Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co jest?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004
Co jest?

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 28.01.2005 21:46

http://www.pbase.com/bruno_73x1/inbox
Człowiek (Bruno)pająk :wink:
Gdy czytam Piotra zastanawiam się czy był kiedyś w swoim lenistwie w Chorwacji?Był co prawda w Breli .Ale czy był w Chorwacji?
Pisze o Chorwacji jak o ziemi obiecanej.A to jest ziemia do wzięcia od zaraz.Jedni jadą pod namiot,drudzy pod apartament.Tanio ,ale są.
Żyć wspomnieniami przez 10 lat?Atoja jest usprawiedliwiona,bo będzie miała dzidziusia :lol: ,ale inni ....?
Prawdziwi cromaniacy przynajmniej co 2 lata w Chorwacji.
Lastovo -zastanów się jeszcze czy Krym?
Kochamy jedną kobietę ,ale chodzimy do kochanki ?
Bułgaria ,Krym,Majorka,Turcja?
Co to ma być?
Gdy patrzę na Bruno ,no to myślę ,cholera pewnie też był upał ,a on to zrobił.Wszedł na ten szczyt!!!!
Hvala Bruno.
Rafał B.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 12.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał B. » 31.01.2005 01:44

platon napisał(a):Lastovo -zastanów się jeszcze czy Krym?
Bułgaria ,Krym,Majorka,Turcja?

A ja zawiadamiam (także zatwiardziałych "cromaniaków-monogamistów"), że znowu dałem upust swojemu grafomaństwu, tym razem na nowej wersji witrynki Podróże - małe i... DUŻE. Zapraszam zatem do lektury (tym razem koniecznie w odcinkach). Znajdziecie tu głównie opis wyprawy na Krym w ubiegłym, 2004 roku oraz linki do tego co już było. Proszę o wyrozumialość i łagodny wymiar kary. Ew. wpisy w księdze gości - mile widziane.

Pozdrawiam! Szczególnie Volumena, którego witryna stanowi dla mnie niedościgły wzorzec i z którego doswiadczeń czerpałem pełną garścią.

_______________
:hut: Rafał B. :papa:
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 31.01.2005 01:50

platon napisał(a):http://www.pbase.com/bruno_73x1/inbox
Człowiek (Bruno)pająk :wink:
Gdy czytam Piotra zastanawiam się czy był kiedyś w swoim lenistwie w Chorwacji?.


Na pewno moje "lenistwo" uchoniło mnie od obrazania innych ludzi....

Piotr
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 31.01.2005 09:08

Andrzej ! a pamiętasz jak byłeś mały i wciąż jeździłeś z rodzicami nad morze. Co roku nad morze. Nad to samo morze. Bałtyk. Woda zimna i mętna. Pogoda też często płatała figle. Dorośli i nuda. Nawet skrabli nie było,a Państwa i Miasta tez się juz znudziły.
Ile można tam jeździć ?
Jak "podrosłem" długo nie jeździłem nad Bałtyk. Obrzydł mi. Ale po jakiejś przerwie pojechałem tam z przyjemnością ! I dzisiaj tak właśnie robię : narzekam na Bałtyk i nie jeżdżę dopóty , dopóki się nie zatęskni. Wtedy jadę i jest OK. Podobnie się ma rzecz z Cro . To piekny kraj i można go pewnie długo odkrywać. Można wracać. Ale trzeba zobaczyć też inne kraje. Żeby docenić ,zatęsknić ......
Nie marudź więc! EUR łamie obecnie barierę 4,04 za chwilę zejdzie na 3,95 albo i nie. Łap tanie EUR i jakąś promocję do 31.01.2005 ( polecam Neckermanna i TUI ) i poleć w lecie gdzieś...... może do Turcji ? :wink: Może się spotkamy ..........
s3
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 31.01.2005 10:14

saturn3 napisał(a):Andrzej ! a pamiętasz jak byłeś mały i wciąż jeździłeś z rodzicami nad morze. Co roku nad morze. Nad to samo morze. Bałtyk. Woda zimna i mętna. Pogoda też często płatała figle. Dorośli i nuda. Nawet skrabli nie było,a Państwa i Miasta tez się juz znudziły.
Ile można tam jeździć ?
Jak "podrosłem" długo nie jeździłem nad Bałtyk. Obrzydł mi. Ale po jakiejś przerwie pojechałem tam z przyjemnością ! I dzisiaj tak właśnie robię : narzekam na Bałtyk i nie jeżdżę dopóty , dopóki się nie zatęskni. Wtedy jadę i jest OK. Podobnie się ma rzecz z Cro . To piekny kraj i można go pewnie długo odkrywać. Można wracać. Ale trzeba zobaczyć też inne kraje. Żeby docenić ,zatęsknić ......
Nie marudź więc! EUR łamie obecnie barierę 4,04 za chwilę zejdzie na 3,95 albo i nie. Łap tanie EUR i jakąś promocję do 31.01.2005 ( polecam Neckermanna i TUI ) i poleć w lecie gdzieś...... może do Turcji ? :wink: Może się spotkamy ..........
s3

Zarządzenie nr 1/011/2005 SM ,każdy cromaniak przynajmniej raz na 2 lata odwiedza cro.Zarządzenie wchodzi z dniem 29.02.2005.
SM Platon
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 31.01.2005 12:10

no to jestem usprawiedliwiony :lol: w zeszłym roku byłem !
pozdr SM (?)
s3

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone