Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciowo - Okrug Gornyj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Darecki
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.07.2003
Ciowo - Okrug Gornyj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darecki » 21.02.2006 22:06

Hej
Mam pytanie - wybieramy sie z dziećmi 1.5 roczku i 2 latka do Okrugu Gornego i zamawiam apartament w willi Tatiana. Jeśli ktoś kojarzy tą wille i ten rejon to proszę o każdą informację i w miare możliwości zdjęcia - byłbym niezmiernie wdzięczny :D Wszelkie info prosze tu lub na e-maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
joanna-k
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna-k » 21.02.2006 23:54

witam :)

bylismy tam w zeszlym roku
willi tatiana nie kojarze

ale za to koniecznie znajdzcie super plażę - mogę podesłać zdjęcie mailem...
z tyłu duuuuży parking, na plaży wysypany biały żwirek, do wyboru dla dzieci miejsca zupełnie płytkie, nawet kamienie do skakania do wody, zero motorówek

tylko żebym ja wiedziała jak tam dojechać....ale na pewno ktoś będzie wiedział :) może ludzie kojarzą ten duuuży parking :)
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 22.02.2006 08:45

W Tatjanie byłem dwa lata temu - bez zarzutu.
Opis i trochę zdjęć masz na mojej stronie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jeśli będziesz jeszcze głodny informacji pisz na priv - e-mail na stronie.
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.02.2006 11:03

Willa Tatjana leży w miare cichej okolicy Od domu masz jakies 150 metrów do plazy w dół się kierującąc bo willa lezy wyżej (bodajże w trzecim rzędzie domków.) Plaża ta leży bezpośrednio przy drodze na małym łuku, nie jest zbyt duża ale żwirkowa i płytka (warto sobie już od rana wczesnego połozyć ręczniki i zaznaczyć swoje miejsce bo potem moze byc z tym problem) Wcześnie rano widziałam ze ludzie juz w taki sposób rezerwowali sobie miejsca:).Okolica bardzo ładna, niedaleko sklepik,problem z wjazdem i wyjazdem i mijaniem się na drogach na ciovo (szczególnie z miejskim autobusem:))
Cóż tu mówić...będę obok:))
Pozdrawiam :D
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 27.02.2006 12:30

Witaj "Darecki" napisz kiedy dokładnie będziesz w Tatianie, my planujemy tam pobyt od 17.06-27.06.
Będziemy jechali ze Szczecina z 3 letnią córeczką
pozdrawiam
Renata
:D
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 01.03.2006 16:49

Hej , willa Tatjana nowa ,niedawno wybudowana ,z balkonu super widoki.Gospodarze bardzo mili i sympatyczni. We wszystkim Wam pomogą .Jezeli się z nimi zaprzyjaźnicie to ugotują Wam pyszne dania z hr kuchni. Wszystko pokazują . Warto jechać .Plaz dużo ,każdy znajdzie coś dla siebie. Bezpośrednio w linii prostej znajduje się taka mała fajna zatoczka z nie zwirkiem ,ale drobnym naturalnym kamieniem.Tą polecam ,cała nakrapana jak psy dalmatyńczyki. Z Tatjany można kawałek podjechac autem ,które nalezy postawić koło kortów tenisowych ,dalej sie juz nie da zjechać .Tzn.zjechac sie da ,ale nie ma gdzie postawic.Po południ polecam już plaże żwirkową taką centralna na Ciovo ,dojazd samochodem ,zreszta jak bedziecie jechać do Tatjany to będziecie ją mijać .Bo tam po południu jest słońce . Acha wazne ,postarajcie sie przyjechać za dnia ,bo potem możecie mieć problemy ze znalezieniem kwatry. :lol:
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003
willa TATJANA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 04.03.2006 10:00

WAZNO powiedziec...jezeli chodzi slowa Veusi "Acha wazne ,postarajcie sie przyjechać za dnia ,bo potem możecie mieć problemy ze znalezieniem kwatry" ze to nie gra za willa TATJANA... Tam wogole nie mozna przyjechac bez rezerwacji...

Jak moge jeszcze cos poradzic do milych ludzi z Polski...w tym roku 2006.. ludzie duzo wszesniej robia rezerwacji... i moim zdaniem juz okolo 60% kwater (kwater z normalna cena) jest zarezerwowane... Ci ktory jada w ciemno... Beda miec wybor KWATER Panu Bogu za nogami... lub 80 EUR za apartament 4 osobowy... 50 EUR za apartament 3 osobowy.. i 40 EUR za apartament 2 osobowy...

No, oczywyscie ..kadzy ma swoje zdanie... niestety duzo ludzie i nie moze zaplanowac swoj urlop tak wczesniej... ale ja mowie tylko jaka jest situacja na miejscu..Pozdrawiam cieplo
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 04.03.2006 10:03

Darecki napisał(a):Hej
Mam pytanie - wybieramy sie z dziećmi 1.5 roczku i 2 latka do Okrugu Gornego i zamawiam apartament w willi Tatiana. Jeśli ktoś kojarzy tą wille i ten rejon to proszę o każdą informację i w miare możliwości zdjęcia - byłbym niezmiernie wdzięczny :D Wszelkie info prosze tu lub na e-maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Jeszcze dobra rada: jak mowicie o nazwe domow.... nazwa TATJANA w okrug gornji...nic nie oznacza... ponewaz moze byc 10 domow ktore maja nazwa TATJANA... lub MARE.. lepiej mowic o nazwisku wlasciciela...

pozdrowienka
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 04.03.2006 10:44

Ale wstyd bo ja też o tym nie pomyśłałam :oops:
Zraja
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zraja » 31.03.2006 12:56

renatalato - my będziemy w tym czasie z prawie 3 letnią córeczką w apart.Jagnjic w, może się spotkamy?

Pozdrawiam
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 31.03.2006 13:39

Hejou , byłam w domu jagnic w zeszłym roku baRDZO FAJNIE,LUDZIE MILI. Troszke wysoko i do plazy podjeżdzalismy autkiem .ale i tak było fajnie
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 31.03.2006 14:10

jadę obok do deliji
pozdravki
Zraja
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zraja » 31.03.2006 14:25

ja też byłam w Jagnjic w zeszłym roku w czerwcu, byliśmy jedynymi gośćmi

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone