Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Kovacine - Cres

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006
Camp Kovacine - Cres

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 01.12.2009 16:53

Zbliża się zima i czas na plany na 2010r. Chciałbym ułatwić sobie i innym wybór kempingu FKK na przyszłe wakacje, zakładając oddzielne tematy dla każdego kempingu. Wydaje mi się że takie uporządkowanie tematów będzie korzystne. Na temat Bunculuki i Baldarinu wątki już są. Ten wątek to kemping Kovacine na wyspie Cres.
Byliśmy tam w 2007r. Kemping posiada część naturystyczną i tekstylną. Moim zdaniem jest to trochę nieporozumienie, bo dla części FKK jest jeden wspólny sanitariat z częścią tekstylną. Przeciętny standard, ceny porównywalne do kampingów na Istrii (przy pobycie min 7 dni zwrot ceny promu w jedną stronę). Mała ilość sanitariatów. Mało miejsc zacienionych. Ogólnie dość kiepskie wrażenia. Plaża FKK z dużą ilością tekstylnych. Zapraszam do umieszczania aktualnych opinii.
jurekk
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.03.2010
Camp Kovacine

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurekk » 03.03.2010 12:41

Witam,
jestem "tekstylny",byłem we wrześniu 2009 na wspomnianym campie
oczywiście nie w części naturystycznej.
Są tam zmiany i to duże w stosunku do stanu z 2007r.
W części po lewej stronie campu /dla tekstylnych/ postawiono dwa nowe
sanitariaty w wysokim standardzie,łącznie z pralkami.
Miejsc zacienionych wg. mnie wystarczająco dużo.
Ceny b.korzystne-7-dzień gratis,zwrot kosztów promu...
Ogólne wrażenia bardzo pozytywne!

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Kovacine - Cres
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone