w Zadarze na targu koło rybarnicy to i 4,50 kosztował. to dość spory rozrzut.

bazylku ................Ty to wiesz jak ludzi podejsc hahahah :lol:
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 05.11.2004 16:36

volumen napisał(a):A żeby było w temacie: zastanawiała mnie duża rozpiętość cen w Sukosanie. Ten sam chleb potrafił kosztować przy naszym kampie 6,50 kuny, a przy centrum 5,50. A np. w Zadarze na targu koło rybarnicy to i 4,50 kosztował. to dość spory rozrzut.



No bo zależy jaki KRUCH się kupuje. Mnie ten ichni pszenny za bardzo nie smakuje. Wolę kupować tzw. CZIORNYJ czyli bardziej żytni. Może stąd właśnie biora sie te różnice cen....



chudy Jacek
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 05.11.2004 16:48

mnie w te tłuste sprawy Jacenty nie mieszaj :wink: muszę trzymać wagę , bo mnie Ewcia Z pogoni w cholerę ... ale golonki jak i alkoholu nigdy nie odmawiam :lol: sly29 ma do mnie wpaść 19 , to już pekluję
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 05.11.2004 16:55

jacol8 napisał(a):
volumen napisał(a):A żeby było w temacie: zastanawiała mnie duża rozpiętość cen w Sukosanie. Ten sam chleb potrafił kosztować przy naszym kampie 6,50 kuny, a przy centrum 5,50. A np. w Zadarze na targu koło rybarnicy to i 4,50 kosztował. to dość spory rozrzut.



No bo zależy jaki KRUCH się kupuje. Mnie ten ichni pszenny za bardzo nie smakuje. Wolę kupować tzw. CZIORNYJ czyli bardziej żytni. Może stąd właśnie biora sie te różnice cen....



chudy Jacek

Pod uwagę brałem ten sam gatunek chleba - kukurydziany, duży, okrągły i płaski. Pszenny też mi nie podchodził.
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 05.11.2004 18:16

bazyl napisał(a):mnie w te tłuste sprawy Jacenty nie mieszaj :wink: muszę trzymać wagę , bo mnie Ewcia Z pogoni w cholerę ... ale golonki jak i alkoholu nigdy nie odmawiam :lol: sly29 ma do mnie wpaść 19 , to już pekluję

no pieknie glodomory .tylko cos dla mnie zostaw bo jak zwykle tylko sie naslucham o specjalach :)
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 05.11.2004 18:30

Jacenty , dostaniesz fotki golonki i nasze przy konsumpcji :wink:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 05.11.2004 18:45

Jacol8 zgadza się z tym wojskiem. W jakich latach byłeś?.
Był to pułk remontowo budowlany. Dziś w koszarach są szkoły, firmy hurtownie ale nadal zażądza tym wojsko.
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 05.11.2004 21:32

Cześć Jurek ! Byłem w latach 1988 - 1989. Nawet pamiętam nazwiska niektórych z kadry. Dowódcą pułku był niejaki Bobrowski. Jeśli i Ty tam kiedys służyłeś to warto byłoby sie spotkac na piwku , co nie ? ;-)

Pozdrawiam !
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 06.11.2004 00:30

bazyl napisał(a):Jacenty , dostaniesz fotki golonki i nasze przy konsumpcji :wink:

FOTKI TAK ,FOTKI DZIEKI BARDZO :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone