Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chcę zabrać rodziców do CRo :)

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wojtek101
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.09.2014
Chcę zabrać rodziców do CRo :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtek101 » 06.09.2014 13:04

Witam do Chorwacji jeżdżę od 3 lat co roku do Breli ale nocujemy w sumie na granicy Brela-Baśka Voda.
Sprawa wygląda tak, rodzicom się finansowo nie przelewa raczej nie są w stanie smerfnąć się nad polskie morze a co dopiero Adriatyk, ja z żoną od jakiegoś czasu prosperujemy troszkę lepiej i chcieliśmy zabrać naszych staruszków właśnie do Chorwacji tak żeby zobaczyli lazur. Wcześniej nam z żoną też było ciężko nie jeździliśmy na wakacje przez 5 lat nigdzie nawet nad jęzioro, a jak się poprawiło to od razu do Chorwacji, żona jak zobaczyła Adriatyk płakała ze szczęścia, wiecie jak to jest za pierwszym razem. Dobra wystarczy tych smótów, chodzi o to że chciałbym znaleźć jakieś ustronne ciche miejsce myślałem o Breli ale tak na końcu może możecie polecić jakieś apartamenty, planujemy jechać we wrześniu 2015 w ciemno. Chciałbym się zamknąć w 50E za dobę dla 4 osób najlepiej z 2ma różnymi sypialniami wiadomo :)
Co jest mi potrzebne do szczęścia sklep z chlebem, żeby było czysto i to chyba tyle. Chętnie rozważę inne miejscowości ,ale zależy mi na poleceniu konkretnych apartamentów w zeszłym roku jadąc w ciemno szukaliśmy 4h a po 18 godz drogi to jest masakra. Zależy mi żeby rodzice nie zapomnieli tego wyjazdu bo nie wiadomo czy się jeszcze powtórzy...
Jeśli ktoś ma zdjęcia z widokami i pokojami to będę wdzięczny najlepiej na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 06.09.2014 13:45

1A281099_DxO800Web.jpg
1A281096_DxO800Web.jpg
1A281061_DxO800Web.jpg
1A281070_DxO800Web.jpg
1A281049_DxO800Web.jpg
Jedźcie do Promajny. Niewielka miejscowość za Brelą.
Kwaterę znajdziesz bez problemu.
Byliśmy tam dwukrotnie w 2012 i 2013 (pierwszy raz 2 razy w jednym miejscu - tak nam się spodobało) w drugiej połowie września. Znalezienie kwatery trwało 15 minut.
Na dole tuż przy plaży jest agencja turystyczna.
Tutaj, akurat trochę autobus zasłonił.
Pani tam pracująca ma swoje kwatery (bardzo dobry standard) ale też inne. W drugiej połowie września jest tam pusto. Nawet Konzum zamykają, ale wszystko na miejscu jest, nawet poczta.

Czysta płaza miejska z ławeczkami w cieniu.

W razie potrzeby większych zakupów dwa duże markety są w Makarskiej (Lidl i Konzum)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.09.2014 14:46

A może Primosten :?: odstąpię namiar bo szósty raz nie dam już rady jechać w to samo miejsce :P

Dom znajduje się w cichym i spokojnym miejscu na ul. Antuna G. Matosa 300 m do morza :P https://www.google.pl/maps/@43.5899302,15.9250438,17z


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

gospodarze chorwacko-polsko-niemiecko języczni :wink:
Wojtek101
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtek101 » 06.09.2014 15:24

Jackdaniels możesz coś więcej z tego co widzę apartament z 2 sypialniami i wspólną łazienką i kuchnią?? mieszczę się w kwocie 50E?? jak masz daj mi namiar tel na priv, czy ogarniają na tyle angielski żeby sie z nimi dogadać. Ewentualnie jak ktoś ma to mogą być tzw totalne zadupia :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.09.2014 15:33

Wojtek101 napisał(a):Jackdaniels możesz coś więcej z tego co widzę apartament z 2 sypialniami i wspólną łazienką i kuchnią?? mieszczę się w kwocie 50E?? jak masz daj mi namiar tel na priv, czy ogarniają na tyle angielski żeby sie z nimi dogadać. Ewentualnie jak ktoś ma to mogą być tzw totalne zadupia :)


Apartament 60m z dużym tarasem, dwie sypialnie i reszta jak widać na załączonym obrazku :wink: rozmawiają po Polsku, Niemiecku i oczywiście Chorwacku, nie zauważyłem do jakiej kwoty szukasz, niestety koszt 70 ojro doba.
no_fear
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) no_fear » 29.09.2014 14:48

Primosten, przy głównym rondku / fontannie, standard - wysoki; za apartament z 2 sypialniami, w połowie września, (po negocjacjach :mrgreen: ) płaciłem 40E :wink:

jak chcesz to poszukam wieczorem wizytówki 8)
Obrazek
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 29.09.2014 14:50

oooo temat mi bliski :) nie tylko ty chcesz zabrać staruszków :)
WojteC5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 28.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 29.09.2014 15:00

krutom napisał(a):Jedźcie do Promajny. Niewielka miejscowość za Brelą.
Kwaterę znajdziesz bez problemu.


Potwierdzam,
W tym roku ze względów różnych, musiałem zrezygnować z Peljesca, i wylądowałem w Promajnie.
Miło i spokojnie, choć muszę przyznać że do Peljesca tego porównać się nie da, ale widoki na Biokovo są niesamowite. Pojechaliśmy w terminie od 15.09 i to jest świetny czas na odpoczynek tam, bardzo mało ludzi i przystępne ceny. Dom z apartamentem 4 osobowym (dwie sypialnie) i basen w ogródku w cenie 40 Euro.
Też kiedyś zabrałem rodziców do Cro i muszę powiedzieć że miło było oglądać ich rozpromienione słońcem i zachwytem twarze.
Powodzenia.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 16.11.2014 18:05

Temat dla nas bo w przyszłym roku też zabieramy rodziców do Cro... My jednak na Pag do Metajny, tamte rejony znam i wiem co mogę im pokazać i co jeszcze ja mam do zobaczenia... Też będę szukał czegoś w granicach 45 euro za dobę...
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 16.11.2014 20:31

Piękny gest ,zabrać rodziców.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 19.11.2014 13:41

lotnikwsk napisał(a):Piękny gest ,zabrać rodziców.

Coś od życia im się też należy... 30 rocznicę ślubu mają w przyszłym roku więc połączyłem przyjemne z pożytecznym ;)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 19.11.2014 14:28

sviva napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):Piękny gest ,zabrać rodziców.

Coś od życia im się też należy... 30 rocznicę ślubu mają w przyszłym roku więc połączyłem przyjemne z pożytecznym ;)

Pewnie że się należy ,ja jednak swoim takiego prezentu nie zrobię chociaż w 2010r obchodzili 60 lecie ślubu.
Pozdrawiam
sonik1975
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sonik1975 » 02.12.2014 13:16

:D Witam
Przez przypadek wpadłam na tego posta,jestem w temacie,więc "zabiorę głos" :D Otóż też zabieramy teściów w przyszłym roku do Chorwacji.Może nie zupełnie "zabieramy" bo pojadą swoim autem a koszty dzielimy na pół..Rodzice nie byli nigdy za granicą nie tyle ze względów finansowych ,co raczej z powodu opiekowania się chorymi dziadkami nie mogli sobie pozwolić na dłuższy i dalszy wyjazd... Gdy byliśmy w zeszłym roku w Breli,podjeliśmy decyzję,ze trzeba im ten "raj na ziemi" pokazać i ogólnie nie wyobrażam sobie ,żeby pojechać gdzie indziej :) z tym,że Brela nie jest tania,to fakt :cry:

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Chcę zabrać rodziców do CRo :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone