Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Valkanela - Sierpień

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tymoteusz80
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2011
Camp Valkanela - Sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymoteusz80 » 28.06.2011 10:20

Witam,

W tym roku wybieram się pierwszy raz na camping do Chorwacji.
Mój wybór padł na Camp Valkanela, pierwsze dwa tygodnie sierpnia.

Moje pytanie do doświadczonych cromaniaków, czy w tym terminie jest szansa na bezproblemowe znalezienie miejsca na campie?
Czy warto wcześniej rezerwować parcelę?

z góry dziękuję za podpowiedzi.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.06.2011 10:32

Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 29.06.2011 13:40

Byłam na Valkanela na przełomie lipca i sieprnia 2007 roku. Wcześniej rezerwowaliśmy, ale z tego, co pamiętam, wolne miejsca były tylko w "pełnym słońcu" bez odrobiny cienia (my mieliśmy pobudkę o 6 rano, dłużej nie dało się wytrzymać ;) ), Może rezerwując dużo wcześniej można załapać się na miejsce pod drzewkiem, nie wiem...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.06.2011 13:55

Jacek S napisał(a):Janusz, Janusz, Janusz...

:wink:


Ok ... ale inny adres - powrót do źródeł
wadkow
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wadkow » 19.06.2017 01:21

Hej Hej Cromaniacy :)

Szukałem, szukałem i nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie...
1. Czy na campingu Valkanela można grillować przy namiocie?
2. Czy na campie jest jakieś pomieszczenie kuchenne gdzie spokojnie można ugotować?
Czy ktoś może napisać jakieś w miarę świeże opinie na temat campu? :) (bo bardzo mało jest aktualnych informacji o warunkach).
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 19.06.2017 09:10

Planując swoj wyjazd na Istrię brałem mocno pod uwagę własnie Valkanellę, lecz gdy zacząłem czytać ostatnie opinie na różnych portalach obcojęzycznych z tego roku i 2016 o tym kampie to jednak zrezygnowałem. Wyczytałem ,że od 2016 roku zmienìł się właściciel i kemping zmienił się w plac budowy, nie przeszkadza im to w przyjmowaniu turystów. Kurz, hałas, ciężarówki i obojętna na uwagi obsługa to mnie trochę zniechęciło, wybrałem Lanternę i nie żałuję.
Valkanellę zostawiam sobie na przyszłe lata.
wadkow
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wadkow » 21.06.2017 15:57

Dzięki.
Dałeś mi do myślenia swoją opinią, poszukam może czegoś innego :)
Karolus1
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 07.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolus1 » 05.07.2018 14:57

Rafi70 napisał(a):Planując swoj wyjazd na Istrię brałem mocno pod uwagę własnie Valkanellę, lecz gdy zacząłem czytać ostatnie opinie na różnych portalach obcojęzycznych z tego roku i 2016 o tym kampie to jednak zrezygnowałem. Wyczytałem ,że od 2016 roku zmienìł się właściciel i kemping zmienił się w plac budowy, nie przeszkadza im to w przyjmowaniu turystów. Kurz, hałas, ciężarówki i obojętna na uwagi obsługa to mnie trochę zniechęciło, wybrałem Lanternę i nie żałuję.
Valkanellę zostawiam sobie na przyszłe lata.


Wróciłem własnie z valkaneli (pobyt od 05.06 do 14.o6.2018r.) i informuję o zakończeniu prac remontowo-budowlanych :D
Wyszło im świetnie a sam pobyt oceniam na 5

- mobile home premium z basenikami - miodzio, 4 letni syn był zachwycony (czyściutkie nowiutkie domki)
- kompleks basenów - dla najmłodszych, a także dla dorosłych łącznie z basenem o gł. 3,5 m.
- czyściutko wszędzie
- zróżnicowana zadbana plaża: skały, kamienie, piasek z natryskami na każdym kroku
- świetna baza wypadowa: Vrsar, Poreć, Rovinj, Motowun (polecam)
- obsługa - same miłe doświadczenia
- na ośrodku drogie sklepiki i stragany ale wystarczy wyjść za ogrodzenie do Funtany i wszystko wraca do normy :)
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 16.07.2019 09:26

Halo halo :)
Kochani odświeżam wątek :)
Czy w ostatnim czasie -zeszły sezon lub obecny- był ktoś na tym campingu?
Jak wrażenia?
A może był ktoś z firmą Roan Camping Holidays?
Głównie interesuje mnie gdzie i jak ta firma ma ulokowane swoje mobile home
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 16.07.2019 14:36

Jedziesz bezpośrednio z Roan`a czy przez pośrednika jak np. Lux-Camp? Ja zamawiałem przez tych drugich domek Roan, to dostałem mapkę z zaznaczonym obszarem gdzie stoją ich mobildomki. Zapytaj więc u operatora. Powinien pomóc.
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 17.07.2019 11:13

SingSing74 napisał(a):Jedziesz bezpośrednio z Roan`a czy przez pośrednika jak np. Lux-Camp? Ja zamawiałem przez tych drugich domek Roan, to dostałem mapkę z zaznaczonym obszarem gdzie stoją ich mobildomki. Zapytaj więc u operatora. Powinien pomóc.


Bezpośrednio z Roan. Dzięki za wskazówkę, spytam operatora :)
To będzie nasz pierwszy raz z kempingami więc ogólnie jesteśmy ,,zieloni" w temacie.
Czy warto brać rowery? Jest gdzie pojeździć?
Byłeś zadowolony z pobytu na tym kempingu?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.07.2019 11:30

Valkanela to kemping który zawsze bardzo miło wspominam - byłem na nim 4 razy, ale dość dawno.
istria-2008-powrot-do-zrodel-t20975.html
Kemping niedawno przeszedł gruntowny remont, więc będziecie zadowoleni
Na Istrii są trasy rowerowe, więc rowery można zabrać.

http://www.istria-bike.com/en/bike_trails
https://croatia.hr/pl-PL/przezycia/akty ... ion-istria
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 17.07.2019 11:57

Super! Dzięki za link do ścieżek rowerowych :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 17.07.2019 12:56

sieka napisał(a):
SingSing74 napisał(a):Jedziesz bezpośrednio z Roan`a czy przez pośrednika jak np. Lux-Camp? Ja zamawiałem przez tych drugich domek Roan, to dostałem mapkę z zaznaczonym obszarem gdzie stoją ich mobildomki. Zapytaj więc u operatora. Powinien pomóc.


Bezpośrednio z Roan. Dzięki za wskazówkę, spytam operatora :)
To będzie nasz pierwszy raz z kempingami więc ogólnie jesteśmy ,,zieloni" w temacie.
Czy warto brać rowery? Jest gdzie pojeździć?
Byłeś zadowolony z pobytu na tym kempingu?


Gdybym był na tym kempingu, to przecież od razu bym ci powiedział gdzie są te domki ;)

Byłem na Zatonie w domkach Roan i przed dokonaniem zamówienia poprosiłem o lokalizację. Nie było z tym problemu. Podobnie było na Lanternie.

Życzę udanego pobytu.
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 17.07.2019 13:06

SingSing74 napisał(a):
sieka napisał(a):
SingSing74 napisał(a):Jedziesz bezpośrednio z Roan`a czy przez pośrednika jak np. Lux-Camp? Ja zamawiałem przez tych drugich domek Roan, to dostałem mapkę z zaznaczonym obszarem gdzie stoją ich mobildomki. Zapytaj więc u operatora. Powinien pomóc.


Bezpośrednio z Roan. Dzięki za wskazówkę, spytam operatora :)
To będzie nasz pierwszy raz z kempingami więc ogólnie jesteśmy ,,zieloni" w temacie.
Czy warto brać rowery? Jest gdzie pojeździć?
Byłeś zadowolony z pobytu na tym kempingu?


Gdybym był na tym kempingu, to przecież od razu bym ci powiedział gdzie są te domki ;)

Byłem na Zatonie w domkach Roan i przed dokonaniem zamówienia poprosiłem o lokalizację. Nie było z tym problemu. Podobnie było na Lanternie.

Życzę udanego pobytu.


hahaha no tak ;)
Dzięki! :)

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Valkanela - Sierpień
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone