Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja awansowała do ME w piłce nożnej!

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
meeg
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 19.11.2003 22:15

Polacy to niestety jeszcze piłkarskie mizeroty, więc będę kibicować Chorwacji podczas mistrzostw. Fajnie, że im się udało, tylko szkoda, ze trafili na Słoweńców, bo i za nich można było trzymać kciuki.
Gajus.ems
awans CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 19.11.2003 22:56

Również i mnie ucieszyła ta wiadomość, od dawna kibicuję reprezentacji Chorwacji, oraz Hajdukowi, nie mniej jednak wolałbym aby awansowali nasi. Ale ... dobre i to.
Leon
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 21.11.2003 09:36

Bardzo mi milo sliszec....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2003 14:21

Ja również składam Chorwatom gratulacje z okazji awansu :lol: , miło patrzy się na ich grę... no a na grę koszykarzy z tego kraju jeszcze milej popatrzeć :lol:
Pzdr
hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) hvar » 22.11.2003 01:12

eeeee..... a ja kibicowałem Słoweńcom :(
Midas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 22.11.2003 11:17

A kto był w Chorwacji jak Chorwaci dokopali Niemcom o ile pamiętam 3:0, to było nieprawdopodobne. :oops:
liwan
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 22.11.2003 19:57

Byłem wtedy (początek lipca 98) w Rabacu, było wielkie święto, radość i flagi narodowe. Słyszałem też jak właściciel restauracji prosił gości niemieckich aby się nie gniewali :? Kasa też ważna. :)

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019