Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Strasko/Novalija Pag 2013

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
spellkast
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) spellkast » 22.04.2013 12:56

U mnie sprawa jest taka, że mam trójkę dzieci i muszę myśleć o rozrywkach dla nich bo inaczej nie dadzą żyć. Chętnie pojechałbym na cichy, spokojny, przydomowy kamping, ale to nie dla moich dzieciaków. Dlatego szukam czegoś, gdzie jest jakaś animacja dla dzieci, infrastruktura do zabaw, itp. Jestem już prawie pewny, że będzie to camp Strasko.
Crixos
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crixos » 22.04.2013 17:01

I ja doskonale kolegę rozumiem, my też smigamy z 3 dzieciaków i jak bym z nimi wybrał się na mały cichy kamping, to najpewniejsze że przastałby on być cichym i spokojnym :), a ja musiałbym zasuwać jako animator. Szkoda tylko, że nie jedziemy w tym samym termine.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 22.04.2013 18:02

Wprawdzie byliśmy na części naturystycznej Strasko, gdzie nie było strasznego tłoku to jednak należy stwierdzić, że jest to kemping moloch. Przejechanie z jednej strony kempingu na drugą rowerem zajmuje sporo czasu. Wieczorem trudno przejść, jest gorzej niż na Krupówkach :mrgreen: Dużo się dzieje ale czy są animacje nie wiem, na pewno są jakieś instalacje do zabaw dla dzieci. Z kempingu można iść brzegiem morza do centrum z tym, że trzeba wyjść głównym wyjściem i zaraz po 100 m jest skręt w lewo lub iść dalej prosto koło boiska sportowego i spacerować po chodniku do centrum. Jak byliśmy na boisku boisku organizowane koncerty techno, nie powiem sporo huku było :)
spellkast
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) spellkast » 24.04.2013 07:42

Niestety mam świadomość, że wybieram się na camping moloch, gdzie o spokój będzie raczej trudno. Ale zostałem przegłosowany: małżonka i dzieciaki przegłosowały Strasko, a ja byłem w mniejszości :cry:
Dokonałem też rezerwacji, i w ostatniej chwili chwyciłem parcelę w całkiem fajnym miejscu. Zostają więc przygotowania do podróży. Czas zacząć szykować przyczepę, bo pogoda już fajna.
Crixos
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crixos » 04.08.2013 17:34

Pozdrowienia dla wszystkich Cromaniakow ze slonecznego Strasko , warto bylo czekac na urlop w takim miejscu
adriaticus
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adriaticus » 07.11.2013 11:13

Camping Strasko można jak najbardziej polecić, mimo, że jest ogromny, to jedno co się rzuca w oczy to czystość, bardzo dużo obsługi sprzątającej i dbającej o zieleń itp. Na campingu znajduje się market, sklep z winami, piekarnia, restauracje i pizzeria, darmowy internet w recepcji campingu, trzeba posiadać specjalną wtyczkę do prądu, ale to chyba normalne. Ogólnie tak mi się wydaje, że troszkę drogi, cennik na: http://www.kampstrasko.com/
Ale sądzę że warto zapłacić tą cenę bo warunki są komfortowe.
Camping jest podzielony na dwie części dla naturystów i tekstylnych. Plaża jest ładnie przygotowana w wielu miejscach schodki lub drabinki do morza. Jak wcześniej wspominano nie można poruszać się autami od 22:00-7:00.
Crixos
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crixos » 19.11.2013 01:27

Fakt , Strasko jest ogromny, ale nam się bardzo podobał. Jeśli parcelkę się ma odsuniętą od głównych uliczek przejazdowych to się tego nie czuje. Mieliśmy placyk w drugim rzędzie przyczep od deptaka, wyłączonego z ruchu samochodów, jakieś 20 metrów od plaży i zupełnie nie czuliśmy jakiegoś gwaru czy też tłoku. Mieszkający koło głównych restauracji przy plaży mieli troszkę głośniej, tam jest i muzyka na plaży i animacje, oraz różne festyny , ale już kilkadziesiąt metrów w bok i jest spokojnie. Poobiedniej drzemki przez przyczepą nic nie zakłócało. Dla rodzin z dziećmi miejsce rewelacyjne. Kilka placów zabaw, mniejszych i na prawdę sporych, fantastyczna opieka animatorów w klubie dziecięcym gdzie dzieciaki mają zajęcie przez większość dnia , kino na świeżym powietrzu kilka razy w tygodniu i wyświetlane bajki, wieczorne mini disco, wycieczki do mini zoo. Od rana do wieczora z małymi przerwami dzieci są zajęte a rodzice w tym czasie mogą bezpiecznie posiedzieć na plaży czy też poszaleć w centrum sportu grając w siatkę, piłkę lub tenis (ziemny i stołowy) lub spocić się na siłowni lub gimnastyce, o zabawie w wodzie nie wspominając. Tam nie można się nudzić. Do tego bezpiecznie , teren cały czas patrolowany przez ochronę, spacerują, śmigają na rowerach, można się do nich zwracać z każdym problemem i reagują natychmiastowo. Plaża kamienista z otoczaków , zejście do wody łagodne po kamyczkach, po kilku metrach piasek. Dwa metry od brzegu już można z dzieciakami pobawić się w nurkowanie i popływać pomiędzy rybami. Wieczorami są różne przedstawienia i muzyka na żywo, można pooglądać przy piwku czy tez kolacji w restauracji. Czasem można troszkę potańczyć przy muzyce lokalnej. Zakupy do zrobienia w sklepach na terenie, świeże pieczywo w kilkunastu rodzajach dostępne cały dzień. Wszystko otwarte od wczesnego rana do nocy. A o 23 zapada cisza na kempingu. I faktycznie robi się cichutko, no może jeśli się ma za sąsiadów jakąś większą wycieczkę wesołych Włochów to troszkę jest głośniej ale ochrona szybko przypomina żeby nie przeszkadzali innym. Miejsce na tyle nam się spodobało, że zwykle staramy się co roku odwiedzać nowe miejsca to jest coraz większa szansa na powrót w przyszłym roku na Strasko, tym razem w większym gronie :)
Crixos
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crixos » 30.12.2013 22:32

No i stało się, parcelka na sierpień 2014 już zarezerwowana
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 12.02.2014 20:08

super kamping i fajna plaża można się zastanowić nad wyjazdem do tego miejsca.
spellkast
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) spellkast » 11.04.2014 09:19

Bylismy z rodzinką na Strasko na początku lipca 2013. Jeszcze nie było takiego tłoku, chociaż pustek też nie było. Jeden tydzień mieliśmy parcelkę premium w drugim rzędzie od morza, a drugi tydzień zdecydowaliśmy się na zmianę miejsca na część niepodzieloną na parcele. I musze przyznać, że część niepodzielona była cichsza, bliżej mieliśmy do toalet, spokój i na dodatek taniej. Pomimo rezerwacji dwutygodniowej na prcelkę premium, nie robili żadnych kłopotów, że po tygodniu zdecydowaliśmy się na zmianę.
Potwierdzam informacje: kemping bardzo fajny, czysty, sanitariaty super, plażą zorganizowana i czysta, płasko, mnóstwo drzew. Animacje i infrastruktura dla dzieci także bardzo dobra.
Kilka zdjęć dla zobrazowania tematu
Załączniki:
Strasko_04.jpg
Strasko_05.jpg
Strasko_06.jpg
Strasko_08.jpg
Strasko_03.jpg
strasko_02.jpg
Strasko_01.jpg
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 11.04.2014 22:36

skoro o Straśko mowa - to nie będę tu przekopiowywał opisu a jedynie wkleję linka do mojego bloga.

http://www.nacamping.pl/2013/chorwacja- ... g-strasko/

P.S
Już tylko 62 dni i ruszamy do Cro :hut: :hut:
JacekL
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 06.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) JacekL » 13.04.2014 14:39

Witam, jeżeli dobrze liczę to wyjeżdżasz w połowie czerwca. Szkoda jedziemy prawie z tego samego miejsca, ale ja dopiero 28 czerwca. Jeżeli znajdziesz chwilę to podaj mi rejon na tym kempingu w którym najlepiej szukać parceli.
Pozdrawiam
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 13.04.2014 15:15

Dobrze liczysz. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem - a innej opcji nie widzę - to wyruszamy 12 czerwca po pracy. Na camping Straśko teoretycznie w tym roku nie zajedziemy - ale z nami nigdy nic co końca nie wiadomo (10 campingów w 21 dni w 2013r).

W chwili, kiedy Ty będziesz dojeżdżał my prawdopodobnie będziemy poznawać 1 raz Istrię.

Odnośnie miejscówki - musisz zdecydować, czego najbardziej Ci potrzeba. My szukaliśmy miejsca blisko łazienek i z dużym zagęszczeniem placów zabaw. Więc staliśmy prawie w drugim końcu od wjazdu. Natomiast jeżeli chcesz codziennie spacerować do campingowego marketu (ceny nawet akceptowalne) i do mini zoo (na które my jeździliśmy rowerami) - to musisz szukać parceli blisko wjazdu.

Udanego wyjazdu.
JacekL
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 06.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) JacekL » 13.04.2014 19:54

Zdecydowanie wybieram place zabaw i łazienki (nie chcę przez cały pobyt pracować na etacie animatora :lol: ). Rowery też zabieram więc wszędzie na nich blisko.
Dzięki za podpowiedź, życzę udanych wczasów.
JacekL
zufila
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zufila » 22.05.2014 09:15

jaka jest cena za rezerwację?

nie zależy mi na jakiejś wyszukanej parceli w pierwszej linii, ale po zeszłorocznym zonku na campie 42 ha, na który się nastawialiśmy i mentalnie i cenowo, nie było miejsc tzn w ogóle nas nie wpuścili, już nie wiem czy to był pech czy norma
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Strasko/Novalija Pag 2013 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone