Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja na zdjęciach - tak ją widziałem :)

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003
Chorwacja na zdjęciach - tak ją widziałem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 27.09.2003 18:24

Zapraszam do odwiedzenia http://www.olczyk.com/mirek/index6.htm Na razie bez opisów ale to się zmieni. Może dla tych którzy tam byli będzie sprawdzianem. Pozdrowienia dla wszystkich. Mirek i Anna
Mariusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 19.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz » 28.09.2003 08:49

Sympatyczne, sympatyczne :D
Miło popatrzeć.
Tylko diabli :twisted: biorą, że nie można od razu znowu pojechać... :(
Pozdrowienia,
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 28.09.2003 21:39

mirek109 napisał(a):Zapraszam do odwiedzenia http://www.olczyk.com/mirek/index6.htm Na razie bez opisów ale to się zmieni. Może dla tych którzy tam byli będzie sprawdzianem. Pozdrowienia dla wszystkich. Mirek i Anna


Lubię zdjęcia, więc...obejrzałam wszystko!
Znalazłam tam kilka "perełek".
Kilkanaście nie otworzyło się.
Szkoda,że nie zamieszczasz opisów.
Jako prywatna dokumentacja (407 zdjęć) - jest to spory zbiór. Do oglądania dla innych można było się pokusić o przebranie tego zbioru i zrobienie galerii z najciekawszych.
Oko cieszy :)
Może wrzucisz kilka do naszej forumowej FOTO - GALERII ?
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 29.09.2003 15:27

Ja równiez obejrzalam wszystkie zdjecia (calkiem ich sporo) i ogarnela mnie tesknota za Cro. Widac tam i Plitvice i wodospady Krk. Po prostu suuuper.
PZDR
Monika
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 29.09.2003 15:52

Jako prywatna dokumentacja (407 zdjęć) - jest to spory zbiór. Do oglądania dla innych można było się pokusić o przebranie tego zbioru i zrobienie galerii z najciekawszych.
Oko cieszy :)
Może wrzucisz kilka do naszej forumowej FOTO - GALERII ?


Dziękuję za odwiedzenie maszej strony. Zdjęcia już zostały przesortowane. Było ich naprawde bardzo dużo. Nie wspomne o kamerze. Ale nie miejsce na przechwałki.
O galerii forumowej nie zapomne. Teraz brak czasu nie pozwala. Przed nami zimowe wieczory i wierzę w to że tu ktoś zaglądnie by powspominac i podzielić się planami na następny wypad. :D :D :D
marconi
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 14.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) marconi » 30.09.2003 17:18

Witam.
Wspaniałe zdjęcia i pokaźna kolekcja.
Bardzo dobra jakość kilkanascie zasługuje na wielki słowa uznania.
Pełen profesionalizm. :lol:
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 01.10.2003 16:51

marconi napisał(a):Witam.
Wspaniałe zdjęcia i pokaźna kolekcja.
Bardzo dobra jakość kilkanascie zasługuje na wielki słowa uznania.
Pełen profesionalizm. :lol:


Dziekuję. Tak wyszło. Galeria się troszke pomniejszy ale przybędą opisy.
Które fotki pozostawić a które usunać. Ciężki wybór.
Pozdrawiam
Mirek
JachuG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) JachuG » 01.10.2003 19:29

Mialbym pytanie do pana Mirka109 otóż po obejrzeniu pokaznego albumu zastanawiam sie w jakim okresie przebywal pan w Chorwacji??
POZD
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 01.10.2003 19:39

JachuG napisał(a):Mialbym pytanie do pana Mirka109 otóż po obejrzeniu pokaznego albumu zastanawiam sie w jakim okresie przebywal pan w Chorwacji??
POZD


Prosze sobie darować "pan". Dziękuje. W Chorwacji byłem we wrześniu. Oczywiście w tym roku. Czyżbyśmy się gdzieś mijali :)
Mirek
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 01.10.2003 23:48

Mirek,dzięki,oglądanie Twoich zdjęć sprwiło mi dużo radości.
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 02.10.2003 15:56

M. napisał(a):Mirek,dzięki,oglądanie Twoich zdjęć sprwiło mi dużo radości.


I ja dziękuję.
Mam nagrane na kamerze 180 minut. Na pewno nie wszystko się nadaje do przedstawienia.
Czy umieścić w sieci krótkie kawałki z Wodospadow rzeki KRKA, z wycieczki na KORNATI, z PLITVICKICH jezior ??
Jeżeli to zrobie to na pewno w zimie. Może powspominamy razem ??

Pozdrawiam :)
Mirek

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Chorwacja na zdjęciach - tak ją widziałem :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone