Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja z małym dzieckiem

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 23.10.2008 12:14

W tym roku - Julka miała 17 miesięcy. Byliśmy w Loparze na przełomie sierpnia i września.
Magda75
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda75 » 23.10.2008 14:52

Koleżanka była z 6 miesięcznym, ja planuję z 14 miesięcznym.
Agnieszka Tytko
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka Tytko » 24.10.2008 12:01

Witam,
my na początku czerwca tego roku byliśmy z córą na kempingu BiVillage koło Puli, wtedy kończyła 10 miesięcy. Drogę praktycznie przespała, zachwycona kamykami na plaży, mega mewami a z basenu wyciągaliśmy ją na siłę, szalała na dyskotece dla maluchów. Przez półtorej dnia miała jakiegoś wirusa, ale lekarz był na miejscu :) i apteczka z domu przywieziona załatwiła sprawę. Po drodze do HR mieliśmy też mały wypadek i przymusowy postój w Grazu, w hotelu spanie i śniadanie nie zrobiło na niej wrażenia :wink:
Na sezon 2009 już szukamy kwater, tym razem gdzieś dalej.
echo2809
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) echo2809 » 28.12.2012 18:52

Witam wszystkich :) Podbijam temat wyjazdu do Chorwacji z małym dzieckiem. Sama przed każdym wyjazdem szukałam wskazówek ;) My byliśmy 2 razy: wrzesień 2011 - Duce (Omiś) - Jula miała rok (1-sze urodziny w Cro :)), wrzesień 2012 - Funtana (Istria) - 2-gie urodziny Julki w Cro :) I jeden i drugi wyjazd uważam za udany, chociaż pod względem pogody i plaży dla dziecka zdecydowanie wygrywa wyjazd nr 1. Na Istrii we wrześniu trafiliśmy już na początki jesieni. Burze, deszcz, chłodne wieczory i poranki. W środkowej Dalmacji jednak jest trochę cieplej o tej porze roku. No i te plaże. Jeśli szuka ktoś plaży pod kątem dziecka, które lubi brać wszystko do buzi, to już lepiej szukać takiej, gdzie jest choć trochę piachu... Przyznam, że najadłam się strachu, gdy na chwilę odwróciłam wzrok w poszukiwaniu butów do wody w torbie, gdy moje 2 letnie dziecię postanowiło spróbować tych małych, białych kamyków. Do tej pory nie mam pewności, czy jakiegoś nie połknęła... No i po piasku (jeśli można to nazwać piaskiem) przyjemniej się stąpa :) Istria wygrałaby, gdyby chodziło o możliwość krótszych wycieczek i - oczywiście - o czas przejazdu z Polski. W Dalmacji jakoś tak wszystko wydawało się być dalej... Coś więcej spróbuję napisać, jak dziecko pójdzie spać, bo teraz od godziny piszę te kilka zdań :).
rajcro
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajcro » 14.03.2013 12:45

W 2009 roku byliśmy w Privlace z córeczką, która dokładnie w dzień wyjazdu skończyła 6 miesięcy. Nie było żadnych problemów. Od tamtej pory w Cro była jeszcze raz, a w tym roku jedzie po raz trzeci. Dodatkowo zabieramy "nową członkinię rodziny" - 12 miesięczną - dla niej to chorwacki debiut :)
Jeździjcie z małymi dziećmi, naprawdę nie ma się czego obawiać...
rajcro
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajcro » 14.03.2013 12:48

Jeszcze chciałbym dodać, że jak moja pociecha miała te 6 miesięcy, to przez 10 dni byliśmy w Privlace, a później przez następne 11 dni w Tucepi :) Łącznie 3 tygodnie wspaniałego urlopu :)
Olisia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olisia » 14.03.2013 13:17

Nasza córa pierwszy raz w Cro była jak skończyła 5 m-cy, teraz jedzie 5 raz :D
Przynajmniej jak była bobasem nie słyszałam co pół godz.:'daleko jeszcze?' 8)
rajcro
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajcro » 15.03.2013 11:46

Olisia napisał(a):Nasza córa pierwszy raz w Cro była jak skończyła 5 m-cy, teraz jedzie 5 raz :D
Przynajmniej jak była bobasem nie słyszałam co pół godz.:'daleko jeszcze?' 8)


Masz rację, a w tym roku mnie to czeka: "A daleko jeszcze?" :lol:
efka-g
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.02.2016
Riviera Makarska z małym dzieckiem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka-g » 22.02.2016 00:02

Witam wszystkich,
chcemy się wybrać w czerwcu na Chorwację z małym dzieckiem (będzie miało rok w czerwcu). Po przejrzeniu forum wybór padł na Tucepi. Czy słusznie? Chętnie wysłucham porad. Chcielibyśmy by plaża była przyjazna dziecku, tzn nie wybetonowana i z możliwością złapania odrobiny cienia. Ważna żeby nie było wszędzie schodów jak np. w Breli bo będziemy mieć wózek i by było gdzie pospacerować.

Chodzi mi po głowie jeszcze Primosten bo kiedyś byłam tam przejazdem i było pięknie, ale chętnie wysłucham porad bardziej doświadczonych cromaniaków :)

Jakieś namiary na sprawdzone noclegi bardzo miło widziane: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Riviera Makarska z małym dzieckiem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2016 00:56

efka-g napisał(a):Witam wszystkich,
chcemy się wybrać w czerwcu na Chorwację z małym dzieckiem (będzie miało rok w czerwcu). Po przejrzeniu forum wybór padł na Tucepi. Czy słusznie?

Witam,
Wyjazd w czerwcu do Chorwacji z małym dzieckiem do Tučepi to słuszny wybór.
W czerwcu można jechać "w ciemno" , apartament znajdziesz na miejscu.
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Chorwacja z małym dzieckiem - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone