Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bunculuka / Konobe na KRKu

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 04.06.2013 21:01

mcbas napisał(a):5. STANOWCZO LEPSZA JEST PLAŻA W BUNCULUCE NIŻ NASTĘPNE W ZATOCZKACH... ale jest także stanowczo bardziej zatłoczona... :oczko_usmiech:


mcbas a znasz takie powiedzenie: De gustibus non est disputandum... ?
Ja akurat główną uważam za najgorszą a już zwłaszcza w szczycie sezonu...
...i woda przy niej zamulona nieco :roll:

mcbas napisał(a):My siedzieliśmy na plaży cały dzień a nawet raz spaliśmy na niej w czasie pełni księżyca... :papa:

O! My też :D
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 04.06.2013 21:11

Anai napisał(a):mcbas a znasz takie powiedzenie: De gustibus non est disputandum... ?
Ja akurat główną uważam za najgorszą a już zwłaszcza w szczycie sezonu...

Ale o czym Ty piszesz?? Plaża w Bunculuce jest najlepsza ze wszystkich okolicznych. Żeby było wyraźniej: najładniejsza, najczystsza, z sanitariatami, kawiarnią, placem zabaw dla dzieci, minigolfem... i to bez znaczenia czy mówimy o szczycie sezonu czy nie... :twisted:
A Tobie pewnie chodzi o gęstość zaludnienia plaży?? :oczko_usmiech: Jest ogromna... :mrgreen: Moim dzieciom to zupełnie nie przeszkadza... to nie są gusta tylko fakty (tak po polsku) :lol:
Pozdrawiam. :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 04.06.2013 21:11

Anai napisał(a):
mcbas napisał(a):5. STANOWCZO LEPSZA JEST PLAŻA W BUNCULUCE NIŻ NASTĘPNE W ZATOCZKACH... ale jest także stanowczo bardziej zatłoczona... :oczko_usmiech:


mcbas a znasz takie powiedzenie: De gustibus non est disputandum... ?
Ja akurat główną uważam za najgorszą a już zwłaszcza w szczycie sezonu...
...i woda przy niej zamulona nieco :roll:

mcbas napisał(a):My siedzieliśmy na plaży cały dzień a nawet raz spaliśmy na niej w czasie pełni księżyca... :papa:

O! My też :D

My też ...........
Na drugim zdjęciu zrobionym z górki naprzeciw widać kemping w środkowej części, natomiast na pierwszym widać plażę, o której wspomniała Anai.
Załączniki:
1.jpg
IM000165.JPG
Ostatnio edytowano 04.06.2013 22:15 przez bluesman, łącznie edytowano 3 razy
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 04.06.2013 21:21

Po drugiej stronie miasteczka idąc w kierunku góry Bag ( w tle ) minąwszy po prawej stronie kemping tekstylny też jest plaza, przy której można spotkać sporo nagusów :) Ta pani w lewym dolnym rogu i pozostali dalej to naturyści :)
Załączniki:
IM000137.JPG
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 04.06.2013 21:51

mcbas napisał(a):Ale o czym Ty piszesz?? Plaża w Bunculuce jest najlepsza ze wszystkich okolicznych. Żeby było wyraźniej: najładniejsza, najczystsza, z sanitariatami, kawiarnią, placem zabaw dla dzieci, minigolfem... i to bez znaczenia czy mówimy o szczycie sezonu czy nie... :twisted:
A Tobie pewnie chodzi o gęstość zaludnienia plaży?? :oczko_usmiech: Jest ogromna... :mrgreen: Moim dzieciom to zupełnie nie przeszkadza... to nie są gusta tylko fakty (tak po polsku) :lol:
Pozdrawiam. :papa:


A co w niej jest takiego ładnego? Serio pytam...
Najczystsza na pewno nie jest, chyba że mówimy o wszystkich plażach w Bašce a nie plażach campingowych... ale nawet wtedy nie jest najczystsza :oczko_usmiech:
Faktycznie jest przy niej kawiarnia, sklep, plac zabaw i toalety, ale prócz tego jest ludzi od groma i woda średniej czystości. No chyba, że akurat w trakcie tylko mojego pobytu akurat przy tej plaży taka szaro-bura była przy brzegu... :roll:
Na wspomnianej przeze mnie Vrženicy faktycznie nie było toalet, baru i innych tego typu wygód, ale woda była krystalicznie czysta, kamyki na plaży na tyle drobne, że spokojnie można było sobie poradzić bez leżaczków i nawet na przełomie lipca i sierpnia spokojnie można tam było znaleźć miejsce dla siebie.... :mrgreen:
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 05.06.2013 06:23

Anai napisał(a):A co w niej jest takiego ładnego? Serio pytam...
Najczystsza na pewno nie jest, chyba że mówimy o wszystkich plażach w Bašce a nie plażach campingowych... ale nawet wtedy nie jest najczystsza :oczko_usmiech:

Siemka.
Ciężko odpowiadać na pytanie, na które dałeś już odpowiedź... takie pytanie do podtrzymania swojej tezy... :lol:
Pewnie na moje wypowiedzi wpływa fakt, że my do Chorwacji jeździmy zawsze z dziećmi... i to są trochę inne wakacje niż we dwoje... :mrgreen:
Swoje zdanie podtrzymuję. Bunculuka ma wspaniałą plażę i w okolicy nie ma lepszych. Natomiast można się zastanowić czy tekstylne plaże w Vela Luca i Mala Luca (nie pamiętam dokładnie tych nazw) nie są fajniejsze, ale droga do nich daleka (chyba, że płynie się taksówką).
Pozdrawiam. :papa:
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 05.06.2013 08:01

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i za coraz bardziej rozrastajacą się dyskusję. Trochę rozjaśniło mi się odnośnie Bunculuki i okolic (w sumie nie jest tak źle :D ), ale nadal nikt nie napisał czegokolwiek na temat FKK Konobe między Punatem i Starą Baską. Był tam ktoś?
Woka, dzięki za info o plaży FKK w pobliżu miasta Krk.

Pozdrawiam wszystkich i proszę o więcej.

cropag (chyba się po wakacjach przechrzczę na crokrk)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 05.06.2013 08:45

No widzisz jacy jesteśmy bezczelni :mrgreen: jak śmieliśmy Ci nic nie napisać o Konobe :papa:
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 05.06.2013 10:25

bluesman napisał(a):No widzisz jacy jesteśmy bezczelni :mrgreen: jak śmieliśmy Ci nic nie napisać o Konobe :papa:


Rzeczywiście, straszne chamstwo :D :D :D :papa:
Piszcie szybko o Konobe, bo jak Was dorwę to nogi z doopy powyrywam :-o :devil:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 05.06.2013 11:17

Niestety niewiele wiem byliśmy tam tylko na wycieczce rowerowej. Czeęść miejs jest połozona na urokliwym zboczu tarasowo położone miejsca na namioty z widokiem na morze, bez możliwości postawienia samochodu obok (rzeczy trzeba znieść), niewielka plaża i odmawiam dalszych zeznań :) Niewiele pamiętam :0 tu sobie popatrz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.06.2013 13:15

cropag napisał(a):
bluesman napisał(a):Piszcie szybko o Konobe, bo jak Was dorwę to nogi z doopy powyrywam :-o :devil:

No quźwa .... nogi są mi potrzebne więc piszę. :D
KRK (miasto)- od strony wschodniej jest zatoczka, przy samej plaży jest konoba i w pobliżu chyba jeszcze 3 szt.
Miło, czystko, w miarę szybko.
Smacznego. :D
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 05.06.2013 14:21

woka napisał(a): ... od strony wschodniej jest zatoczka, przy samej plaży jest konoba i w pobliżu chyba jeszcze 3 szt.
Smacznego. :D


To "Smacznego" na końcu trochę mnie zmyliło: piszesz o konobach (3 sztuki, miło i czysto), czy o plażach (3 sztuki, miło i czysto). Czy to plaża/plaże dla golasów?
Dzięki z góry za odpowiedź (nogi masz już uratowane :lol: ). Bluesman też pochodzi jeszcze na własnych nogach :lol: .
Dzięki wszystkim za informacje.
Może ktoś jeszcze tam był i coś napisze?

cropag
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 06.06.2013 08:56

Kurna, bluesmana zbanowali :( i juz mi pewnie nie odpowie na moje wątpliwości przed wyjazem (jadę za 5 dni).

Woka, rozwiej proszę moje wątpliwości, czy ta plaża (lub plaże) koło Krk są dla golasów i jak możesz - podaj dokładniejsze położenie.

Pozdrawiam,
cropag :papa:
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 06.06.2013 09:42

Byliśmy na Konobe parę lat temu,przez dwa dni.Pamiętam,że przyczepy stały na patelni bez drzew,a do toalet było mocno pod górę,za to z prysznica był cudny widok.Plaża była ładna.Chcymy wpaść tam w sierpniu,jeśli będzie coś nie tak to pojedziemy na Baldarin.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 07.06.2013 20:09

cropag napisał(a):Kurna, bluesmana zbanowali :( i juz mi pewnie nie odpowie na moje wątpliwości przed wyjazem (jadę za 5 dni).

Woka, rozwiej proszę moje wątpliwości, czy ta plaża (lub plaże) koło Krk są dla golasów i jak możesz - podaj dokładniejsze położenie.

Pozdrawiam,
cropag :papa:


Cudownie ożyłem :)
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Bunculuka / Konobe na KRKu - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone