Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingi na Hvarze

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hary
Campingi na Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hary » 12.04.2003 13:21

Czy na Hvarze są godne polecenia campingi? Jesli macie jakiekolwiek informacje byłbym zobowiązany. Pozdrawiam Harry
Lubin
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 20.03.2003
Camping na Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubin » 12.04.2003 15:04

Proponuje Jelse,bardzo dobre miejsce dla każdego.Pozdrowienia Romek.
dorcia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorcia » 05.06.2003 09:03

Jelsa jest naprawdę godna polecenia. Byłam na kempingu MINA.
Kawałek plaży piaszczystej reszta to skałki gdzie opalaja sie i w strojach i bez warunki sanitarne dobre.
maria599@wp.pl
szukam campingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) maria599@wp.pl » 05.06.2003 10:59

dorcia napisał(a):Jelsa jest naprawdę godna polecenia. Byłam na kempingu MINA.
Kawałek plaży piaszczystej reszta to skałki gdzie opalaja sie i w strojach i bez warunki sanitarne dobre.
Szukam campingu na Półwyspie Istria może ktos może mi coś polecić?pozdrawiam.Maria
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002
Re: szukam campingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 05.06.2003 11:44

Szukam campingu na Półwyspie Istria może ktos może mi coś polecić?pozdrawiam.Maria


tekstylny czy FKK?
inga
ISTrIA

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga » 26.06.2003 17:36

mogę polecić na istrze niedaleko POREC zespół camingów zielona laguna lub mniej zatłoczona biela uvala więcej inf. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl cze!!
inga
o minie !!

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga » 26.06.2003 17:56

jakie są rozrywki na campingu mina w Jelsie jakie warunki i standard czy jest możliwośc nurkowania ?? i jak daleko do morza ?? odpowiedź prosze przysłać jeśli jewst taka możliwość na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 27.06.2003 08:49

Hary napisał(a):Czy na Hvarze są godne polecenia campingi? Jesli macie jakiekolwiek informacje byłbym zobowiązany. Pozdrawiam Harry


A może zanim rozpoczynać nowy wątek spojrzeć kilkanaście wątków wcześniej w tym dziale - był dokładnie ten temat dyskutowany. Trochę fatygi... :?

...a jak się nie chce to kliknij :) tu:
forum/viewtopic.php?t=1920
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 27.06.2003 14:01

Napiszcie więcej szczegółów o kampie MINA w Jelsa. Ruszam jutro rano i mam w planie zatrzymać się też na Hvarze. Może są inne godne polecenia kampy??

daras

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Campingi na Hvarze
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone