Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacki plener ślubny 2010

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
psitul_mnie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 15.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) psitul_mnie » 11.03.2010 20:13

Dźwigam :)

Może ktoś się zdecyduje? :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 07.04.2010 10:29

Kieckę mam i chętnie bym się skusiła, a jakby to jeszcze mogła być szalona sesja np z kąpielą w tych strojach to już w ogóle super....tylko jak mam to robić żeby się tam właśnie wówczas znaleźć, nijak nie mogę się wpasować :)

Tak na marginesie - klimat fotografii ślubnej jaki bardzo lubię. Brawo, piękne zdjęcia.
psitul_mnie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 15.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) psitul_mnie » 07.04.2010 16:42

Nawet na dzień - dwa się nie uda?
Kombinuj kombinuj podobno marzenia należy spełniać ;) A z małą pomocą napewno się spełnią ;)

Dziękuję za miłe słowa :)
Tolekbanan
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tolekbanan » 27.05.2010 23:07

A ja właśnie szukam fotografa na plener ślubny w CRA ale na koncówke lipca 2010. Gdyby twój termin się przesunął o kilka dni jestem jak najbardziej zainteresowana. Moje gg: 13289812 jakby co :)

Pozdrowionka
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 22.07.2010 13:42

Będąc w Splicie na "rekonesansie" trafiliśmy w porcie, tuż przy głównej promenadzie na plener ślubny pewnej parki... Można się tylko domyślać, że zdjęcia miały swój klimat :)

Jeden strzał był też mój ;)

Obrazek
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 22.07.2010 14:12

Piękne galerie 8O :)
Najbardziej podobają mi się zdjęcia brzuszkowe :D
Kontakt dodałam do ulubionych... tak w razie czego ;)
lilek
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lilek » 23.07.2010 15:22

Z chęcią byśmy skorzystali, ale nie ten termin :( Jedziemy 30-stego lipca do Chorwacji na wyspę Pag :) Stroje ślubne bierzemy, więc i tak będziemy zdjęcia robili, ale sami ze statywu, więc to już nie to samo, ale może jakoś damy radę :lol: Najwyżej, że znajdzie się jakiś fotograf chętny do współpracy w tym terminie :P
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 23.07.2010 15:42

Będę od 18 sierpnia gdzieś do poczatku września albo na Pagu albo gdzieś w okolicy- może Seline, potem pewnie zjadę w okolice Szibenika, mogę zrobić zdjęcia.
Mogę też zrobić zdjęcia podwodne - całkiem fajnie wyglada parka całująca się pod wodą, pływająca razem itd, trzeba tylko umieć wstrzymać oddech. Jak ktoś jest chętny to zapraszam, najlepiej z własnymi pomysłami
lilek
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lilek » 23.07.2010 16:18

Kir wszystko super tylko my będziemy na Pagu od 31.07 do 7.08 :( aleeeeee szkoda :(
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Chorwacki plener ślubny 2010 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone