Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę???

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
realista2
Cromaniak
Posty: 2238
Dołączył(a): 13.05.2004
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) realista2 » 19.11.2012 11:59

anakin napisał(a):
realista2 napisał(a):Na polityczne zlecenie sprawie ukręcono łeb w apelacji i tyle, ale zbrodnia jest zbrodnią, a zbrodniarz zbrodniarzem nawet jeśli to nasz sąsiad lub brat.


A może najpierw na polityczne zlecenie gościa wsadzono do cienia?


być może, ale właśnie dlatego, że nie wiemy powinniśmy zachować wstrzemięźliwość w okazywaniu radości bo widać, słychać i czuć, że coś tu śmierdzi.
realista2
Cromaniak
Posty: 2238
Dołączył(a): 13.05.2004
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) realista2 » 19.11.2012 12:02

Janusz Bajcer napisał(a):
realista2 napisał(a):a o czym świadczy to, że na podstawie tego samego materiału dowodowego, tego samego człowieka jeden skład sędziowski skazuje na 24 lat uznając za zbrodniarza, a drugi go uniewinnia ?

Ciekawe jak to wytłumaczysz jako prawnik ?


Tu prawo nie ma nic do powiedzenia. To polityka.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.11.2012 12:07

realista2 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
realista2 napisał(a):a o czym świadczy to, że na podstawie tego samego materiału dowodowego, tego samego człowieka jeden skład sędziowski skazuje na 24 lat uznając za zbrodniarza, a drugi go uniewinnia ?

Ciekawe jak to wytłumaczysz jako prawnik ?


Tu prawo nie ma nic do powiedzenia. To polityka.

I ty masz na ten temat wiedzę? Skąd?
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.11.2012 12:12

realista2 napisał(a):być może, ale właśnie dlatego, że nie wiemy powinniśmy zachować wstrzemięźliwość w okazywaniu radości bo widać, słychać i czuć, że coś tu śmierdzi.


Jakoś tej wstrzemięźliwości w wyrażaniu opinii nie było widać u co poniektórych, chociażby w tym wątku kiedy go tam wsadzili....
Więc wtedy nie trzeba było, a teraz należy?

Już kiedyś powiedziałem, że nie nam jest oceniać czyjąś historię.
Mam w doopie polityków i politykę.
Dla mnie w tej sprawie najważniejsze są odczucia i opinie "zwykłych" Chorwatów, a nie papug na usługach rządowych czy unijnych.
A opinia ludzi jest jednoznaczna.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2012 12:14

realista2 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
realista2 napisał(a):a o czym świadczy to, że na podstawie tego samego materiału dowodowego, tego samego człowieka jeden skład sędziowski skazuje na 24 lat uznając za zbrodniarza, a drugi go uniewinnia ?

Ciekawe jak to wytłumaczysz jako prawnik ?


Tu prawo nie ma nic do powiedzenia. To polityka.

Jak się nie ma argumentów to winna jest polityka. Czyli wykrętna odpowiedź prawnika :wink:
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 19.11.2012 12:34

realista2 napisał(a):
być może, ale właśnie dlatego, że nie wiemy powinniśmy zachować wstrzemięźliwość w okazywaniu radości bo widać, słychać i czuć, że coś tu śmierdzi.


nikt nie będzie mnie pouczał kiedy mam okazywać radość a kiedy zachować wstrzemięźliwość
nikt nie będzie mi mówił kogo mam lubić, szanować czy czcić a kogo nie lubić, ignorować
nikt nie będzie mi mówił kto jest moim przyjacielem a kto moim wrogiem
To ja sam o tym decyduję

Ante... HEROJ !!! :)

Ps.
Marko... jest okazja...wydawaj tą płytę... z dedykacją oczywiście dla Generała!!!
... a może czekał specjalnie na ten dzień :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2012 13:38

Bruno napisał(a):Ante... HEROJ !!! :)

Ps.
Marko... jest okazja...wydawaj tą płytę... z dedykacją oczywiście dla Generała!!!
... a może czekał specjalnie na ten dzień :)

Witaj Bruno :lol:

http://www.thompson.hr/component/content/article/1/89

Pozdrav.
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 19.11.2012 13:49

Janusz Bajcer napisał(a):
Bruno napisał(a):Ante... HEROJ !!! :)

Ps.
Marko... jest okazja...wydawaj tą płytę... z dedykacją oczywiście dla Generała!!!
... a może czekał specjalnie na ten dzień :)

Witaj Bruno :lol:

http://www.thompson.hr/component/content/article/1/89

Pozdrav.


Witaj i dzięki
...widziałem, widziałem :).... choć na cropli już nieobecny to sercem z HR :)
Ps.
Nie mogłem się oprzeć, żeby przemilczeć fakt oczyszczenia z zarzutów Ante :)... stąd te moje posty :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.11.2012 17:21

Janusz Bajcer napisał(a):
realista2 napisał(a):a o czym świadczy to, że na podstawie tego samego materiału dowodowego, tego samego człowieka jeden skład sędziowski skazuje na 24 lat uznając za zbrodniarza, a drugi go uniewinnia ?

Ciekawe jak to wytłumaczysz jako prawnik ?


... za chwilę wypuszczą serbskich bohaterów ... będzie remis :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.11.2012 17:25

Trzeba się zastanowić, czy warto w następne wakacje do Cro jechać... :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2012 17:28

FUX napisał(a):Trzeba się zastanowić, czy warto w następne wakacje do Cro jechać... :lol:

Jeśli chcesz powiedzieć w Pakoštane, że Ante to złoczyńca ... to nie masz po co jechać :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.11.2012 17:34

Bruno napisał(a):
realista2 napisał(a):
być może, ale właśnie dlatego, że nie wiemy powinniśmy zachować wstrzemięźliwość w okazywaniu radości bo widać, słychać i czuć, że coś tu śmierdzi.


nikt nie będzie mnie pouczał kiedy mam okazywać radość a kiedy zachować wstrzemięźliwość
nikt nie będzie mi mówił kogo mam lubić, szanować czy czcić a kogo nie lubić, ignorować
nikt nie będzie mi mówił kto jest moim przyjacielem a kto moim wrogiem
To ja sam o tym decyduję

Ante... HEROJ !!! :)

Ps.
Marko... jest okazja...wydawaj tą płytę... z dedykacją oczywiście dla Generała!!!
... a może czekał specjalnie na ten dzień :)


Ciemny lud jest tak ciemny , że bandziorom przypisuje patriotyczne cechy ... skoro Karol Wojtyła jako pierwszy uznał i błogosławił Chorwatów , no to ich czystki etniczne z Gotoviną w tle , nie robią na nas wrażenia :?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.11.2012 17:37

Ten cały wątek i jemu podobne są do zamknięcia, bo zaczyna się robić czysta polityka (niezgodnie z regulaminem) i niezdrowe emocje.
AG jest postacią wielowątkową i niejednoznaczną. Twoja propozycja jest czysta złośliwością :wink:
To tak, jakbym wpadł na zebranie PiS i wychwalał pod niebiosa Palikota.

Daj spokój...

Kończę śledzenie wątku, gdyż nic wartościowego już z niego nie wyniosę.

P.S. Na marginesie ostrzeżenie dałeś mi wg. rozdzielnika i swojego widzimisię, bo nie było zgodne linią partii na Podkarpaciu... No chyba się nie mylę... :wink:

EOT.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2012 17:42

FUX napisał(a):P.S. Na marginesie ostrzeżenie dałeś mi wg. rozdzielnika i swojego widzimisię, bo nie było zgodne linią partii na Podkarpaciu... No chyba się nie mylę... :wink:

EOT.


Mylisz się - przeczytaj punkt ostatni zasad w skrócie.

faq.php#f0r1
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.11.2012 18:02

mkm napisał(a):
Bruno napisał(a):
realista2 napisał(a):
być może, ale właśnie dlatego, że nie wiemy powinniśmy zachować wstrzemięźliwość w okazywaniu radości bo widać, słychać i czuć, że coś tu śmierdzi.


nikt nie będzie mnie pouczał kiedy mam okazywać radość a kiedy zachować wstrzemięźliwość
nikt nie będzie mi mówił kogo mam lubić, szanować czy czcić a kogo nie lubić, ignorować
nikt nie będzie mi mówił kto jest moim przyjacielem a kto moim wrogiem
To ja sam o tym decyduję

Ante... HEROJ !!! :)

Ps.
Marko... jest okazja...wydawaj tą płytę... z dedykacją oczywiście dla Generała!!!
... a może czekał specjalnie na ten dzień :)


Ciemny lud jest tak ciemny , że bandziorom przypisuje patriotyczne cechy ... skoro Karol Wojtyła jako pierwszy uznał i błogosławił Chorwatów , no to ich czystki etniczne z Gotoviną w tle , nie robią na nas wrażenia :?

Robią, tak jak robią czystki robione przez Niemców błogosławionych przez jednego z poprzednich papieży. Tyle, że ty masz swój punkt odniesienia, siebie samego, tak jak realista, kolokwialnie mówiąc tylko wy wiecie najlepiej i w ogóle a reszta to ciemniaki, a ja i zapewne inni, maja swój punkt odniesienia, czyli sąd wydający wyrok. Oczywiście tak jak wspomniałem, wy wiecie, że w sądzie pracują głąby i upolitycznione matoły, dlatego wyrok jest jaki jest...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Chorwacja w Unii Europejskiej??? Czy wydać gen. Gotowinę??? - strona 4...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone