Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Camping Stobrec

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krystek
Cromaniak
Camping Stobrec

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 25.07.2007 17:08

Czy ktoś był na na tym campingu i może powiedzieć coś więcej.
halfron
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) halfron » 02.10.2007 15:44

Witam,

Byłem na tym campingu z żoną pod koniec sierpnia.
Ogólnie rzecz biorąc nasz pobyt był nastawiony na podróż od kempingu do kempingu wiec zawijaliśmy do kilku. Podsumowując od Splitu do Korculi ten w Stobrec był najlepszy. Super standard (***), zadbane i czyste sanitariaty, uliczki, oswietlenie, nie ma problemu zeby sie rozbijac nawet w nocy. Na stronie kampingu troche nieaktualne zdjecia ponieważ obecnie jest tam usypana plaza piaszczysta. Jeden minus woda nie jest juz tak przejrzysta z powodu właśnie piasku, ale wystarczy przejść na inna plażę żeby popływać z fajką :).
Szczerze polecamy ten camping z żoną i już planujemy niedługo tam wrócić czyt. nastepne wakacje:)
Gajus.ems
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 15.11.2007 19:14

halfron napisał(a):Podsumowując od Splitu do Korculi ten w Stobrec był najlepszy.

W jakiej mjsc jest ten camp ? Podana wyżej strona nie działa.
krystek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 16.11.2007 08:30

Gajus.ems napisał(a): W jakiej mjsc jest ten camp ? Podana wyżej strona nie działa.

Camp jest kilka km na południe od centrum Splitu, a stronka jest tutaj. Tylko zastanawia mnie, czy pobliskie ujście rzeki nie dostarcza podobnych atrakcji, jak ujście Krka w okolicy Szibenika- w tym roku na początku sierpnia woda była lodowata ...
Gajus.ems
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 16.11.2007 18:56

Dzięki KRYSTEK !
Obejrzałem stronkę, camp wyglada bardzo przyzwoicie, miejsce atrakcyjne, dla chcących pozwiedzać SPLIT i okolice. Rejon fajny i koniecznie trzeba go odwiedzić, ale wg mnie w CRO są ciekawszemiejsca.
Osobiście po kilkuletnich pobytach w Chorwacji na camapach, póżniej na kwaterach,( ukłon dla rodziny) w ostatnim roku wyjazd "hybrydowy " tz campy + kwatery, doszedłem do wniosku że najlepiej czuję się na campie w spokojnej okolicy. Dlatego w 2008 campy na PELJESACU.
Pozdrawiam GAJUS
mr1985
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mr1985 » 02.07.2013 08:56

Witam
W połowie lipca wybieramy się paczką osób właśnie na ten camp. Może ktoś opisać swoje wrażenia z pobytu?
Jak z dostępnością wi-fi, plaża, toalety?
Jakie wtyczki na parcelach do podpięcia się do prądu?
Parcele zacienione duże?
Z góry dziękuję, niech moc będzie z Wami :)
stefanos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) stefanos » 02.07.2013 14:25

Raczej nie polecam na pobyt dłuższy, wypoczynkowy.Jako nocleg podczas zwiedzania Splitu ostatecznie może być. Wi-fi płatne ,prysznice na monety.plaża piaszczysta .woda mętna .Dość daleko płytko.Dużo cienia .Cena za 4 osoby dorosłe +auto+namiot+prąd 2011 rok 330 kn
mr1985
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mr1985 » 03.07.2013 13:23

To mnie teraz przeraziłeś... w którym roku byłeś?
Czy ktoś może potwierdzić?
Gajus.ems
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 03.07.2013 14:14

mr1985 napisał(a):To mnie teraz przeraziłeś... w którym roku byłeś?
Czy ktoś może potwierdzić?

W ubiegłym roku spędziłem tam 3 dni, camp może i fajny ale koszmarnie drogo jak na okolicę . W tym roku w maju sobie pochodziłem po terenie campu. Był przepełniony (maj !) Padało, camp był trochę zabłocony.
Należy jednak przyznać, że jest "wypasiony" jeśli chodzi o warunki. Prysznic niestety dodatkowo płatny. Tak na 2-3 dni aby zwiedzić okolice Splitu (przynajmniej dla mnie).
GAJUS
mr1985
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mr1985 » 31.07.2013 09:38

Witam
W weckend wróciliśmy paczką 6 osób z CRO. Byliśmy na campie Stobrec o który pytałem wcześniej przez 12 dni. Postanowiłem podzielić się opinią po powrocie bo wcześniej mnie "przestraszono".
Wi-fi i prysznice bezpłatne. Faktycznie rok wcześniej 2KN za 7min. Teraz zainstalowano skaner bransoletek które uprawniają do 3 pryszniców 30sec na plaży oraz 2x7min pod prysznicami.
Plaża ośrodka mało zaludniona. Za skoczniami plaża ogólnie dostępna już z gęsto.
Camp wcale nie był zatłoczony. Rezerwację parceli robiliśmy w czerwcu.
Toalety czyste, plaża czysta, żwir, dno piaszczyste i faktycznie woda dość daleko płytka. Ale lokując się w pobliżu skoczni czy po prawej stronie zatoki ma się dostęp do głębokiej wody. Niedaleko odkryliśmy plażę betonową. Nieoblegana, lokalni mieszkańcy z niej korzystają. Kamienie na dnie więc idealna do nurkowania.
Do podpięcia do słupka potrzebna przejściówka taka jak w temacie mrówa "prąd na kempingu" niebieska wyglądająca jak siłą.
Minusem jest cena biletu do centrum 30zl za osobę w obie strony. Brak klubu w okolicy. Broszurka mówi o Stelli do której zajrzeliśmy w sobote około 23. Ludzie opuszczali już lokal. Aż dziw że w lokalnej restauracji nie ma parkietu do potańczenia.
Wakacje zamkną nam się w 3,5tys. za parę. Jechaliśmy wynajętym busem. Z zapasami z Polski.
Podsumowując raczej dla rodziny.
tibor
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tibor » 15.08.2013 11:47

Witam serdecznie wszystkich

mój pierwszy post :)
Czy ktoś z forumowiczów ma zapisany gdzieś na dysku cennik campingu w stobrec?

Robiłem rezerwację w okolicach marca 2013 wplaciłem zaliczkę, wyjeżdżam na początku września, niestety w międzyczasie zmienił się cennik (na moją niekorzyść) cena za cały pobyt wzrosła o 110 eur. Próbuję ich naciskać do utrzymania ceny z dnia rezerwacji co jest oczywiste, niestety nie mam na poparcie swoich słów odpowiedniego cennika. Na maila odpisali że obowiązują mnie ceny aktualne (tj z dna dzisiejszego) 8O
spellkast
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) spellkast » 14.01.2015 11:44

Witam wszystkich :)
No i stało się. Zarezerwowałem parcelę na tym kempingu w pierwszej linii od morza. Pobyt: 16 - 30 lipca. 5 osobowa rodzina - 770 Euro za cały pobyt. Przy rezerwacji konkretnych parceli wymagają zaliczki (200 Euro). Sporo, ale jeżeli chce się mieć "pokój z widokiem na morze" :wink:
Dla mnie to idealne rozwiązanie, bo jadę ze swoim pontonem i będę go miał stale na oku, a od przyczepy do wody jest zaledwie 20 metrów i to piasku. Wydaje mi się, że ten kemping jest ok dla dzieciaków, a i okolica fajna na wycieczki rowerowe.
Mam pytanie do Marcina (mr1985): obok kempingu wpada do zatoczki rzeczka: Zrnovnica. Czy nie niesie ze sobą jakiegoś brudu? Jaka była ogólnie woda w tej zatoczce?

Powrót do Kempingi