Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 20.10.2003 11:41

Na naszym forum są zdecydowanie rozsądniejsi i kulturalni uczestnicy. Jak się czyta co wypisują ludzie na rozpolitykowanych forach to się wszystkiego odniechcewa.
Oczywiście w sezonie sam bym był przeciw zamulania forum bzdurami. Ale w październiku i tak są tu pustki więc co szkodzi napisać coś obok tematu.
SZOP
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) SZOP » 20.10.2003 11:46

Łukasz czy Ty masz coś wspólnego z Łańcutem?
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 20.10.2003 12:35

POWÓZ KONNY :lol: :wink:
SZOP
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) SZOP » 21.10.2003 12:50

Chyba rzeczywiście tylko to :lol: .Poczytałem stare Twoje posty i mimo całej sympatii niestety pomyliłem Cię z innym Łukaszem,sorry:P
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 28.10.2003 09:18

Nie miałem tydzień dostępu do internetu. W Łancucie byłem raz i żadnych innych związków z tym miastem nie mam.
Darek 34
Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek 34 » 28.10.2003 20:08

Wecol napisał(a):Im mniej takich osób w Chorwacji tym lepiej!!! Nie przyjeżdżaj piąty raz.

A ty widziałeś tylko chorwację i jarasz sie jak dziecko
A piąty raz napewno tam nie pojadę!
A jeżeli chodzi o Bułgarię to trzeba tam lecieć tylko samolotem wtedy jest OK
Gajus.ems
Chorwacja 6 raz z rzędu !

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 28.10.2003 20:34

Pozdrowienia z Oleśnicy !
W tym roku byłem 5 raz z rzędu w Chorwacji . / kampy k. Dubrownika/. Wcześniej miałem okazję zwiedzić inne kraje południa Europy oraz byłem w Afryce, zawsze pod namiotem.Będąc w tym roku / również w Czarnogórze/ pomyślałem że czas na inny kraj. Mimo że dopiero pażdziernik wiem już że pojadę do Chorwacji z wyskokiem do Czarnogóry' jest coś niepowtarzalnego w Bałkanach, Dalmacji ...Poczułem ulgę że wrócę Tam ponownie.Już układm trasę, tylko ta słabnąca złotówka......
Gajus
.
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 29.10.2003 08:08

Byłam w HR już 7 razy (po 3 tyg.) i na pewno tam wrócę :hearts: . A tak jak Gajus.ems widziałam już spory kawałek Europy. Afryki i Azji (z wyjątkiem tej ostatniej też tylko namiot). No i nic na to nie poradzę, ale tylko jadąc do Hr czuję się jakbym wracała do domu...

Juli

A swoją drogą, że w sierpniu do Chorwacji to chyba nie najlepszy pomysł. Wtedy całe Włochy przyjeżdżają tam na wakacje, a Włosi nie należą do spokojnych, cichych, schludnych ludzi :wink:
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 22.11.2003 13:06

Czerwiec ,lub przełom czerwca i lipca to całkiem dobry czas na CRO.
:oops:
Skubi
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 15.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skubi » 23.11.2003 11:20

juli napisał(a):A swoją drogą, że w sierpniu do Chorwacji to chyba nie najlepszy pomysł. Wtedy całe Włochy przyjeżdżają tam na wakacje, a Włosi nie należą do spokojnych, cichych, schludnych ludzi :wink:


No właśnie! Ja w tym roku byłem właśnie w sierpniu i mam podobne odczucia. Będąc na Hvarze czy w Dubrowniku wielokrotnie zadawałem sobie pytanie, czy to na pewno Chorwacja a nie Włochy. Towarzystwo i obcowanie z Włochami dla mnie nieraz było zbyt uciążliwe. No cóż, widocznie taki naród :roll: , dlatego też myślę o innych terminach wyjazdu do Chorwacji. Może czerwiec? :)
Pzdr
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 23.11.2003 12:56

Skubi napisał(a):
juli napisał(a):A swoją drogą, że w sierpniu do Chorwacji to chyba nie najlepszy pomysł. Wtedy całe Włochy przyjeżdżają tam na wakacje, a Włosi nie należą do spokojnych, cichych, schludnych ludzi :wink:


No właśnie! Ja w tym roku byłem właśnie w sierpniu i mam podobne odczucia. Będąc na Hvarze czy w Dubrowniku wielokrotnie zadawałem sobie pytanie, czy to na pewno Chorwacja a nie Włochy. Towarzystwo i obcowanie z Włochami dla mnie nieraz było zbyt uciążliwe. No cóż, widocznie taki naród :roll: , dlatego też myślę o innych terminach wyjazdu do Chorwacji. Może czerwiec? :)
Pzdr


W HR byłam tylko dwa razy (te i poprzednie wakacje).Zawsze był to czerwiec (wyjazd:ok.18-19)
Plusy:
-zawsze jest POGODA
-nie ma jeszcze tłoku na trasie
-mało Niemców , Włochów i krajan...
-tubylcy nie są zmęczeni sezonem
-niższe CENY
-itp., itd.

Minusy:
-dzieci nie odbiorą własnoręcznie świadectw(dla nich to pewnie plus :wink: )
-po naszym powrocie okazuje się,że znajomi dopiero rozpoczynają urlop a my-niestety, do pracy...
:cry:
Mimo wszystko-polecam czerwiec!
Skubi
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 15.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skubi » 23.11.2003 15:02

Bywałem w Chorwacji w lipcu i sierpniu. Właściwie trzeba by zobaczyć, jak tam jest w czerwcu i wrześniu. Tylko faktycznie, jadąc w czerwcu, z zazdrością :wink: będziemy patrzeć na osoby wyjeżdżające w środku wakacji.
Pzdr
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 24.11.2003 00:15

Czerwiec to także moim zdaniem optymalny termin.No choćby jeszcze przełom czerwca i lipca.Tak ładnie miałem to w tym roku zaplanowane,a potem wszystko diabli wzięli i musiałem improwizować w sierpniu.Efekt jak wyżej:tłok,Włosi,drogo,gorąco.
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 25.11.2003 15:43

Można jeszcze inaczej popatrzeć na te sprawy.
Jadąc do CRO na przełomie lipca i sierpnia po powrocie jeszcze kilka dni i powoli trzeba mysleć o jesieni , zimie itp.
Jadąc w czerwcu po powrocie jeszcze niemal całe lato przed nami.
POZDR. :lol:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 25.11.2003 21:42

Czy jedziemy w sierpniu czy w czerwcu - jedno jest prawie pewne:
nie ominą nas korki w okolicy Plitvickich Jezior.

W ubiegłym czerwcu zawitaliśmy tam w drodze powrotnej i...udało się!

Ale w tym czerwcu chcieliśmy zawieźć tam znajomych i...oprócz olbrzymiego korka trafił nam się objazd :od Korenicy - potem zjazd na Bihac (ale nie do końca) - po Grabovac.
I nici z plitvickich planów :(

Achhhh, ta Chorwacja....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone