Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja dla niepełnosprawnych

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 12.05.2009 11:12

Tu warto zobaczyć, pozdrowienia dla anjas :papa:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=19795
Pozdrav
wiolszyd
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolszyd » 12.05.2009 11:14

Dziękuję za szybką odpowiedź. Waszą relację czytałam szczegółowo :) Dlatego też przeraziła mnie wizja zwiedzania Krka z wózkowiczem. Ale skoro będziecie w Krka w tym roku to będę z niecierpliwością oczekiwać na relacje. Nie wiem nawet czy wózkiem wjedziemy na statek, gdybyśmy chcieli dopłynąć na zwiedzanie wodospadów. A ta kwatera w Orebicu to willa Jerry, apartament 2+2 na parterze. Pozdrawiam. P.S. Kiedy urlop?? :)
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 12.05.2009 11:25

wiolszyd napisał(a):. Ale skoro będziecie w Krka w tym roku to będę z niecierpliwością oczekiwać na relacje.
W tym roku pióro oddaje Ani :wink: , więc ona ją napisze - na pewno pod kątem wózkowiczów....

Nie wiem nawet czy wózkiem wjedziemy na statek, gdybyśmy chcieli dopłynąć na zwiedzanie wodospadów.
Obcykamy, zobaczymy - damy znać :wink:

P.S. Kiedy urlop?? :)
Dokładnie za 2 tygodnie będziemy rozpakowywać bagaże już w Cro. W związku z czym mam prawo chyba trochę poklikać z pracy :wink:

wiolszyd
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolszyd » 12.05.2009 11:36

nonono, to ja się nie dziwię klikaniu nic a nic ;) My dopiero we wrześniu, ale czas szybko leci :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.05.2009 15:41

wiolszyd napisał(a):My dopiero we wrześniu, ale czas szybko leci :)



Witaj wiolszyd
Dopiero teraz zobaczyłam Twoje pytanka.
My wybieramy się już niedługo, bo 26.05 do Zatonu.
Mam nadzieję, że będzie fajnie. :D
Wybrałam ten camp. bo ktoś mi doradził, że lepiej wybierać plaże z niebieską flagą, są przyjazne dla dzieci i dla ON. :)
Chcemy trochę pozwiedzać , a w planie mamy:
PN. Kornaty
PN. KRK'a
Pag
Nin
Zadar
A jak czasu jeszcze starczy, to może śmigniemy do Trogiru.

Jak chcesz coś wiedzieć, to pytaj. Możemy porozmawiać np. na gg. :D

Dubrovnik spokojnie możecie zobaczyć, starówka stoi prze Wami otworem. Jedynie mury sobie darujecie. Podobnie Korcula, bez żadnego problemu. Kapitan statku pokazał nam jak dojść i bez większych stresów zobaczyliśmy to piękne miasteczko.

A karta parkingowa upoważnia jedynie do stawania na kopertach. Zawsze miejsce było, ale płaciliśmy za postój. Przychodził Pan i kasował kuny.
Zniżkę miałam w PN. Plitvice.


Mibi dzieki za pozdrowienia. 8) też Cię pozdrawiam :D
wiolszyd
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolszyd » 15.05.2009 07:43

Dziękuje anjas!! :) Chętnie dowiedziałabym się więcej, mój nr gg to: 6189248.
Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :)
Karolinad2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolinad2 » 11.08.2017 15:18

Dzień dobry! Szukam od kilku dni i nie mogąc znaleźć podpinam się pod stary wątek. Wiele informacji jest sprzed wielu lat, nie wiem czy aktualne. Szukam na przyszłe wakacje - apartament dla rodziny z osobą niepełnosprawną. Musi być parter i blisko do morza - najlepiej piaszczystej plaży lub przystosowanej do poruszania się na wózku.
Bardzo proszę o namiary, sprawdzone a jeszcze lepiej o kontakt z właścicielami.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.08.2017 16:13

Może to: post1663697.html#p1663697 i tu masz moją relację: jak-zyc-jak-zyc-bez-chorwacji-t50518.html?hilit=pakostane

Zigovosce i Promajna też będą ok.
Miejscowość z płaskim dojściem to także Podstrane (pierwszy rząd domów nad magistralną) będzie ok.
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 11.08.2017 18:50

Karolinad2 napisał(a):Dzień dobry! Szukam od kilku dni i nie mogąc znaleźć podpinam się pod stary wątek. Wiele informacji jest sprzed wielu lat, nie wiem czy aktualne. Szukam na przyszłe wakacje - apartament dla rodziny z osobą niepełnosprawną. Musi być parter i blisko do morza - najlepiej piaszczystej plaży lub przystosowanej do poruszania się na wózku.
Bardzo proszę o namiary, sprawdzone a jeszcze lepiej o kontakt z właścicielami.

Parter i piaszczystą plażą przy domu znajdziesz w Zuljanie, polecam apartmani Zdravko Cakelic zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Aktualnie tu jesteśmy tylko w domu przy drugiej linii zabudowy i 2 piętro Ale jest super
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 11.08.2017 18:50

Karolinad2 napisał(a):(...) apartament dla rodziny z osobą niepełnosprawną (...)
Spróbuj na booking.com
Jedno z kryteriów wyboru: "udogodnienia dla niepełnosprawnych"
Karolinad2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolinad2 » 11.08.2017 21:04

Dziękuję za wszelkie podpowiedzi i proszę o dalsze. Na booking, kiedy zaznaczysz "udogodnienia" wyskakują bardzo drogie oferty, często nowe budynki z windami. Korzystam z bookingu rezerwując coś w Polsce.
Piotr74
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr74 » 15.12.2017 09:16

Witam
Chciałbym odświeżyć temat. Jesteśmy 4 osobową rodziną na przełomie maj /czerwiec 2018 planujemy zwiedzić Chorwację i Czarnogórę. Jedna osoba porusza się nie samodzielnie tylko na wózku.
Przejrzałem poprzednie tematy ale trochę stare i jak się okazało nie wszystko już aktualne. jeżeli ma ktoś ochotę pomóc w znalezieniu dobrego miejsca na pobyt i [u]zwiedzanie [/u]to proszę o pomoc.
Chcemy głównie zwiedzać no i trochę się pokąpać ale pewnie w Czerwcu za ciepło nie jest.
Ostatnio edytowano 29.12.2017 18:56 przez Piotr74, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.12.2017 09:50

Popatrz na oferty z miejscowości Srima - płasko, dużo app. ma wyjście na poziomi ziemi, a po płaskim dotrzecie do Vodice (szukaj na granicy z Vodice). To także dobra baza wypadowa do zwiedzania.
Warto popatrzeć też na Pakostane.

Co do kąpieli: Chorwacki zaczynają się kąpać w maju, ale to zależy od zimy. Słońce pozwoli na poopalanie się, a morze temp. będzie zbliżone do Bałtyku w sezonie.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 15.12.2017 11:04

To i ja dopiszę, że w Tribunj jest taka dobrze znana forumowiczom miejscówka (Dario - pozdrawiam :)) , z której do plaży jest 50 metrów płaskiego terenu. Na przełomie maja i czerwca nie powinno być problemów z rezerwacją. Niestety odległość do Czarnogóry spora, wiec raczej odpada. Raczej musisz szukać miejsca w rejonie Duborwnika, żeby zwiedzanie Czarnogóry miało sens. Pakostane również jest odpowiednie ale to jeszcze wyżej niż Tribunj i Srima.
Co do temperatury morza, to na przełomie maja i czerwca będzie na pewno 20 stopni, chyba, że w maju jakiś kataklizm pogodowy się wydarzy.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja dla niepełnosprawnych - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone