Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz drugi

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacek12345
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 11.08.2005
Chorwacja po raz drugi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek12345 » 11.08.2005 10:40

Jade 28 sirpnia do Molunatu k/Dubrovnika. Coś tam mam zarezerwowane ale kazali zapłacić 30 % za rezerwacje - chyba to zbyt ryzykowne. Biore namiot na wszelki wypadek. Licze na superos pogode bo deszczu mam już dość.

Pytanie: Czy 20 euro za dwie osoby za pokój z prysznicem i kuchnią to dobra cena?? Może ktoś byłw tych regionach i ma adres taniego i przytulnego miejsca. Proszę o kontakt
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl 8) 8)
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 11.08.2005 12:10

Jacek12345 napisał(a):Jade 28 sirpnia do Molunatu k/Dubrovnika. Coś tam mam zarezerwowane ale kazali zapłacić 30 % za rezerwacje - chyba to zbyt ryzykowne. Biore namiot na wszelki wypadek. Licze na superos pogode bo deszczu mam już dość.

Pytanie: Czy 20 euro za dwie osoby za pokój z prysznicem i kuchnią to dobra cena?? Może ktoś byłw tych regionach i ma adres taniego i przytulnego miejsca. Proszę o kontakt
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl 8) 8)
Z calego serca odradzam ci MOLUNAT bylem tam 20 min i ucieklem, tam poprostu nic nie ma. Jezeli chodzi o okolice DUBROVNIKA to polecam CAVTAT jest super.
Jacek12345
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 11.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek12345 » 11.08.2005 12:49

Dzienks za rade. Jak możesz podaj mi jakis adres kwatery w cavtacie Ja na ich stonach znalazłem full ogłoszeń ale może możesz coś polecić bo byłeś wcześniej i jest ok.

pozdrawiam
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 11.08.2005 23:18

Niestety adresu nie mam.W Cavtacie bylismy 3 lata temu w 6 osob, cztery dni oczywiscie w ciemno. W ciagu 30 min. mielismy 4-5 apartamentow do wyboru do koloru. Pozdrawiam.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone