Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja zimą

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sonti
Croentuzjasta
Chorwacja zimą

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 24.10.2002 11:25

Czołem wszystkim forumowiczom,

Mam pytanie. Czy ktoś z was ma informacje na temat sportów zimowych w Chorwacji (miejsca, ceny, jakość, itp.). Zastanawiam się nad możliwością wyjazdu do Chorwacji ale w zimie - ferie szkolne - o ile jest w ogóle sens takiego wyjazdu. Chętnie dowiedziałbym się co myślicie o takiej eskapadzie.
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
zima w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 25.10.2002 13:35

:D A hoj! z tratwy Waldek -Sonti zazdroszczę CI , że masz taką możliwość. Ja nie zastanawiałbym sie długo.waldek
Tuszpas
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuszpas » 30.10.2002 08:36

Sonti napisał(a):Zastanawiam się nad możliwością wyjazdu do Chorwacji ale w zimie - ferie szkolne - o ile jest w ogóle sens takiego wyjazdu.

Nie zastanawiaj sie, tylko narty bierz i w droge. :wink: Bedziesz pewnie pierwsza osoba, ktora opowie nam na forum o swoim urlopie w Chorwacji zimą. :D

Pozdrawiam:
Marek
Sonti
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 31.10.2002 09:21

Koledzy - dzięki za wsparcie, ale ponieważ nigdy nie byłem w Chorwacji zimą to w związku z tym nie mam rozeznania w tej sprawie. Owszem wyjazd jest nęcący a i kwestie finansowe nie są aż tak ważne (myślę że pobyt nie powinien być droższy niż w lecie a mam cichą nadzieję że tańszy), ale może ktoś wie GDZIE jechać na narty w Chrowacji. W lecie wszytsko wygląda inaczej. Może LEON coś powie na ten temat. Mój wybór zimy nie jest przypadkowy ponieważ w lecie raczej nie pojadę a nie wyobrażam sobie roku bez wyjazdu do Chorwacji. Oczekuję z niecierpliwością na jakiś znak od was. Pozdrawiam
Sonti.
Limon
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Limon » 06.11.2002 11:00

Właśnie sobie przypomniałam, że kiedyś czytałam coś o sportach zimowych w Chorwacji. W folderze wydanym przez Chorwacką Izbę Turystyczną jest następująca informacja: "Turystyka zimowa nie jest tak dobrze rozwinięta, co wcale nie oznacza, że turyści-narciarze nie znajdą tu czegoś dla siebie. Ośrodki narciarskie, oddalone od morza tylko o kilkadziesiąt kilometrów, znajdują się w Górskim Kotarze - to Delnice, Mrkopalj, Bielolasica i Platak. Mieszkańcy Zagrzebia oraz ich goście chętnie odwiedzają ośrodek narciarski Medvenica, znajdujący się w pobliżu miasta".
Pozdrawiam i życzę udanego urlopu.
monaa
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 07.11.2002 14:10

Sonti napisał(a): ale może ktoś wie GDZIE jechać na narty w Chorwacji

moi znajomi gospodarze jeżdżą na narty do Słowenii (Kranjska Gora), ale oni mieszkają w Porecu (Istria), więc zdecydowanie bliżej im w stronę Alp niż do Dalmacji..... :idea:
Sonti
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 07.11.2002 15:36

Czołem koleżanki / koledzy,

Dzięki za garść informacji. Postaram się coś poszukać. Może taki wyjazd będzie miał sens. O Słowenii wiedziałem coś niecoś przy okazji przejazdu przez ten kraj, jednak rajcuje mnie Chorwacja. Mają tam przecież naprawdę niezłych zawodników w narciarstwie alpejskim a więc i ośrodki narciarskie też powinny być. Jeżeli ktoś miałby jakieś namiary np. internetowe to byłbym wdzięczny. Może ktoś z waszych znajomych Chorwatów może taki namiar przekazać ?. Jeżeli wyjadę w zimie (z córką) to macie jak w banku relację z takiej eskapady (latem będę bawił kolejnego potomka płci ??? więc moja determinacja jest duża). Oczekując jakichkolwiek wiadomości - pozdrawiam.
SONTI
Leon
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 08.11.2002 10:04

Sonti polecam Bijelolasice gdzie i teras jusz jest chiba snieg. Niesteti nie mam zadnego namiaru tam sam nie jedziem na nartach i nie wie jake sa wiciangi. Pozdrawiam Leon
Janko
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janko » 09.11.2002 01:23

Witam Sonti,

Faktycznie tak jek powiedzial Leon chyba najlepszym osrodkiem narciarskim w Chorwacji jest wlasnie Bjelolasica informacje o zakwaterowaniu i ofercie wlacznie z cenami mozesz znalezc pod adresem www.bjelolasica.hr, rowniez w jezyku angielskim.

Pozdrawiam

Janko
Sonti
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 12.11.2002 08:31

Witam Janko,

Dzięki za informację. Już zaglądam.
dominika
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominika » 12.11.2002 23:19

bjelolasica

hotel
- polupansion: dorosli 275 kn/za osobe na dzien, dzieci 2-7 195kn, dzieci 7-12 235
- nocleg ze sniadaniem: dorosli 220 kn/ za osobbe na dzien, dzieci 2-7 155, dzieci 7-12 190

apartamenty:
dwopokojowy 1/5 - 550 kn/dziennie
studio 1/4 440 kn/dziennie
studio 1/6 550 kn/dziennie

(studio znycza ze pokoje nie sa odzielone, ewentualnie parawanem)

jezeli chodzi o nowy rok i troche wczesniej to niema juz miejsc, ale moji znajomi rezerwowali od 03.01-07.01
Sonti
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 13.11.2002 07:45

Czołem,

Dzięki Dominiko za podpowiedź. Już zaglądałem na ww. stronę internetową i sprawa wygląda obiecująco. Wysłałem zapytanie i oczekuję na odpowiedź z ich strony. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc. Jak się uda to dam znać.
Sonti

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019