Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brist - zabytki , ciekawe miejsca , muzea.Czy ktoś tam był?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sebaaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 16.03.2011
Brist - zabytki , ciekawe miejsca , muzea.Czy ktoś tam był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebaaa » 16.03.2011 17:25

~Dzień Dobry

Chciałbym się zapytać o to co jest w temacie.. a mianowicie Czy w mieście Brist są pub-y , muzea , zabytki ale chodzi mi o Brist i nie tylko nie daleko niego ... ( Jak tak to jakie miejscowości ? ) .

Bo właśnie 1 lipca 2011 jadę do Chorwacji po raz 3 raz byłem na wyspie Ciowo , Trogir itp. a potem Omis .... Zachaczyłem o Bośnie i Hercegowine mówię wam piękny kraj .. Dubrovnik , Split itd. I w tym roku zdecydowałem
się na Brist z rodzinką i proszę o podanie ciekawych pięknych miejsc , plaż
i o opisanie jak tam jest i wasze wrażenia (jeżeli tam byliście ) .

~Pozdrawiam Sebastian
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 16.03.2011 19:47

Brist to malutka i spokojna mieścinka. Nie uświadczysz tam muzeów czy zabytków. Jakies 2 knajpki się znajdą ;)
Promenadą można przejść do Gradaca - większy, wiecej knajp ale tez muzeów i zabytków to raczej nie.
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 16.03.2011 20:35

możesz z Drvenika popłynąć na Hvar lub Korculę gdzie znajdziesz więcej knajpek i zabytków :roll:
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 16.03.2011 20:38

nie wiem gdzie byłeś w BiH ale z Brist można zrobic sobe wypad do Mostaru,Blagaj,Pocitelj lub wodospady Kravica -fajna jednodnowa wycieczka
forum/viewtopic.php?t=31281&postdays=0&postorder=asc&start=0
sebaaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebaaa » 17.03.2011 17:27

CinnamonGirl napisał(a):Brist to malutka i spokojna mieścinka. Nie uświadczysz tam muzeów czy zabytków. Jakies 2 knajpki się znajdą ;)
Promenadą można przejść do Gradaca - większy, wiecej knajp ale tez muzeów i zabytków to raczej nie.
Dziękuje bardzo mi pomogłaś :)
sebaaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebaaa » 17.03.2011 17:32

smok131 napisał(a):nie wiem gdzie byłeś w BiH ale z Brist można zrobic sobe wypad do Mostaru,Blagaj,Pocitelj lub wodospady Kravica -fajna jednodnowa wycieczka
forum/viewtopic.php?t=31281&postdays=0&postorder=asc&start=0
Mostar byłem z 2 razy
sebaaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebaaa » 17.03.2011 17:35

sebaaa napisał(a):
smok131 napisał(a):nie wiem gdzie byłeś w BiH ale z Brist można zrobic sobe wypad do Mostaru,Blagaj,Pocitelj lub wodospady Kravica -fajna jednodnowa wycieczka
forum/viewtopic.php?t=31281&postdays=0&postorder=asc&start=0
Mostar byłem z 2 razy i na tych wodospadach tez ale te wodospady nie są tak fajnie jak opisują !! :!:
sebaaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebaaa » 24.06.2011 15:28

Brist Apartament Cvitan czy ktoś może wynajmował i może coś napisać
na ten temat
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 07.06.2012 13:35

sebaaa napisał(a):Brist Apartament Cvitan czy ktoś może wynajmował i może coś napisać
na ten temat


W tym roku również najprawdopodobniej wynajmę ten właśnie apartament. Czy może ktoś wie już coś na jego temat? A Ty sebaa, byłeś tam rok temu? Jakie wrażenia? Wynajmowałeś przez agencję, czy bezpośrednio?
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 07.06.2012 21:11

Witam, my właśnie się pakujemy i we wtorek rano wyjazd do Bristu jak będziemy na miejscu i będzie internet to się odezwiemy :wink:
Ostatnio edytowano 08.06.2012 07:07 przez michalek_101, łącznie edytowano 1 raz
Martyna 111
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 02.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martyna 111 » 07.06.2012 21:58

Witaj Michalek_101 . Jeżeli będziesz miał możliwość pisania na bieżąco z Bristu, to bardzo proszę o jak najwięcej informacji. My w tym roku właśnie do Bristu więc wszelkie info mile widziane. Pozdrawiam i udanych wakacji.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 08.06.2012 08:50

michalek_101 napisał(a):Witam, my właśnie się pakujemy i we wtorek rano wyjazd do Bristu jak będziemy na miejscu i będzie internet to się odezwiemy :wink:

My co prawda nie do Bristu, a do Podacy, ale chętnie poczytam :D
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 09.06.2012 12:55

Bacinskie jeziorka sobie zobaczcie, przed Ploce droga w lewo.
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 09.06.2012 14:16

Martyna 111 napisał(a):Witaj Michalek_101 . Jeżeli będziesz miał możliwość pisania na bieżąco z Bristu, to bardzo proszę o jak najwięcej informacji. My w tym roku właśnie do Bristu więc wszelkie info mile widziane. Pozdrawiam i udanych wakacji.


Byłem w Briście wraz z rodzinką w sierpniu 2010 r. Mała mieścinka, spokój, sielanka. Mało ludzi na plaży. Dwie knajpki, dwa sklepy, ale można nabyć wszystko co potrzebne. Idealnie dla małych dzieci (większe wymagają już innych rozrywek). Poza ty dobra baza wypadowa do Dubrownika (jechałem spokojnym tempem 2 h), Mostaru czy Splitu. Niedaleko do Makarskiej. Warto odwiedzić Brist
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 27.08.2012 09:21

sebaaa napisał(a):Brist Apartament Cvitan czy ktoś może wynajmował i może coś napisać
na ten temat


Jako, że juz wrocilem, sam moge co nieco odpowiedziec. To byl nasz w sumie czwarty pobyt w Chorwacji i siodmy apartament, jaki wynajmowalismy - zdecydowanie najgorszy. Wczesniej nigdy nie mielismy problemow i trafialismy na fajnych, pomocnych gospodarzy. Tym razem bylo inaczej.

Standard apartamentu niski, niedokladnie wysprzatany, pelno siersci na podlodze, miejsce parkingowe fatalne, ale to by sie dalo jeszcze przezyc, bo ja nie potrzebuje luksusow. Niestety wlascicielka byla nad wyraz upierdliwa, przyszla po kase i paszporty juz po paru minutach po naszym przyjezdzie, zanim se rozpakowalismy z auta, podczas gdy znosilismy ciezkie torby i walizki po schodach. Gdy powiedzialem, zeby dala nam chociaz 15 minut, zaczela straszyc. Pozniej sie zaczelo, codziennie nas uciszala, mowila, ze jestesmy za glosno (co bylo jakims absurdem, bo bylismy jak zwykle cichutko, zero imprez czy puszczania muzyki). Byla jakas uprzedzona do nas, wciaz powtarzala, ze Polacy zachowuja sie zawsze najgorzej i wychwalala Niemcow. Kazala nam czytac jakis regulamin, po czesku (?!). Ciezko bylo sie z nia dogadac, nie mowila ani po angielsku, ani niemiecku, ani francusku, tylko po chorwacku, i wciaz powtarzala, ze skoro przyjezdzamy do Chorwacji to powinnismy mowic w tym jezyku. Nie polecam. Na szczescie wredna baba nie popsula nam wakacji, Brist jest super.

Dla precyzji, mowie o tym apartamencie: http://www.riviera-makarska.eu/pl/brist ... menty.html. Adres: Brist, Litnoga 3.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brist - zabytki , ciekawe miejsca , muzea.Czy ktoś tam był?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone