Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 14.07-21.07

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waterford
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2011
Chorwacja 14.07-21.07

Nieprzeczytany postnapisał(a) waterford » 08.05.2011 23:52

Witam :)

wybieram się z rodziną do Chorwacji w dniach 14.07-21.07, 6 dorosłych osób, 2letnia córeczka. Czytałem różne propozycje na forum ale większość opcji jest dla 3 i 4 osób. Chciałbym zapytać się czy ktoś może polecić coś dla większej grupy? Narazie Villa Delfa jest brana pod uwagę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ale jak ktoś ma coś innego to z chęcią rzucę okiem :)

serdeczne dzięki

p.s.
podbijam od strony Węgier i interesują mnie miejscówki "do Splitu". Nie dalej, bo mimo iż mam 7 dni to jestem ograniczony czasem :/
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 09.05.2011 22:06

Wybór Lozicy jest OK ... ale gdybyś chciał spokojniej spędzić 7 dni, to spróbój 3 km. dalej , w Zecevo ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
waterford
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) waterford » 09.05.2011 23:45

mkm: dzięki za odpowiedź! miałbyś coś jeszcze? żona trochę wybredna ;) jak to kobieta ;)

pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 10.05.2011 21:30

Specjalna oferta dla wybrednej żony :wink: ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 10.05.2011 22:06

mkm napisał(a):Wybór Lozicy jest OK ... ale gdybyś chciał spokojniej spędzić 7 dni, to spróbój 3 km. dalej , w Zecevo ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W Zecevie budynki chyba nie są wprost przy morzu, mam rację?
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 10.05.2011 22:08

Wprost nie , ale są blisko :)
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 10.05.2011 22:54

mkm napisał(a):Wprost nie , ale są blisko :)


Ta Uvala Stivasnica mi się podoba chociaż brzeg ciut skalisty.
Ceny nie skomentuję...
waterford
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) waterford » 10.05.2011 23:35

Oszaleję... też macie podobne problemy w szukaniu miejsca pobytu? U mnie w domu totalna nerwówka... Człowiek nigdy nikomu nie dogodzi... :<

Trogir, Rogoznica, Primosten czy cokowiek blisko morza? Szkoda, że nie mogę jechać niżej, bo czytalem forum i z tego co piszą niektórzy to jest tam pięknie

mkm; gdzie szukasz? to oszczędzę Ci nerwów odpisując mi i sam rzucę okiem :))

pozdrawiam
kasia-waw-pl
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia-waw-pl » 11.05.2011 01:34

W okolicach Trogiru byłam w zeszłym roku, dokładnie na Ciovo.
Trogir to miasto piękne, ale mieszkać i odpoczywać tam bym nie chciała, to raczej alternatywa spacerów po starówce, lody, zakupy...
Primosten, Rogoznica, uważam bardzo dobry wybór w/g forumowych info bo tylko przejeżdżałam tamtędy... jest pięknie...

Ja natomiast ważę w tej chwili między Porec, a Tucepi, Podgora...
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 11.05.2011 21:59

waterford napisał(a):Oszaleję...

mkm; gdzie szukasz? to oszczędzę Ci nerwów odpisując mi i sam rzucę okiem :))

pozdrawiam


Szukanie do samego szukania nic nie daje ... trzeba do tego dołożyć solidny podkład znajomości terenu . Najlepiej jednak szukaj na wyspach . Pokaż co znalazłeś , a ja Twoje szukanie odpowiednio wycenię :wink:
waterford
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) waterford » 19.05.2011 18:22

mkm: masz jakiegos maila, facebook, nk, konto na kurniku? ;)
chce sie o cos zapytac

pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.05.2011 22:49

waterford napisał(a):mkm: masz jakiegos maila, facebook, nk, konto na kurniku? ;)
chce sie o cos zapytac

pozdrawiam


Lepiej już o nic nie pytaj :wink:
ania1989g
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania1989g » 20.06.2013 10:59

Witam, czy ktoś z was był w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ??? w Zecevo
Właściciele są w porządku ? warunki są tam dobre? chodzi mi konkretnie o ten apartament 6 osobowy nr 2.
jest tam gdzie pospacerować?
czekamy na odpowiedź. wybieramy się tam w tym roku i chciałabym mieć pewność że będzie ok.
Z góry dziękuję!
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 20.06.2013 19:54

ania1989g napisał(a):Witam, czy ktoś z was był w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ??? w Zecevo
Właściciele są w porządku ? warunki są tam dobre? chodzi mi konkretnie o ten apartament 6 osobowy nr 2.
jest tam gdzie pospacerować?
czekamy na odpowiedź. wybieramy się tam w tym roku i chciałabym mieć pewność że będzie ok.
Z góry dziękuję!


Też będę w tym czasie w ponownie Zecevie :D . Apartamentu Zwonimir nie znam , znam jedynie jego lokalizację tj.Starą Dragę. Byliśmy tam raz spacerkiem. Nasz apartament mieści się bliżej Rogoźnicy, niedaleko hotelu Life( mają restaurację).Tam możesz wybrac się na spacer. Generalnie w Zecevie nie ma tzw. deptaka. Zecevo jest dla ludzi szukających spokoju , zdala od tego całego wakacyjnego zgiełku .Pospacerować sobie można dróżkami szutrowymi po tej miejscowości ,trochę asfaltu też jest :D , ewentualnie zrobic dłuższy spacer ( ca.3 km) do Rogoźnicy lub też pojechac tam samochodem i sobie pochodzić . :papa:
andrew69
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrew69 » 20.03.2016 21:22

Witajcie czy ktoś był w Zecewie willa Zvonimir ?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Chorwacja 14.07-21.07
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone