Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

bunculuka wyjazd za 2 dni w końcu :)

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
numerek
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 05.02.2009
bunculuka wyjazd za 2 dni w końcu :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) numerek » 19.07.2012 19:52

witajcie
Nie pisuję tu ale czytam forum namiętnie nawet zimową porą :)
byliśmy w chorwacji już kilka razy na FKK ( Valalta, Koversada ) tym razem wybieramy się do Baski . Plażować będziemy na plażach bunculuki.

Jak zawsze jedziemy w ciemno bez planu, to że znajdziemy jakis pokój nie mamy wątpliwości, ale powiedzcie jak kształtują się ceny w Baśce ? jaki to rząd wielkości ?
My małżeństwo z Gdyni tym razem sami :)

Tym razem wybieramy drogę przez Szczecin , Niemcy
Macie może jakieś fajne miejsca na przekimanie w okolicach granicy Niemcy - Austria ? Może jakiś link do dyskusji na ten temat ?

Patrząc na pogodę nad naszym morzem już nie mogę się doczekać :)
nimm2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 19.07.2012 22:20

my wybieramy sie do Baski po raz drugi... ponownie na camping FKK Bunculuka... jak dla mnie miejsce super...
ceny? hmmm... chyba normalne... takie jak w innych miejscach turystycznych w Cro...
magneska
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.01.2012
A ja bylam i widzialam

Nieprzeczytany postnapisał(a) magneska » 24.07.2012 12:27

W sumie to już zapomniałam że byłam (powrót 30-06-2012). I tak - Baśka OK, widoki super, woda zimna - ale czysta, bez glonów, wodorostów i 'jeżzwierzów'!, ceny jak w chorwacji, w okresie w którym bylam - jeszcze dużo miejsca, kwatera super (ok. 15 minut 'meczacym' spacerkiem do plazy Bunculuka (wejscie 20 Kun od osoby).

O plaży BANCULUKA - jak dla mnie syf - w porównaniu z Koversadą czy Valaltą. Do tego nie ma się gdzie schować przed słońcem - och jak brakowalo sosenek piniowych. Sam parasol to jednak za malo jak przygrzeje do tych skal i kamieni. Prysznic tylko przy restauracji, wiec jak ktos lubi z siebie splukac sol to musi rozbic sie wsrod gaszcza slomkowych parasoli.

Po dwoch dniach plazowania na Bunculuce stwierdzilismy ze nie bedziemy placic po 40 Kuna dziennie za cos co nam nie odpowiada i zaczelismy chodzic na Maly Raj - kolejna plaza za Bunculuka. Spokój, cisza no i sosenki :).

Moja opinia jest taka - warto pojechac i zobaczyć. Jeszcze nie wiem czy wrócę - jeśli chodzi o widoki i atmosfere to warto ale dla plażowania chyba nie - 25 minut w jedną stronę w upale pod górę to nic przyjemnego. Z kawtery mieliśmy 2 minuty do plazy miejskiej - ale po to jade do chorwacji zeby opalac sie nago bez skrepowania. po prrostu to lubie i nie wyobrazam sobie tekstylnego plazowania.

Moim zdaniem - Koversada czy Valalta - oczywiscie drogo - ale ubierasz sie tylko po to zeby pojsc na sniadanie i kolacje (mam na mysli bungalowy). Czyli praktycznie 2 tygodnie bez majtek! i to lubie :)

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
bunculuka wyjazd za 2 dni w końcu :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone