Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Brela wrzesień 2015

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
przemek568
Plażowicz
Brela wrzesień 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek568 » 19.03.2015 14:43

Witam ,

ze znajomymi na pierwszy wyjazd do Cro wybraliśmy właśnie Brelę , czy jest to dobry wybór?? , czy był ktoś we wrześniu w tym miejscu chodzi głownie o pogodę , szczerze noclegu zaklepanego jeszcze nie mamy , bo do końca nie jest jeszcze znana liczba osób jaka pojedzie, ile wcześniej trzeba zarezerwować noclegi ??? czy 4 miesiące wcześniej będzie oki ??? czy to już jednak za późno.
Nicolae
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 19.03.2015 17:00

Jeszcze wczoraj szukałeś w Baśce Voda :)
Jeżeli nie jesteście pewni ilu was jedzie i gdzie dokładnie chcecie jechać to lepiej wybrać się w ciemno, we wrześniu na pewno coś traficie. Decyzję możecie podjąć już na miejscu - jedziecie do Breli, nie spodoba wam się to szukacie noclegu w Baśce Voda.
Ja w tym roku też jadę we wrześniu, miało być w ciemno ale ze względu że jedziemy z naszym małym dzieckiem i znalazłem nocleg w dosyć dobrej cenie zdecydowałem się na rezerwację. Tak więc w tym roku Baśka Voda.
We wrześniu z tego co tu piszą też jest ciepło, może nie tak jak w lipcu/sierpniu ale różnica jest minimalna. Chociaż w zeszłym roku pogoda była kapryśna w każdym miesiącu.
algirdas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 19.03.2015 20:55

Co do pogody, to raczej się opalisz :) Ja byłem 2 razy w Breli: raz na przełomie VIII/IX i w zeszłym roku we wrześniu. Fakt, w zeszłym roku było ciut kapryśnie, ale w przekroju całego pobytu muszę powiedzieć, że pogoda jednak dopisała. Każdy serwis meteo nie wiedział co będzie w przód dłużej, niż na 2 dni. W tym roku tez Brela, też we wrześniu. Jeżeli chodzi o nonclegi, to nie ma reguły. Ja znalazłem wolny pokój w Breli na 3 tyg przed wyjazdem. Ale nie znaczy to, że będzie tak zawsze. Kolejna sprawa, to jazda w ciemno. trzeba mieć strasznego pecha by nie znaleźć wolnych apartamentów w tym okresie.
Jeżeli nie wiesz gdzie dokłądnie jechać, to napisz na czym Ci najbardziej zależy. Imprezy? Cisza i spokój? Wtedy będzie łatwiej coś podpowiedzieć :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne