Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Burze

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
njal
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 07.05.2002
Burze

Nieprzeczytany postnapisał(a) njal » 27.07.2002 15:15

Wszyscy którzy piszą o burzach w tym roku mają rację. Wróciłem 2 dni temu, z czego się nie cieszę. 3 tyg. spędziłem 4 km za Omiszem jest to region gdzie praktycznie nie ma burz i deszczy (lipiec i sierpień) a ten rok pokazał zupełnie co innego. Zaczeło się chyba 12-13 lipca i gromy pot ężne waliły jak mało gdzie a ulewy jakie towarzyszyły narobiły sporo szkód łącznie z plażą w której to potworzyły się ogromne wyrwy. Wszystko to trwało przez bodaj 5 dni, dwa dni były prawie bez słońca co wyorzystaliśmy na zwiedzenie KRKI a drugi na łowienie pstrągów na Czetinie. Takich deszczy i burz podobno nie było kilkanaście lat (07-08) W wiadomościach pokazywano przez parę dni jakie spustoszenia powstały w całej Chorwacji. Byli tacy którzy przyjechali i ze zdumieniem patrzyli na pogodę w Dalmacji ja sie cieszyłem z tej zmiany, bo było trochę odpoczynku.
Realista
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Realista » 27.07.2002 18:10

Burze nekaja nadal. W nocy z wtorku na srode bylem na Hvarze i przerzylem paskudna burze w nocy na morzu, Teraz trzeci dzien stoje w przepieknym, porcie Korcula i czekam az ucichnie wiatr ktory w porywach dochodzi do 75 km. Jest ok 22-24 stopni i nie ma slonca.
Realista
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Realista » 27.07.2002 18:32

Te wiatry tak mi sie daly we znaki, ze zaczynam miec klopoty z ortografia. Sorry.
njal
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 07.05.2002
burze

Nieprzeczytany postnapisał(a) njal » 29.07.2002 20:00

Ten huk i wiatry to coś wspaniałego o i jaka ulga ja sobie zawsze życzę takiej pogody.(praktycznie nierealne)
njal
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 07.05.2002
burze

Nieprzeczytany postnapisał(a) njal » 30.07.2002 22:42

ciekawy jestem czy się już uspokoiło

Powrót do Pogoda i klimat

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone