Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Punta Sveti Petar

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 17.06.2008 09:33

markman napisał(a):Witam ponownie :)
A jak sprawa lodówek?Czy są do dyspozycji i czy są wliczone w cenę pobytu na tych kempach?


Na campingu u Mitre można trzymać swoje produkty w zamrażalkach, który stoją w piwnicy jego domu. Właściciel w sezonie udostępnia je ( 2 szt. ) swoim gościom gratis. Nie wiem jak wygląda sprawa u Bożo. Tutaj musiałby się wypowiedzieć Janusz Bajcer.

Pozdrav :papa: :sm:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2008 10:53

Markmanowi już pisałem o tym na GG.
Na tym kempingi , na którym ja byłem - w węźle sanitarnym była wstawiona zamrażarka
(nie lodówka} i tez była gratis.
Mroziłem w niej butelki z wodą, które służyły poźniej jako wkłady do lodówki turystycznej.

I karlovacko na plaży miałem o prawidłowej temperaturze.

Obrazek
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 13.07.2008 10:51

Wszystko dobre co się dobrze kończy tylko nie pojmuje dlaczego tak szybko sie skończyło :wink:
Z roku na rok co raz piękniej spędzamy urlop w Svetim Petarze. W tym roku mieliśmy okazje zapoznać się z gochna7507 i jej rodziną. Wspaniali wyluzowani ludzie. Dzięki za wspaniałe dwa tygodnie.
Cennik u Mitre w tym roku nie zmienił się. W sezonie za cztery osoby ( 2 + 2 ) duży namiot czy tez przyczepę campingową, auto, prąd zapłaciliśmy 175 kn. To jest dobra cena, biorąc pod uwagę standart campu. Myślę, że za rok znowu zawitamy na Puntę.
Pozdrav dla wszystkich a szczególnie dla gochny7507 jej męża i synka oczywiście :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.07.2008 16:02

Witaj Zibuś - czasem nie dobrze urlop wcześnie zaczynać :wink:
Ty już po - a ja dopiero jadę :lol: czyli wszystko co najlepsze przede mną :lol: :lol:
gochna7507
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gochna7507 » 14.07.2008 20:55

Zibuś nasze 11 dni z wami na kampie nalezy do jednych z najbardziej udanych wyjazdów wakacyjnych. Dzięki za całokształt. Zostaliśmy przemile zaskoczeni tym, że Ślązacy to całkiem fajni ludzie :wink: Za rok ponownie w Cro. A póki co, może wrzucisz jakąś fotkę na zachętę dla innych?
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 14.07.2008 23:01

TUTAJ już wrzuciłem pomysł na obiadek. PEKA - czy to Ci coś mówi :wink: albo żurek śląski a la Leon nie wspominając o stryce naszej śląskiej. Jest co wspominać...
A zdjęcia na zachętę ?
Zachętą niech będzie tych dwóch kolesi, którzy ani minuty sie nie nudzą...

Obrazek

Obrazek

Pozdrav Zibuś :papa: :sm:
markman
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2008
Witam

Nieprzeczytany postnapisał(a) markman » 23.07.2008 23:36

Dzięki wielkie Wszystkim za podpowiedzi odnośnie wyboru kempu na tegoroczne cro-wakacje. Było tak jak pisaliście. Janusz, Tobie szczególnie chciałem postawić karlovacko :D :D :D
Pozdrawiam Wszystkich :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Witam

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.07.2008 23:39

markman napisał(a):Dzięki wielkie Wszystkim za podpowiedzi odnośnie wyboru kempu na tegoroczne cro-wakacje. Było tak jak pisaliście. Janusz, Tobie szczególnie chciałem postawić karlovacko :D :D :D
Pozdrawiam Wszystkich :D


Dziękuję - jutro mam urodziny :wink: chętnie się napiję :P :lol:
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008
Re: Witam

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 28.07.2008 09:21

Janusz Bajcer napisał(a):
markman napisał(a):Dzięki wielkie Wszystkim za podpowiedzi odnośnie wyboru kempu na tegoroczne cro-wakacje. Było tak jak pisaliście. Janusz, Tobie szczególnie chciałem postawić karlovacko :D :D :D
Pozdrawiam Wszystkich :D


Dziękuję - jutro mam urodziny :wink: chętnie się napiję :P :lol:


Wszystkiego najlepszego dla mojego imiennika :D sto lat sto lat ....
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 06.03.2009 17:59

Hej witam wszystkich kamperów z Sv. Petar. Wiosna za pasem, czy ktoś ze starych bywalców wybiera się w tym roku?
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 06.03.2009 19:48

Bolo napisał(a):Hej witam wszystkich kamperów z Sv. Petar. Wiosna za pasem, czy ktoś ze starych bywalców wybiera się w tym roku?


Ja śmiem się nazywać starym bywalcem Sv. Petara :wink: ale w tym roku niestety chyba tam nie pojedziemy. Problemy zdrowotne w mojej rodzince raczej mi to uniemożliwią.
Bolo żal mi serce ściska że nie posiedzimy pod piniolem przy trawaricy. Ale nadrobimy to w Polsce :wink:

Pozdrawiam wszystkich gorąco :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.03.2009 20:15

Pozdrawiam bywalców Sveti Petar :lol: :lol:
Ale się Wam Bolo i Zibuś poskładało - jeden wpis w temacie zrobił postem 200, drugi postem 300 :wink: :lol:
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 06.03.2009 20:38

Janusz Bajcer napisał(a):Pozdrawiam bywalców Sveti Petar :lol: :lol:
Ale się Wam Bolo i Zibuś poskładało - jeden wpis w temacie zrobił postem 200, drugi postem 300 :wink: :lol:


Janusz dzięki za pozdrowienia.
Bolo mamy jubilata - jest okazja :wink:
Tomcroek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 06.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 08.03.2009 23:29

Witam
Czy na kampach w Sveti Petar przyjmują psy ?
Jeśli ktoś wie to bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.03.2009 00:06

Tomcroek napisał(a):Witam
Czy na kampach w Sveti Petar przyjmują psy ?
Jeśli ktoś wie to bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :papa:


Przyjmują :lol: zapraszam do relacji
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Punta Sveti Petar - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone