Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Busem do Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 21.07.2021 18:36

GrzegorzR napisał(a):Mój multivan T4 ma wysokości 1,87 cm . Nie wiem dlaczego bo w opisach technicznych ma 1,94 cm .

Może niedopompowany ;)

stachu511 napisał(a):W tym roku końcem sierpnia też wyjazd na wyspę Ciovo, Renault Master 9 osobowy długi, tutaj na pewno liczę się z tym że i Słowenia i Chorwacja będzie w drugiej taryfie

Dla porządku warto dodać że na Węgrzech też jest duga taryfa za pojazd powyżej 7 osób do 3,5 tony.
Odnośnie Czech, Słowacji i Austrii nic nie znalazłem.

stachu511 napisał(a): zastanawiam się tylko czy jakiś innych dodatkowych opłat nie będzie, przykładowo na parkingach w Chorwacji za takiego busa więcej nie doliczają?

Możliwe. Nigdy nie zwracałem na to uwagi. W tym sezonie jadę pierwszy raz busem.
Przeglądałem dzisiaj na forum busowe tematy ale mało jest informacji.
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 21.07.2021 19:03

Drugi raz jestem w Chorwacji tzw. busem do 3,5 tony, w 2019 Ford Turneo Custom 8os. W tym roku Fiat Talento 9os. Autostrady oczywiście a Chorwacji drożej i promy mam wersję 5,3m długości, parkingi chyba jak osobówki wczoraj parkowałem w Trogirze z kamerką przy wjeździe i policzyli jak za osobówkę
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 21.07.2021 19:09

A orientujesz się jak z opłatami drogowymi w krajach o które pytałem (czyli Czechy, Słowacja, Austria)? Pewnie przynajmniej przez część z nich jechałeś ;)
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone