Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CAMPINGI Moscenicka Draga info i opinie

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Andy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 07.04.2002
CAMPINGI Moscenicka Draga info i opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andy » 15.03.2003 12:01

Witam
Poszukuje informacji i sprawdzonych opini o campingach w oklicy Moscenicka Draga(campingi MEDVEJA lub AUTOKAMP 1). Chodzi mi głównie o miejsca na ustawienie przyczep , zadrzewienie ,czystość sanitariatów.Piszcie co tylko wiecie :idea: , może być też o innych campingach w tej okolicy , bo plany wakacyjne jeszcze nie sprecyzowane.
pzdr Andrzej :papa: :sm:
Ania i Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 08.02.2003
moscenicka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania i Grześ » 15.03.2003 13:00

byliśmy na kampie w Moscenickiej Dradze w 1998 roku, to był nasz pierwszy pobyt w Chorwacji i już wtedy zaskoczył nas wysoki poziom, czystość i zagospodarowanie kampingu, dojazd dla przyczepy jest bezproblemowy, jednak bliskość drogi wieczorami jest trochę uciążliwa, kamp jest położony ok. 2 km. od plaży miejskiej, do której dochodzi się mini deptakiem, nie jest to więc zbyt spokojne miejsce - ale być może lubicie być wśród ludzi, jeśli jednak szukacie czegoś bardziej zacisznego, to Moscenickiej nie polecamy, w tej okolicy sa piękne i mniej zatłoczone kampy na wyspach Cres i Losinj, szczególnie podobał nam się "Poliana" w Mali Losinj, kampy w Valun i w Cresie też są bardzo przyjemne ( ten drugi ma część "tekstylną" i naturystyczną - jeśli Wam to nie przeszkadza, to radzimy tam wstąpić), generalnie jeśli chcecie uniknąć "syndromu Międzyzdroi", to uciekajcie od Jadrańsiej Magistrali chćby o kilka kilometrów, udanych wakacji, pozdr. :P
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 15.03.2003 15:26

Oj chyba nie więcej jak 500 metrów i z tymi odgłosami szosy to też lekka przesada. Na temat Moszczenickiej Dragi pisałem w poście o Novi Vinodolskim. Na tym kempingu byłem dwa razy i zawsze wyjeżdżalem zadowolony. Osada malutka ale urocza. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Pozdrawiam.
juli

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 19.03.2003 16:45

Byłam na Autokampie. Ma swoje plusy: czysty,ale sanitariaty bardzo ubożuchne w porównaniu z kampami na Istrii, zadrzewiony, kameralny, bardzo sympatyczna plaża i cudowne wieczorne spacery do uroczego Novi Vinodolski , ale ma też minusy: droga za plecami (mi nie przeszkadzała), ciepła woda pod prysznicem, a raczej jej notoryczny brak (może miałam pecha), przy plaży po lewej stronie od kempingu bije podwodne zimne źródełko - jako lodówka świetne (trzymaliśmy tam mineralną) ale kąpiel w tym miejscu ... Ale wróciłam tam w kolejne wakacje więc plusów chyba więcej.
juli
poprawka

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 19.03.2003 16:56

spacery oczywiście do Mosenickiej Dragi a nie Novi (chyba mnie przedmówca zakręcił tym Novim Vinodolskim, gdzie też zresztą byłam). A dodatkowym plusem kempingu są bardzo przyzwoite ceny -przynajmniej przed sezonem, na początku czerwca, bo tylko wtedy jeżdżę do Chorwacji
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 24.03.2003 21:44

witaj Andy. Pierwszy raz jadąc do HR wybierałem sie właśnie na camp. Medveja. Po przyjeździe na miejsce trochę się rozczarowałem. Camp był OK. Dość duży, dobre sanitariaty, dużo bardzo potrzebnych drzew. Negatywne były ceny, bliskość drogi, beznadziejna mała plaża, ostre kamienie w wodzie, przejście na plażę przez bardzo ruchliwą drogę. Osobiście nie polecam z tych powodów. W HR jest wiele piękniejszych miejsc. Polecam camp Oliva w Rabacu obok Labina. Super plaża, w wodzie piaszczyste dno. Dla lubiących spokój polecam Sv. Marina za Labinem lub Kormaćno albo w drugą stronę Zagori koło Novi Vinodolski i inne na Isrii w kierunku Puli. Pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl napisz możemy pogadać.
tom wr
campingi Medveja 2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom wr » 03.04.2003 17:17

dojazd dobry,dużo cienia,za mało pryszniców z c.w. toalety czyste.Dogodne miejsce do wycieczek/OPATIA LOVRAN.../.Plaża wsezonie za mała za drogąok.50m. przejście pod drogą. Woda wzatoce nie zawsze tak czysta jak w innych miejscach Istrii.Wieczorami spokój, dla miłośników nocnych szaleństw brak dobrych propozycji.Ogólnie za tą cenę/relatywnie/o.k. Plaża z nawiezionego kamyczka, zejście do wody wygodne/ 3m.od brzegu głęb.1m/.Miłego pobytu.

Powrót do Kempingi



cron
CAMPINGI Moscenicka Draga info i opinie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone